Я_в_декрете• 24 марта в 01:02

Як вам схема?

Взято з чатика айтішників українців в США.

Мені так гидко це читати… просто слів немає…

Тобто чувак за порадою адвоката записав провокаційне інтерв´ю, де лив бруд на Україну. Очікувано отримав 1000 негативних коментарів від людей, роздрукував у паперовому вигляді, пришив їх до своєї справи та отримає тепер «притулок» на території США. Адвокат йому навіть радив як саме має проходити це інтервʼю.
🤮🤮🤮
vlad-svs• 24 марта в 01:05
Хороший адвокат. Раскрутил лоха на бабки.
А американцы прям бросились спасать персонажа от злых комментаторов.
автор Я_в_декрете • 24 марта в 01:07
Ответ дляvlad-svs
Як бачите його кейс прийняли.
КОШЪ• 24 марта в 01:08
Ответ дляЯ_в_декрете
Як бачите його кейс прийняли.
Доказательства есть?)
автор Я_в_декрете • 24 марта в 01:11
Ответ дляКОШЪ
Доказательства есть?)
Ну він відучора видалив навіть особисту фотографію з аватарки (була у формі ЗСУ). Схоже що злякався. Але не схоже, що бреше.
КОШЪ• 24 марта в 01:14
Ответ дляЯ_в_декрете
Да ну
автор Я_в_декрете • 24 марта в 01:15
Доречі я його фотографію зберегла (бо шукала його по обличчю в інтернеті). Прости Господи, але мене просто підмиває його зарепортити тут на місці в Штатах, що то було постановочне інтерв’ю. Ну так гидко, слів просто немає…
Аnnеt• 24 марта в 01:15
эта схема и на беженцах из раши работает. смотрела какого-то стендапера и он тоже рассказывал, что прикреплял к интервью комментарии в которых ему угрожали добрые россияне - что-то он там написал в духе ’нет войне’.
КОШЪ• 24 марта в 01:17
Ответ дляЯ_в_декрете
На миротворец напишите
автор Я_в_декрете • 24 марта в 01:21
Ответ дляКОШЪ
На миротворец напишите
Він Миротворця йому не холодно не жарко буде. А тут в мене є кнопочка - report fraud. А це дійсно шахрайство в чистому виді. Особливо на такій болючищій темі. Мене досі трусить від бабусі, яка вчора горіла і кричала. А тут цей мудак зі схемами.
Аnnеt• 24 марта в 01:25
Ответ дляЯ_в_декрете
вам стало бы легче, если бы вчера сгорел он?
автор Я_в_декрете • 24 марта в 01:28
Ответ дляАnnеt
Я не хочу, щоб горів він. Але я хочу, щоб шахрайства, особливо таки низькі (брехливе постановочне інтервʼю з особистої вигоди), були покарані.
Аnnеt• 24 марта в 01:30
Ответ дляЯ_в_декрете
все ваши знакомые выехали без муток на чистой правде? этично или нет - сработало. everybody lies.
Киев_Елена• 24 марта в 01:45
Ответ дляЯ_в_декрете
Постановки/пиар/шоу везде. У всех блогеров постановочные видео с целью денежной выгоды, не смущает? Показывают как пользуются определенной косметикой, а на самом деле другой. Кто как считает нужным так и живет, кто что хочет то и снимает. А это уже ваше дело верить или нет
Ола15К• 24 марта в 01:56
Зачем корчить из себя праведницу ? Прямо напишите уже что вас просто вштырило то,что он слез с того юфою,а вы в статусе беженки или беженца и всё никак.
Прям таки,страдалица великая,уже срачи пошли за статусы нахождения в Штатах.
Love_Love_Love_• 24 марта в 01:59
Взагалі то ця його схема така собі. Мутна і до біженства навряд приведе. Коли він зробив цю хрєнь, там є дати?
Просто адвокати зараз після масових фейкових вкидів про припинення ю4ю всім радять по політиці на біженство подаватись, для українців це утопія якщо вони не з окупованих територій.
І взагалі повністю брехливий сфабрикований кейс- викинуті гроші і купа проблем.
Love_Love_Love_• 24 марта в 02:01
Удалено администрацией...
Soon_moon• 24 марта в 02:08
А він насправді воював?
Чи то брехня?
Incol• 24 марта в 02:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 24 марта в 02:24
Ответ дляIncol
Удалено администрацией...
Шо ви за бздур написали? Може вам всеодно бо у ваш будинок не прилетить російський шахед? До чого це ?
vasilisa-l• 24 марта в 03:13
Ответ дляЯ_в_декрете
Вы такааая доверчивая
Vera83• 24 марта в 03:20
Ответ дляЯ_в_декрете
більше схоже, що чувак рекламує адвоката або блогера, йому там в лічку мабуть сотнями вже написали, щоб поділився контактами
автор Я_в_декрете • 24 марта в 03:50
Ответ дляОла15К
В мене не u4u. І я б ніколи в житті не робила такого, як робить він. Для мене це низько. Воно того не вартує.
автор Я_в_декрете • 24 марта в 03:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
В мене грінка. Я Вам більше скажу - я б без грінки сюди б не поїхала. В мене хворобливе ставлення до використання рідної країни і людей - (яких він спровокував свідомо) задля власних корисливих цілей.
автор Я_в_декрете • 24 марта в 03:56
Ответ дляSoon_moon
А він насправді воював?
Чи то брехня?
Я не знаю. Але ось кусок його аватарки до того, як він її прибрав.
автор Я_в_декрете • 24 марта в 03:58
Ответ дляIncol
Удалено администрацией...
Так, автор ніколи не зрозуміє таких шляхів легалізації. Для мене це за межами порядності. Готувати інтервʼю з юристом, викладати його, провокувати людей (бо якщо це їх тригернуло - їм було боляче), а потім підливати це в діло. Це просто верх цинізму і шлях по головах.
Love_Love_Love_• 24 марта в 04:02
Ответ дляЯ_в_декрете
Ну ок,тоді для вас мій пост вище, я не знаю скільви тут живете, але ж ви маєте розуміти що кейси побудовані на одній брехні вилазять боком.
А те що йому порадив його адвокат це лише підкреслює що він лашара і наказав сам себе,ну ви не можете цього не розуміти
автор Я_в_декрете • 24 марта в 04:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не занурювалась глибоко в те, як це працює - ще раз - я приїхала відразу через грінкарту. В мене все просто - жити чесно, не порушувати закони, чесно платити податки, отримати громадянство.

Я не хочу чекати його карми, в мене єдине бажання - знайти його legal імʼя та підшити ще і ці скріншоти до цієї його справи. Бо a) це шахрайство b) це перебір з моральної точки зору. На таких інтервʼю і будується рашн пропаганда і сприйняття України в світі в тому ж числі.
Love_Love_Love_• 24 марта в 04:29
Ответ дляЯ_в_декрете

Добре, підсумую. Все що ви написали в другому абзаці станеться без вас.
Виктория-1980• 24 марта в 14:15
Я не раз такое слышала уже. Автор если копнуть глубже то то как брешут политики в сто раз хуже. Каждый выживает как может и как совесть позволяет. В как США обеляет рашку, прямо блевать охота. Вот это действительно обидно.(