Добрий день. Чи є шанс отримати польську візу студента, якщо батьки ФОП 1 групи? Може хтось в темі?
Ответ дляnnnnika
Вона писала на електронну пошту у польське посольство у Львові, вони попросили номер телефону, передзвонили, проконсультували і записали на прийом, коли зручно та вислали перелік необхідних документів. І підтвердження фінансового становища в переліку не було
Кошти повинні бути на рахунку, якщо студентська віза
Ответ дляnnnnika
Дякую. Спробую і я написати у посольство. Може у вашому випадку була інша віза.