Кукусик• 24 марта 2025
Після розлучення в суді де зберігається свідоцтво про шлюб?
Чи можна його знайти в судових архівах?
Бо мені відповіли,що воно знищується.
Тільки не про гроші• 25 марта 2025
Залишається в матеріалах справи, потім ( не пам´ятаю через скільки років) матеріали справи знащуються, залишається тільки рішення суду в архиві. Для підтвердження в відділіРАЦС можна взяти витяг про шлюб з відміткою про його розірвання
Неробименінерви• 25 марта 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Свидетельства о разводе уже такого нет. Дают постанову о разводе... у меня только в дие. Оригинал никто не присылал
Чтобы прислали, нужно написать соответствующее заявление. Или сходить в гражданскую канцелярию в их приемные дни и получить на руки.
Неробименінерви• 25 марта 2025
Ответ дляНе гоню
В суде сказали. Разводилась я в 1995. Полтора года шел процесс((
Понятно. Когда-то действительно был нужен оригинал. Сейчас уже нет, достаточно заверенной копии.
Добра всем!• 25 марта 2025
Ответ дляКукусик
Отак і в мене.
І я тепер не можу підтвердити своє дівоче прізвище для оформлення пенсії
Вам потрібно звернутися до органу драцс і взяти там документ про зміну прізвища
Також скажу, що варіанти, коли здають до суду оригінал свідоцтва - це ок, і також нормальний варіант, коли не здають до суду оригінал свідоцтва про шлюб
В суді цього документу вже немає
Кукусик
• 25 марта 2025
Ответ дляДобра всем!
В суді цього документу вже немає
Я шлюб реєструвала в Німеччині ((
Кукусик
• 25 марта 2025
Ответ для-Ань-
Ви ж не в законі перелік документів прочитали, а на якомусь папірці без печатки і підпису. Типова помилка українців. Закони не знаєм, довіряєм анонімкам.
Мені адвокат так оформляла папери.
Кукусик
• 25 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
А якщо шлюб брався за кордоном?
Бо в мене вимагали дані з центрального архіву рад арміїї,бо я була військовослужбовець і шлюб брала за кордоном
Тільки не про гроші• 25 марта 2025
Ответ дляКукусик
А якщо шлюб брався за кордоном?
Не зовсім зрозуміла питання в контексті теми. Навіть якщо шлюб реєструвався за кордоном, а розірвання було через суд в Україні, Вы мали подати до суду оригінали документів щодо реєстрації шлюбу ( в залежності від країни, де він реєструвався, вони могли мати різний вигляд й оформлення). Єдине, що у цьому випадку Вам треба було всі факти щодо шлюбу ретельно описувати в позовні заяві, щоб все це було вказано у рішенні суду
Кукусик
• 25 марта 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Все правильно.
Дякую ,що надали мені повноцінну фахову відповідь!
Гарного дня Вам!
Тільки не про гроші• 25 марта 2025
Ответ дляКукусик
Все правильно.
Гарного дня Вам!
Не має за що. У будь-якому випадку, Вы можете отримати рішення суду ( повний текст), бо 30 років тому ще могли видавати само выписки для отримання свідоцтва про розірвання, можливо суддя вписав Ваше дівоче прізвище у рішення, можете отримати в Німеччині документ, який підтверджує перехід прізвища на шлюбне, або встановити факт у судовому порядку
Пишна молодиця• 11 апреля 2025
Ответ дляКукусик
Ні,я ж подавала його в суд,як документ.
30 років назад
я тоже около 30 лет назад разводилась, св-во до сих пор у меня валяется
Пишна молодиця• 11 апреля 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В 2010 выдали свидетельство о разводе, а на свидетельство о браке поставили штамп и вернули мне его. Но это в ЗАГСе
нас в суде разводили, без нашего присутствия. никаких штампов не ставили, есть просто 2 документа - о браке и о разводе.