Уравнобешенная• 23 марта в 11:34
Жіночки 35-40 років. Зайдіть.
Питання власне в чому. Цікаво як себе почуваєте в цілому по життю?
Мені 37 в душі відчуваю себе на 20. Є двоє діток, молодшому пів рочки. Немає ніяких хронічних захворювань. Немає надмірної ваги. Але останнім часом відчуваю фізично себе старою бабкою. Сяду посиджу, встаю з дивану, болить поперек, болять коліна..... Присісти щоб просить підлогу, важко, все хрустмть. Звісно це не такий нестерпний біль, але все таки, вже не пам´ятаю коли відчувала легкість у тілі.
Думаю може ще взнаки дається вагітність, немовля. Бо все ж 7 кг на руках щоденно... Але цікаво, може то просто вікові зміни, старість так сказать🫣. А може спорт потрібен????починаю домашні тренування, теж не комфортно, наче не складні вправи але без звички важко і боляче.
Цікаво як ви почуваєте себе в такому віці? Як вам по сходам підніматься? Чи є в вашому житті спорт?
Результат:
вже голосів:
38 (32.48%)
Терпимо, але не ідеально
37 (31.62%)
Я активна як гірська лань
22 (18.8%)
Подивитись відповіді
20 (17.09%)
Відчуваю себе старою кошолкою
Пригощаю кашею• 23 марта в 11:36
Спорт лет 10 уже постоянно мне 37 , чувствую себя прекрасно , бывают конечно когда не хочется ничего делать
Ms. Доброта• 23 марта в 11:36
почти 40
я никогда не была ланью, такой себе тюлень, где положи там и лежит
Некомильфо• 23 марта в 11:38
Я молодша 35 трохи. Зараз вагітна. Вже 3-тій триместр активно йде. От саме зараз відчуваю себе трохи «старою калошею». Вже чекаю пологів, щоб відчути цю легкість в тілі, щоб воно належало лише мені
Зрозуміло, що після пологів теж є втома, але це все далі можна вирішувати, якщо організувати допомогу від близьких або за гроші.
Треба підробіток• 23 марта в 11:38
Автор у вас мала дитина на руках про яку гірську лань ви мрієте? Дай боже щоб не відчувати себе віслючком Іа!
Тримайтесь автор дитина підросте буде веселіше.
хутряна володарка• 23 марта в 11:38
Мне уже за 40. Но в 35 я родила ребенка, чувствовала усталость от постоянного недосыпа. Но в целом до 43 я была здорова и чувствовала себя отлично.
Золота орда• 23 марта в 11:39
Мне 45. Полтора года назад была как разбитое корыто. Уже полтора года занимаюсь спортом, йогой, гимнастикой, недавно ещё танцы добавила. Ничего не болит. Тонкая и звонкая. Вчера в саду на коленках работала целый день. Вообще ничего не болит сегодня, хотя раньше после таких нагрузок я на другой день встать могла.
Блиск думки• 23 марта в 11:39
Мені 43, вага в нормі, вигляд шкіри не ідеальний, але для мене зараз це не критично, волосся в доброму стані.
Легкий спорт: басейн, йога, танці - тримає мене в тонусі, але останнім часом відчуваю, що маю проблеми всередині мого тіла
Тепер потрібен час усвідомити, що треба їх вирішувати
Женщинам 35+ обязательно силовые тренировки, поддерживать мышечную активность.Плюс чекап и правильное питание, приём бадов.Как было раньше уже не прокатит. Ну до 40 может быть у некоторых индивидуально ещё можно пропетлять на природном даре, но потом будет лететь постепенно всё. Лучше заранее держать себя в тонусе
Малая Налегке• 23 марта в 11:41
37, младщему почти 3 года. Есть проблемы с позвоночником, но уже очень давно, надо спортом заниматься, но у меня на него нет времени пока что, стараюсь хоть дома делать какие-то упражнения. А так в принципе все норм.
Ищу-брожу• 23 марта в 11:42
мне 38 и малой год, какая там лань, ночью по 5 раз встаю малую качать, ноги болят в бедрах при ходьбе хрустит, голова от спины болит, но вот пару месяце дома подключила легкий фитнес, не скажу что он помогает, помогает в нашем случае хорошенько выспаться и вылежаться, но это еще пока нам не светит)
Уравнобешенная
• 23 марта в 11:42
Ответ дляЗолота орда
Суппер. Дає надію на світле майбутнє
Гладиолус• 23 марта в 11:42
Без силових відчуваю себе розвалюхою, все болить. Тому без спортзалу не можу
Ашолюдискажуть• 23 марта в 11:43
після 35 почалися проблеми з щитовидкою, зайвою вагою і інші хвороби типа задишки, підвищенного холестерина. Похудала за півроку. потім тримаю вагу. Зараз 45 знов скачу як коняка
Уравнобешенная
• 23 марта в 11:44
Ответ дляУшла и Пришла
Не займаюся спортом, вага і фізична форма - ідеальні
А як відчуття? Бо в мене зі сторони теж все ніби ідеально виглядає)))
Ушла и Пришла• 23 марта в 11:44
Ответ дляУравнобешенная
Так само, я активна, змін не відчуваю
Всміхайлик• 23 марта в 11:46
була в черзі до травматолога...,з 20 чоловік- лише 2 були з переломами..,Решта з суставами...,і майже всі досить молоді.. Поголовно у народу проблеми з суставами.., оце все-побочка, котра пішли після перенесених ковідів( навіть у тих,котрі того безсимптомного і не замітили,) ..,і яка згодом вилазять в артрози ((
Треба ось так• 23 марта в 11:48
Судя по темах
Здесь одна половина фыркает на белОк в организме
Вторая считает что стакан воды в день- норма
О каких ланьях речь??
А, да. А третья половина считает что лишние 10-30 кило это хорошо
О каких ланьях речь??
как тебе такое илон маск• 23 марта в 11:49
Мені майже 45 років. Пишу і сама не вірю, що це так)
Все болить останні пару років… Але в душі я себе відчуваю років на 30-35. Не можу зрозуміти, як це мені вже стільки))) Думаю, може потрібно вже якось по іншому одягатися… більш класичні речі… майже постійно в джинсах, кольорових футболках. Рідко брюки, підбори…
бибизяна• 23 марта в 11:50
Мені 47. Я відчуваю в собі сили народити ще одну дитинку. Але, на жаль , здоровий глузд перемагає.
Виниловая пластинка• 23 марта в 11:53
Щось ранувато ви лапки склали. Мені 40, в 36 народила двійню. Поки що почуваюся не гірше ніж в 25.
Файна дівка• 23 марта в 11:54
Ответ дляGaleTTa
А силовые зачем ?
Чтоб суставы убить ? Ну и совет
Виниловая пластинка• 23 марта в 11:55
Ответ длякак тебе такое илон маск
Кому потрібно? Я теж як пацанка одягаюся і нічого
Конфиденциальность• 23 марта в 11:58
Моя мама только в 55 стала немного жаловаться на здоровье, до климакса выглядела абсолютно молодой женщиной, стройной, хотя ела все подряд и спортом не занималась. Энергии тоже было вполне, на работу новую пошла, потом дело свое открыла в 38. Поправляться стала где-то с 45 по чуть-чуть, медленно, но уверенно, но она ко всему еще в 50 купила машину и теперь только на колесах передвигается.
А так все индивидуально. Я лично, уныленькая по жищни, и в 16 с переодическими всплесками энергии, а бабушка моя энерджайзером была до 70 ( там уже болячки вылезли и она подстала).
сказочное_Бали• 23 марта в 12:00
37 в апреле.
Нет уже такого, что прекрасное самочувствие как данность, как это было в молодости. Приходится прилагать определенные усилия.
Год назад чувствовала себя плохо, особенно в марте.
Взяла себя в руки, пересмотрела питание, стала делать зарядку каждое утро, растяжку небольшую каждый вечер, стараться много ходить пешком.
Чувствую себя довольно хорошо.
Бува і таке• 23 марта в 12:00
Ответ дляТреба ось так
Судя по темах
О каких ланьях речь??
А как это фыркают на белок?