Днями сталася оказія: сидячи в кафе, побачила відвідувачку з незнайомою породою собаки. Аби з´ясувати породу, я скористалася Гугл Об´ єктивом. Ця програма передбачає миттєве фото-сканування, завдяки котрому пошук автоматично підбирає релевантні результати. Зображення не зберігається в пам´яті пристрою.
Варто було дістати телефон, щоб, власне, відкрити Об´єктив, власниця пса змінилася в обличчі і почала панікувати, що я фотографую її собаку. Звісно, я відповіла правду, що користувалася додатком для визначення її породи. Від цієї ситуації залишився неприємний післясмак, ніби я завдала шкоди
Суть питання: яке правило забороняє робити фото домашніх тварин у громадському місці? Мені було легше скористатися пошуком, ніж ініціювати непотрібне спілкування, але в результаті замість приємного сніданку залишився осад почуття провини. Порадниці, поділіться вашими думками, нормально чи ні фотографувати в домашніх тварин, що перебувають в громадських місцях НЕ в цілях комерції і т. д. (там було таке світло, що було 0 шансів якось використати фото з фінансовою метою). Ну і я не розумію, чим це загрожуватиме псу або хазяйці. Причину заборони знімати людей, особливо дітей, я усвідомлюю, а тут не знайшла жодних правил і жодного пояснення для себе такої паніки
Ответ дляНе люблю натовп
А що гугл каже про активну вербальну згоду людської істоти до 18 років на наведення на неї гугл-об´єктива для некомерціцної фіксації предметів гардеробу під час прийому їжі в громадських просторах? Як це зробити так, щоби не дістати неприємний присмак чогось нелегального та чогось, що лежить в позаморальній площині односторонньо ініційованих миттєвих відносин? Ніколи не замислювались над цією дилемою, яка може в будь-який момент часу спиткати будь-яку питливу людину з високо розвиненим почуттям прекрасного?
Де та тонка грань, яка відділяє людину зі смартфоном, яка просто займається трапезою, від збоченця з цифровим носієм?
Я не вважаю себе схожою на збоченця. Люди з відхиленнями мають конкретні характерні ознаки, котрі помітні з зовнішніх ознак. Жодна адекватна людина не припустить, що пристойно одягнута дівчина, що сидить не одна, замовила не найдешевшу страву і в принципі ходить в цей заклад щотижня, є збоченцем. Що за маячня
Ответ дляПатриоточка
Це треба було доводити у суді проти вас, що була така мета як шантаж. За замовчуванням ви мали юридичне право сфотографувати.
Дякую, що надали ясності. Я почувала провину через свої дії і хотіла переконатися, чи це відчуття справедливе. Судячи з відповідей і конкретних фактів, я зрозуміла, що не повинна відчувати себе злодійкою, винною і поганою людиною в даному випадку
Не люблю натовп• 24 марта 2025
Ответ дляGoku5927
Пристойно одягнута дівчина, яка, замість прийняття їжі, займається сталкінгом за допомогою цифтових носіїв з виходом у мережу - що може бути, одночасно, більш невинним та дуже небезпечним для оточуючих?
Будь-яка адекватна людина , що живе у парадигмі викликів сучасного розбещеного суспільства, знає, що під будь-якою максимально невинною лічиною може скриватися урбан-хижак та мисливець за особистими даними!
Не люблю натовп• 24 марта 2025
Ответ дляGoku5927
Ваше почуття провини та неприємний післясмак абсолютно виправдані. Ви не просто маєте почувати себе незручно, ви тепер назавжди є носієм стигми порушника особистих кордонів. Не виключено, що ваша особистість зафісована на камерах закладу. І, за потреби, хазяйка рідкісною породи собак може звернутися як до державних компетентних органів, так і до приватних детективів з метою знайти вас і покарати. Як мінімум, вилучити ваш телефон з метою дослідження його вмісту та мониторингу пошукових запитів в Гуглі.
Вам треба терміново позбутися будь-яків своїх слідів в мережі інтернет і , по можливості, максимально змінити зовнішність!
Тихомандражная• 24 марта 2025
Собачники самі кончені на голову, як віруючі, яжемамки та пенсіонери
Тихомандражная• 24 марта 2025
Собаки по закону прирівнюються до майна, тож можна було фотографувати наче ви стілець побачили
Ответ дляНе люблю натовп
Ваші домисли мають права на існування, а я маю права не реагувати на це. Про сталкінг взагалі смішно. Бажаю вам жодного разу в житті з цим не стикнутися, бо судячи з того, як легко ви розкидуєтеся подібними обвинуваченнями, ви чули про сталкінг виключно з серіалів
Ответ дляНе люблю натовп
Понеділок лише почався, а вас вже трусить. Ого
Не люблю натовп• 24 марта 2025
Ответ дляGoku5927
Де саме ви побачили , що мене ’трусить’? Ваші здібності дозволяють вам відчувати вібрації та коливання через екран?
Не люблю натовп• 24 марта 2025
Ответ дляGoku5927
Розкажіть про сталкінг те, що знаєте ви з власного досвіду? Що насправді відчуває людина, яку без очевидних причин починає переслідувати хтось незнайомий та таємничий?
Або, навіть краще, розкажіть, що насправді відчуває сталкер? Як це - полувати за живою людиною? Хотіли би бути таким мисливцем?
Все буде• 24 марта 2025
Согласно нашего законодательства, собака - вещь и собственность хозяина. Если Вам у человека сумка, например, понравилась, тоже языка нет спросить, будете из кустов фоткать???
курасаны• 24 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Займалася трапезою
передбачає миттєве фото-сканування, завдяки котрому пошук автоматично підбирає релевантні результати
залишився неприємний післясмак
ініціювати непотрібне спілкування
залишився осад почуття провини
Автор, у вас вже каланхоє зацвів?
залишився неприємний післясмак
ініціювати непотрібне спілкування
залишився осад почуття провини
Автор, у вас вже каланхоє зацвів?
Чат джіпіті в неї зацвів