Алгонавт• 22 марта в 09:24
А вы сегодня будете печь "жаворонков"?)
Играю_на_кларнете• 22 марта в 09:34
Ответ дляАлгонавт
22-го всегда
20 березня був день весняного рівнодення! 🌿☀️
Весняне рівнодення — це астрономічне явище, коли день і ніч майже однакові за тривалістю. Це символ пробудження природи та початку нового життєвого циклу
Як святкували в Україні? 🇺🇦
🌸 Випікали ’жайворонків’ – обрядові булочки у формі пташок, що символізували прихід весни
🏠 Прикрашали оселю – робили декоративні прикраси у вигляді квітів і сонця
🧹 Очищували простір – проводили генеральне прибирання, позбавлялися від зайвого
🌿 Спостерігали за природою – помічали повернення птахів і перші ознаки весни
Як святкували в Україні? 🇺🇦
Христя в тiстi• 22 марта в 09:38
Всех с праздником, сегодня 40 святых
Заметила всегда начинается весна с этого дня, в Иране празднуют новый год.
Акукарача• 22 марта в 09:40
Автор напомнили, бабушка всегда пекла и ещё в некоторые монетку внутрь клала.
Айпишница• 22 марта в 09:51
Ответ дляЧай не пью, только кофе
То календарна. Астрономічна 20 березня приходить
Аааа, +18 на 8 марта зимой еще было? Все понятно.
На границе• 22 марта в 09:51
Ответ дляСнегурочко
Навпаки. Старомодна
Ок, показывайте фотки последних 3х лет
Снегурочко• 22 марта в 10:07
Ответ дляНа границе
Ок, показывайте фотки последних 3х лет
А я вам що маю показувати?))) Це старовинна українська традиція, нижче ж про це написали. Так що фотки ’послєдніх трьох лєт’ тут явно нідочого.
Чупокабра• 22 марта в 10:19
Ответ дляКукусик
Некоторые походу тут староверы
В италии так же. Весна сегодня
Чупокабра• 22 марта в 10:20
Ответ дляSvitlo_
Тобто це язичне свято і традиція?
Всі християнські свята то язичницькі переформатовані І церкви і монастирі будувались на місці язичницьких храмів бо будувались вони з урахуванням місяця, сонця, вітру
Чупокабра• 22 марта в 14:45
Ответ дляSvitlo_
З цієї причини я і відійшла від православ´я
Яле як подумати...
2000 тис років тримаються язичницькі традиції в сім´ях без пропаганди і реклами, від покоління до покоління передається.
Це просто неймовірно, що навіть християнство яке прийшло мусило то ввести в свої традиції.
Коли мені попалась книжка наукова про язичництво я була в шоці, все це до тепер використовується. От саме просте: червона нитка на руці, поплювати через плече, не стояти в порозі, не викидати сміття після заходу сонця, не зашивати на собі одежу-це все язичництво
На границе• 22 марта в 19:01
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...