Дама_из_рекламы• 22 марта 2025
Хто живе в Загребі - як вам життя?
Розглядаю Загреб для життя, наразі живемо в Варшаві, але вже немає сил тут бути, клімат, люди, ціни, менталітет-бісить...
Хочемо в теплу країну, де близько море та спокійне життя.
Як вам життя в Загребі? Які плюси чи мінуси? Чи схоже на рідну Одесу? Хто там зупинився - поділіться враженнями...
Потішаюся• 22 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
Де найбільше сподобалося і що обрали для постійного життя ?
Вибрала Францію, найбільше вагалася між нею і Бельгією.
Молода і нерозважлива• 22 марта 2025
Знакомые в Констанце (Румыния). Говорят похожа на Одессу. Наших айтишников разбросало везде и везде живут норм.
Я так понимаю, вы работой с Польшей не связаны. Снимите на лето дом и посмотрите что и как. Мы в Германии сейчас, еще 2 года и можно будет подаваться на гражданство. Тоже устали, но держит работа в немецкой компании и дети хорошо интегрировались, будут поступать здесь.
Кіма кепка• 22 марта 2025
Ответ дляПотішаюся
Ясно, що ви ніколи не стикалися з трудовою міграцією
Смішно
Блакитна карта - висококваліфікований спеціаліст у мене
Але ваші підходи вражаючі
як і теорія
Але ваші підходи вражаючі
ніколи такого не було• 22 марта 2025
Ответ дляПотішаюся
Франція має мабуть більш сприятливий клімат і країна сама по собі значно більша, якщо про внутрішню міграцію. А як ви з мовами ’справлялися’, живучи в різних країнах ?
Потішаюся• 22 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
Знаю англійську, французьку і німецьку
Мати тріля• 22 марта 2025
Ответ дляМания-Величия
Як круто-розглядаю життя в Загребі... А ви хто така? Розглядати ви можете лише в межах свого громадянства і своєї країни. У всіх інших випадках розглядаєте не ви, а вас.
Громадяни ЄС можуть розглчдати
Дама_из_рекламы
• 22 марта 2025
Ответ дляМания-Величия
Дюймовочка• 22 марта 2025
Українців у Загребі не багато, тому й відповідей годі чекати
Місто специфічне, дуже незручне для водіння авто, найгірше серед європейських столиць
Їжа трохи дорожче, ніж у Польщі, але якість в рази краща
До українців краще ставлення, ніж у Польщі, бо ж їх там мало)
До моря далеко
Влітку спекотно
Пдв одне з найвищих у Європі, тому й ціни відповідні
До моря далеко
Влітку спекотно
Дама_из_рекламы
• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Дорого, автор, дороже Италии.
Население хорошо к Украине относится, это плюс.
Португалию не хотите рассмотреть?
Ні,то мені дуже далеко. Хочу їздити додому зуби лікувати й гуляти по Києву))
ніколи такого не було• 22 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
А що вам заважає їздити у Загреб/Здар на відпочинок, щоб клімат змніювати, з можливостями і доступом до лоу костів це значно простіше, ніш чергова міграція. Читала відгуки дівчат про Чорногорію, було прмя детально про місто, що є для дітей, українську ’діаспору’, пошукайте, якщо Вам не принципово Загреб, хоч у Чорногоріїї відчутний мінус, не в Шенгені.
ТАЗератти• 22 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Болгарія
Весняний Марафон• 22 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Хорватія дуже дорога.
Де ви збираєтесь працювати? Чи ви онлайн?
ХаДиДиШь• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Дорого, автор, дороже Италии.
Португалию не хотите рассмотреть?
А що в Португалії робити? З/ п 1000 ев.Зняти житло 700+.Багато бразильців, колумбійців, індусів тощо.Роботи немає.Тільтки що тепло.Ну до українців лоялні
Божий одуванчик• 22 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
А чего в Киеве не живёте?
Дама_из_рекламы
• 22 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
А чего в Киеве не живёте?
Ну якби...там не спокійно
Божий одуванчик• 22 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну якби...там не спокійно
В Киеве живёт сейчас около 3 миллионов и те,у кого вы лечите зубы,в том числе
Ms. Сама прямота• 22 марта 2025
Ответ дляХаДиДиШь
А в Хорватии что?
С каких пор это трудовая мекка?
Наверное, у автора удаленка, пассивный доход или сбережения
С каких пор это трудовая мекка?
Мания-Величия• 22 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Оо,то вам смішно? Бідну Польщу не тягнете і ще щось ’розглядаєте’.))
Вам плакати треба з такими даними
Божий одуванчик• 22 марта 2025
Ответ дляМания-Величия
Вам плакати треба з такими даними
Домой ей надо, работать,покупать товары и услуги. Надоели шариться по Европе
Дама_из_рекламы
• 23 марта 2025
Ответ дляМания-Величия
Вам плакати треба з такими даними
Так, так, ок