Уравнобешенная• 23 марта в 11:34
Жіночки 35-40 років. Зайдіть.
Питання власне в чому. Цікаво як себе почуваєте в цілому по життю?
Мені 37 в душі відчуваю себе на 20. Є двоє діток, молодшому пів рочки. Немає ніяких хронічних захворювань. Немає надмірної ваги. Але останнім часом відчуваю фізично себе старою бабкою. Сяду посиджу, встаю з дивану, болить поперек, болять коліна..... Присісти щоб просить підлогу, важко, все хрустмть. Звісно це не такий нестерпний біль, але все таки, вже не пам´ятаю коли відчувала легкість у тілі.
Думаю може ще взнаки дається вагітність, немовля. Бо все ж 7 кг на руках щоденно... Але цікаво, може то просто вікові зміни, старість так сказать🫣. А може спорт потрібен????починаю домашні тренування, теж не комфортно, наче не складні вправи але без звички важко і боляче.
Цікаво як ви почуваєте себе в такому віці? Як вам по сходам підніматься? Чи є в вашому житті спорт?
Результат:
вже голосів:
38 (32.48%)
Терпимо, але не ідеально
37 (31.62%)
Я активна як гірська лань
22 (18.8%)
Подивитись відповіді
20 (17.09%)
Відчуваю себе старою кошолкою
Психологічка• 23 марта в 12:05
Все отлично, что касается именно меня! Но то, что творится в стране не может не отражаться на моральном состоянии
Треба ось так• 23 марта в 12:09
Ответ дляБува і таке
А как это фыркают на белок?
Типа белок не нужен.
Здесь на днях была тема. С автора смеялись что она спрашивает как норму добить.
Говорят, всю жизнь едят одну котлету в неделю, и ничё))
KROX@• 23 марта в 12:49
я с 18 лет себя чувствовала на все 90. сейчас в 35 чувствую себя на 85 лет, никогда не было легкости и сил
Фиона Шрековна• 23 марта в 16:11
Тоже 37, норм себя чувствую(169/47), спорта нет в моей жизни, пыталась делать йогу дома, не зашла мне, спортзалов у нас нет, где живу
Детей родила давно (20 и 27 лет)
Мне больше морально некомфортно, настроение качели, на то есть свои причины
Детей родила давно (20 и 27 лет)