Злива інформації• 22 марта 2025
Сколько стоит ремонт бабушатника?
Двушка, хрущ
Паркет не злобой возможна реставрация а так все менять , окна , труды, электрику и тд
Сколько это потянет бюджетно и плюс наполнение квартиры скромно ?
РокерША• 22 марта 2025
ось, до речі, я робила сама малому в кімнаті ремонт, весь цей декор на ротбанті зроблено може Вам ідея зайде, це дешево, але виглядає прикольно й не потрібно стіни рівняти, те що виглядає як цегла теж ротбант, їм дофіга фактур можна зробити різних
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Вы представляете какой это будет контингент? Нормальные люди платежеспособные туда не пойдут, только нищие проблемные люди это снимут
100%, ми так здавали без ремонту, плюнули та зробили, зовсім інші люди приходять знімати все ж
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляPrervana
Не хотят с этим слоем населения дело иметь. Потому что они как раз самые проблемные и есть. Если снимает за тысяч 7-8, значит зарплата ну не больше 25. А значит нет финансовой подушки. И любой больной зуб выльется в то, что за квартиру будут умолять попозже заплатить
або втікти з боргами навіть за комуналку, ми такий досвід два рази мали, після того вирішили відремонтувати та шукати людей більш-менш нормальних, а не маргіналів
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
ОЛХ например не пропускает объявления с номером телефона
так у акаунті вказуєте номер, в чому проблема? у нас у акаунті є номер по всіх оголошеннях телефонує хто хоче
Стрекозей• 22 марта 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ще дешевше підрівняти і закатати все білою фарбою
Під натяжну стелю і електрику набагато дешевше прокласти
Ви хоч здогадуєтесь, які ціни, щоб вирівняти стіни під фарбуванея?
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляЗлива інформації
Не обязательно , может откладывают на свое поэтому хотят снимать дешевле
У меня не было проблем с квартирантами в дешевом жилье
у мене теж не було спочатку, точніше десь років 12 не було, а потім як смуга пішла, то я після третіх стрьомних вирішила що краще зробити та здати нормальним
энциклопУдия• 22 марта 2025
Ответ дляРокерША
Підтримую)
За 200$ і за 700$ на місяць знімають зовсім різні люди
А ще добре, коли є залогова сума, це дуже мотивує орендаря на більш бережливе ставлення до речей
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Паркет реставрация в Киеве сейчас 250грн квадратный метр, сейчас мониторила мастеров , будет конфетка
о, дякую за ідею! бо ми теж паркет залишили, бо там не шпон, а ’ялинка’, він гарненький, досі в пристойному стані, я б його підновила. звісно, то супер! пошукаю теж, як з´їде квартирантка, переробимо, там метрів 15 всього, нема про що розмовляти
Трохи злякана• 22 марта 2025
Ответ дляСтрекозей
Я не здогадуюсь, я точно знаю, тому порадила просто зашпаклювати і пофарбувати як є або зробити звичайною штукатуркою під декоративну
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
Да. Не окупают эти сдачи стоимости ремонта потом. Вообще. Только если посуточно сдавать, но там свои нюансы))
не вигадуйте, ми у 2021-му вклали 100 тис грн, здали спершу за 8500, щоправда досить швидко почалася війна тому спочатку ми взагалі не брали грошей з квартирантів, вони жили безкоштовно, потім за комуналку, але це вже форс-мажор, в котрому винна лише русня
після цих квартирантів рік жив хлопець за 8000 тис та зараз дівчина за 10 000 з вересня, так три роки пройшло, але ж війна! ну й курс інший, але ще десь півроку-рік, ремонт окупиться точно
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Если прям сильно хочется освежить, то можно натянуть потолки, считайте самые простые без всяких финтифлюшек тысяч 30 +/- в зависимости от площади. Обои по распродажам можно хорошие найти по 400-600 грн за рулон, готовой шпаклевкой перед этим стены чуть подровнять и сами сможете, ну и клеить сами.
Выбросить старую мебель, лучше оставить минимум. Я кстати первую квартиру 10 лет назад вообще за копейки б/у мебелью с ОЛХ нашпиговала (половина где-то б/у), сейчас под сдачу уже пошла, а мебель так и не меняла
можна не натягувати, а на ротбанді зробити як я зробили штукартурку та пофарбувати стелю не у білий, а хоч у фіолетовий, це дуже просто робиться, а по термінах 3-4 дні одна кімната, але це я робили сама!
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Ми ставили в стару коробку - підбирали під розмір. Ручки теж були дешеві з замочками. Там копійки по вартості.
У автора не знаю як коробка чи стандартна. В принципі повинна бути стандартна.
о, до речі про двері, ми собі робили вдома ремонт, а грошей геть не було! то купили в людей вживані двері повністю в зборі, це був 2020 рік, чекали доки вони готові будуть ті двері віддати, домовилися десь за пару місяців, то вони нам 4 двері віддали по 100 грн з коробками, лиштвами та фурнітурою, тільки щоб ми їх приїхали зняли самі, то ми з чоловіком приїхали, все познімали, виклакали перевізника ще за 400 грн тож нам 4 двері обійшлися у 800 грн, але це дешевенькі, ми дерев´яні упустили цільні за 2500 за чотири двері, було шкода
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Так, це велика стаття роззодів при ремонті.
Ми самі все робили. Але це важко, і морально і фізично.
Зате з сільської занедбаної хатинки (бабуся алкоголічка жила) вийшла цккерочка. Так там ще подвір´я було. І їздити.
Ми взагалі дешево зробили все.
Правда це не перший наш самостійний ремонт. Плюс ютуб допомагав дуже.
Ми взагалі дешево зробили все.
за ютуб плюсуюся, звідти взяла дуже багато ідей
РокерША• 22 марта 2025
Ответ дляСтрекозей
я нічого не вирівнювала, тупо затягла ротбандом перший шар, а другим шаром зробила фактуру
Стрекозей• 22 марта 2025
Ответ дляРокерША
Ну, тоді може і не дорого. Бо вирівнюіати то капець як дорого... і матеріали і робота
Амелі на мілені• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Дороже новостроя с 0 будет
100%, бо це старше ще потрібно демонтувати і вивезти це все. Ну і хрущ, навіть після ремонту залишиться хрущем. Але це Київ , і якщо гарний район, то здати можна буде за гарну ціну.
Але ремонт з нуля в старому фонді навіть не знаю як зробити бюджетно.
Електрика, штукатурка, вода , це витрати які просто не можуть бути бюджетними, цена стандартна. Дешеві шпалери, дешева плитка, не розумію в них сенсу, бо работа по ним коштує дорого. То я з вами згодна повністю, це дорожче ніж новобудова
Садова гойдалка• 22 марта 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Тысяч 40 баксов
Менше ви чого , звісно якщо там не 5 кімнатна квартира
Садова гойдалка• 22 марта 2025
Ответ дляХачапууури
И сама цена квартиры столько же....
Можливо менша навіть
Садова гойдалка• 22 марта 2025
Ответ дляЗлива інформації
Тоесть проще продать и купить смарт с ремонтом под сдачу в аренду ?
Ой
Садова гойдалка• 22 марта 2025
Ответ дляЗлива інформації
Я про самый простой бюджетный ремонт , для сдачи в аренду
За скільки хотіли б здавати?
Яка площа квартири?
Варена цибуля• 22 марта 2025
Ответ дляРокерША
Так заставна сума для цього є
Сама купляю квіти• 22 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Где падают? Я 7 лет назад купила за 13 тыс, край Киева. Сейчас ее цена 32-35 тыс. Если в строящемся доме 20-22 тыс)))
В зйомі падають.
Садова гойдалка• 22 марта 2025
Ответ дляЗлива інформації
Теряется процент риелтору и я думаю нормальное тоже не купишь
Квартира святошинский р-н , стремный дом объективно
Який поверх?
Варена цибуля• 22 марта 2025
Ответ дляРокерША
Ну Вы сначала написали, что именно на фото номер телефона, а это 100% отклон объявления модератором. И если потом это объявление удалить, а не отредактировать, то следующее объявление уже платное в рубрике аренды.
Мишка-шалунишка• 22 марта 2025
Ответ дляЗлива інформації
Якщо будете наймати - навіть не влазьте. Не окупиться ніколи. Ну хіба у вас район супер, а так дорого не здати навіть з ремонтом, а ремонт буде золотий
Злива інформації
• 22 марта 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Вам для себе чи на оренду?
Оренда
Злива інформації
• 22 марта 2025
Тогда вопрос если продать хрущ и добавить 20 т можно купить что-то пристойное ?
Садова гойдалка• 22 марта 2025
Ответ дляЗлива інформації
Оренда
А яку ціну плануєте ставити ?
Яка площа?