Творю чудеса• Изменено 24 марта в 18:54
Как сварить рисовую
Молочную кашу, вязкую такую
Скляна миша• 24 марта в 19:00
Спочатку пів стакана риса варите на стакан води, як вода майже вся википить додаєте молока 2 стакана, цукор в сіль на смак.
ЯНаПэПэ• 24 марта в 19:00
Надо рис , чтобы разваривался, ну и поварить до клейкости. Я варю на воде, потом молоко добавляю.
Пургену мне• 24 марта в 20:18
В мене пластивці рисові, на півстакана заливаю кропом що покрите було, трохи проварюю, доливаю ще біля 3/4 ст молока, цукор і ванілін по вкусу. От тільки зварила і з´їла