Аноним_1859• 22 марта в 08:06

Як же схуднути після 40?

Дівчата, прошу поради. Я не можу схуднути ніяк. Отже 41 рік, зріст 164, вага 64. На початку війни набрала 6 кг і 3 роки не можу їх скинути. Після родів десь протягом 12-13 років була 56-58, це мені ок. Я вже і калоріі рахую, багато ходжу 10-20 тис щодня, зі спорту тільки розтяжка. Харчування правильне в основному. Ось останній тиждень рахувала калоріі 1300 за день (при нормі 1600), а вага навіть на 100 грамів не знизилась. Дайте поради будь ласка з власного досвіду, що мені робити.
П.с. В зал ходити не можу і не хочу, бо робота 8-20
МояХатаЗкраю• 22 марта в 10:07
Ответ дляБокс-орун
Лох не мамонт
Но результат реально был очень наглядный. Она и до этой встречи периодически на дефиците калорий сидела, но такой динамики не было, причем это на фоне прооперированной ранее щитовидной железы (онкология) и заместительной гормональной терапии.
Замулена ріка• 22 марта в 10:07
Мені теж за 40, теж приймаю еутирокс. 4 рази була на масажі, 2 р руками і 2 РФ ліфтинг, ноги в об´ємі зменшились на пару сантиметрів. На вагах -2 кг. Було 57-58, зараз 55-56. При зрості 168 см. Масажистка каде, що то була вода бо застій лімфи
ЛижТолько• 22 марта в 10:18
Ответ дляПригощаю кашею
Так , й основа в авторки є, але вага не знижується. Я була в такій самій ситуації, й спорт дав поштовх, якого не вистачало. Ну, й дотримання режиму сну, питного режиму тощо
Спорт це якість тіла. Це все
Малая еще та• 22 марта в 10:30
Ответ дляАноним_1859
І де шукати тих, хто складає такі раціони по анамнезу? Хоч не серед 20-річних нутріциологів після онлайн курсів?
Є лікарі-дієтологи, не чули?
Неробименінерви• 22 марта в 11:11
Ответ дляАноним_1859
Чат gpt це робить чудово
Тільки більше деталей давайте
Ms. Iphone• 22 марта в 11:51
Ответ дляШкварочка
Как вы привыкли к этому...
Я иногда и если после 18 не поем, ночью просыпаюсь голодная...
Приходится хоть хлопья+йогурт есть до сна.
Что говорить про не есть после 16ти...
Привыкаешь со временем. Не люблю селя с лишним весом (
Мэри Попкинс• 22 марта в 11:58
Ответ дляАноним_1859
Приймаю еутирокс 2 місяці
Пока не скомпенсируете гипотиреоз будет трудно похудет. Что у вас по анализам , антитела высокие?
bibico• 22 марта в 12:01
Ответ дляGaleTTa
По собственному опыту скажу что стоит раз потратиться и вам составят рацион по вашему анамнезу, параметрам и т.д. я в шоке от количества съедаемой еды, в первый день плакала просто над тарелкой)) ещё в большем шоке что я начала худеть с первых же дней при том что никогда по объему так много не ела ранее. На дефиците в 1200 я точно не худела.
Подскажите, пожалуйста, где можно это сделать
Зілля до весілля• 22 марта в 12:02
Ответ дляЦідило правди
Я и в 45 скидываю свои плавающие +- 6-7 кг если ем меньше. С 64 (значит не гормоны у вас) до 60 вполне можно скинуть. Где-то булки и печеньки у вас присутствуют в течении дня.
С печеньками в первой половине дня никак не похудеть ? ((
ЧорноброваЯ• 22 марта в 12:04
Когда я убираю сладкое, хлеб, мучное и алко- худею на 2 кг за первую неделю
За месяц 5-6 без проблем
З 66 до 60
60 моя норма. Мне 40+
західний_діалект• 22 марта в 14:02
Ответ дляАноним_1859
Булки і солодке взагалі виключила останній тиждень, зоча люблю булки дуже
горішки?
і, моє улюблене - заправки в салати? я як побачила, скільки калорій в ложці оливкової олїї - була, м´яко кажучи, здивована
Зілля до весілля• 22 марта в 14:12
Ответ дляСарафанное радио
Мне 42.
Худею если не жрать после 18 и хоть минимально спорт.
Но не жрать основное
Но это тяжело))
Мне уже и это не помогает (
А раньше было достаточно
Заюшка_хозяюшка• 22 марта в 14:50
Ответ дляАноним_1859
Якщо мене не забанять за ссилку https://www.instagram.com/lina_savchuk___?igsh=
Подивіться профіль, почитайте, може Вам підійде. Вона вчиться постійно, не один курс як то буває в інтернетах
Lux Aeterna• 22 марта в 14:58
я в 39 лет при 1400 калориях худею на 0.5 кг в неделю, то есть на 2 кг в месяц

если вы и правда считаете все-все включая стакан сока ( там тоже калории), то проверяйте щитовидку
автор Аноним_1859 • 22 марта в 16:32
Ответ дляВідірву та викину
Ну де? Де? Де ви виходжуєте 20 000 кроків?? Я в найактивніший день (жодного сидіння крім швидко їжі) максимум набирала 9.
Розказую, зранку йду на роботу 3000, в обід 4000, вертаюсь додому 3000. Ввечері після роботи йду в парк і там за 1,5 години ще 6-10тис. Ввечері після роботи вечеряю і йду ходити. Але скинути не можу
автор Аноним_1859 • 22 марта в 16:34
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Конечно сложно скинуть если у вас гипотиреоз. По барабану вашему телу когда истощена щитовидка что вы худеть собрались.
Нужен строгий режим - спать до 22.00, лучше ещё раньше, гормоны это любят. Трёхразовое питание, белок и овощи в каждом приёме пищи, никаких перекусов. Какие-то спокойные прогулки, чтение. Спорт какой-то нужно по любому, не обязательно в зал ходить, дома занимайтесь. Результат будет через время, минимум 2 месяца. Проверьте дополнительно ещё анемию и сахар
Сон 22:00-6:30, 3-х разове харчування, прогулки, йога, читання нема
автор Аноним_1859 • 22 марта в 18:47
Ответ дляМэри Попкинс
високі
автор Аноним_1859 • 22 марта в 18:49
Ответ длязахідний_діалект
горішки?
горіхи не їм, олія 1 ч.ложка в день. 1 скибка хліба в день. я то писала, що булки люблю, але їм рідко, обмежую
автор Аноним_1859 • 22 марта в 18:55
Ответ дляLux Aeterna

а що її перевіряти, вона перевірена, в мене мінімальна доза гормонів 25мг (підтримуюча, як лікар сказав). купу різних гормонів здавала, інсулінорезистентності нема, цукор а нормі. веду активний спосіб життя, правда робота сидяча, але багато ходжу, зранку йога, легкі вправи. На всякі спортзали часу немає, бо додому після роботи попадаю в 20:00. так, на роботі час від часу бувають печеньки..., але останні тижні прибрала солодке, мучне, останній тиждень взагалі рахувала калоріі не більше 1300, а вага зовсім не здвинулась. От і вирішила тут на форумі поговорити, може хтось щось підкаже, своїми результатами поділиться... Я розумію, що всі дуже злі, потрібно кудись жовч зливати, але трапляються нормальні, які діляться порадати і власними історія, за що дуже вдячна
Кусачая Я• 22 марта в 21:17
Мабуть їсти самі овочі,варене мясо і яйця на 1200 калорій, сама така ж...
Чавонадо• 22 марта в 21:47
Больше половины рациона овощи, прохожу не меньше 100 км в месяц. С лета -13 кг.
Мэри Попкинс• 22 марта в 21:52
Ответ дляАноним_1859
високі
Тогда похудеть конечно сложнее, но все равно реально если питаться соответственно