Леди_на_драндулете• 24 марта 2025

Гімназія "Академія", школа 185, Київ

В цьому році йдемо в перший клас, обираю між двома цими школами. Прошу відгуків. А також цікаві відгуки про вчителів перших класів в цих школах.
Анти-анонім• 24 марта 2025
Дивіться рейтинг нмт і все стане ясно. В Академію без прописки попасти майже нереально. 185 наскільки памʼятаю, сильно скотилася в рейтингу порівняно з минулими роками
Я не Тролль• 24 марта 2025
Я теж вибирала між цими двома школами.
Зупиняло, що 185 - спеціалізована математична. І я сумнівалась, що син потягне високе навантаження математикою (як показав час - я була права, син явний гуманітарій).
Вирішили йти в Академію (хоч не по прописці, але нас туди брали).
Як начала спілкуватися з вчителями та розібралася з правилами школи - зрозуміла, що ну його нафіг.

І вибрали іншу школу.
автор Леди_на_драндулете • 24 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Зараз потрапити в Академію більш реально, ніж до війни. Рейтинг у неї супер, але батьки, з якими спілкувалася кажуть, що вчитися важко, багато треба вкладатися саме батькам, ну і дисципліна зашкалює- трохи це мене тривожить.
Ответ дляЯ не Тролль
Я теж вибирала між цими двома школами.

І вибрали іншу школу.
Напишіть будь ласка що не сподобалось в Академії. І яку обрали? Дякую
Анти-анонім• 24 марта 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Завжди можна піти, якщо не впораєтесь, але завжди треба йти в сильнішу школу
Я не Тролль• 24 марта 2025
Ответ дляАнти-анонім
Поспілкуйтесь з батьками учнів Академії. Їх високі бали ЗНО/НМТ досягалися роботою учнів з репетиторами. Школа вимагає, але не вчить.
Ответ дляЯ не Тролль
Так, саме такі відгуки від батьків(
Анти-анонім• 24 марта 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Тим не менш , діти , батьки і атмосфера в школі націлена на результат і відповідно рейтинги. Більшість адекватних батьків у яких діти мали хороші бали по нмт наймали репетиторів
Ответ дляАнти-анонім
Я з вами згодна, але там репетитори ледь не з початкової школи. От і не можу вирішити треба воно мені чи ні.
Анти-анонім• 24 марта 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Може у вас дитина розумна і це не знадобиться.
Ответ дляАнти-анонім
Математикою, логікою займаємось- дуже добре йде, букви і читання- туго(
Я не Тролль• 24 марта 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Не сподобався високій рівень пресингу від вчителів. Дуже здивувалась, що багато хто винаймав репетиторів для дітей даже в молодший школі.
Не сподобались вимоги про одяг.
Дуже дивно було, що вимагали кожного дня білі сорочки. Трикотажні поло та реглани під піджак не дозволялися. Я як уявила, як мій син мінімум три рази на тиждень буде переодягтися на урок фізкультури в темпі розстібая та застібая гудзики під підганяння вчителів - вирішила, що не буду влаштовувати своїй дитині стреси на рівному місці.
Мій ще не дуже поступливий. Чим більше на нього давлять - тим більше він протестує.
Анти-анонім• 24 марта 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я б спробувала, а ви дивіться самі
Ответ дляЯ не Тролль
Не сподобались вимоги про одяг.
От про одяг теж мені розповідали, перебір у всьому по відгукам.
Царевна в уггах• 24 марта 2025
трое дітей наших друзів були переведені в інші школи, 5,6, та 9 класи.
я приходила спілкуватись з директором. після розмови зрозуміла, що нам воно не треба
Цибулька зла• 24 марта 2025
Знайомі переводять дитину в іншу школу після першого класу в Академії. В школі нездорова обстановка. І це не тільки відгук однієї людини.
Ответ дляЦаревна в уггах
Це в Академії?
Ответ дляЦибулька зла
Дякую
Царевна в уггах• 24 марта 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це в Академії?
так, перевели з академії