ОдинРазНадетое• 23 марта в 21:11
Гляньте будь ласка на родимку
Родимка на бедрі, надавила сьогодні білизною її трохи. Тепер аж шкіра поруч болить.
Вона в мене давно, така як в середину вдавлена трохи
Чи нормально вона виглядає?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 марта в 21:16
Вы считаете, что тут сидят онко дерматологи с необходимым опытом и бесконтактно могут провести осмотр?
К врачу идите и не сходите с ума
Тут как тут• 23 марта в 21:24
Зверніться до дерматолога-онколога, він подивиться. Тут вам по фото ніхто нічого точно не скаже
Срочнокпсихологу• 23 марта в 22:11
У мене була малесенька, але чесалась періодично. Видаляли в онко, мала вже атипічні клітини. Вирізали глибоко, шви накладали.
МЧСница• 23 марта в 23:39
Автор, вдавленная внутрь - это очень веский повод поспешить к онкодерматологу