Кукусик• 24 марта 2025
Після розлучення в суді де зберігається свідоцтво про шлюб?
Чи можна його знайти в судових архівах?
Бо мені відповіли,що воно знищується.
Кукусик
• 24 марта 2025
Ответ дляРостки жимолости
У вас оно хранится
Ні,я ж подавала його в суд,як документ.
30 років назад
Кукусик
• 24 марта 2025
Ответ дляВсе до блиску
хто вам відповів?
По телефону ,секретар,напевно
Все до блиску• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
По телефону ,секретар,напевно
до суду копія надається
Ростки жимолости• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
Ні,я ж подавала його в суд,як документ.
30 років назад
И вам не вернули? У меня дома лежит. Бывший муж в загсе взял себе копию
Опля Картопля• 24 марта 2025
Ми здавали св-во про шлюб в суд. Оригінал, це обов´язково. Його не повертають вже, думаю тому щоб не використати ніде його незаконно вже.
Кукусик
• 24 марта 2025
Ответ дляВсе до блиску
до суду копія надається
В мене забрали оригінал
Кукусик
• 24 марта 2025
Ответ дляРостки жимолости
А загс може видати,коли суд розглядав справу?
Кукусик
• 24 марта 2025
Ответ дляОпля Картопля
Отак і в мене.
І я тепер не можу підтвердити своє дівоче прізвище для оформлення пенсії
Кукусик
• 24 марта 2025
Ответ дляВсе до блиску
не треба було давати
А звідки я знала ?
Перелік документів написали -я і подала
Директриссимо• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
Отак і в мене.
Отримайте витяг про дошлюбне прізвище в Рацсі. Шлюб в Україні був?
бЭйбА• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
Отак і в мене.
То візьміть у ДРАЦС витяг про підтвердження дівочого прізвища .
Все до блиску• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
Отак і в мене.
в РАЦСі візьміть витяг про актовий запис
Опля Картопля• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
Отак і в мене.
Ніфіга собі..так іпн же є, нащо ті прізвища😳
Ви лишились на прізвищі чоловіка?
А_я_ЛОЖУ!• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
В мене забрали оригінал
В 2010 выдали свидетельство о разводе, а на свидетельство о браке поставили штамп и вернули мне его. Но это в ЗАГСе
Мрії у вирії• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
Отак і в мене.
Вам може РАГС видати витяг з демографічного реєстру щодо підтвердження дошлюбного прізвища.
А_я_ЛОЖУ!• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
Отак і в мене.
А свидетельство о рождении???
Директриссимо• 24 марта 2025
Ответ дляМрії у вирії
Прт чому тут демографічний?
Ростки жимолости• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
Нет. Судовые документы- это в суд. А свидетельство о рождении, о браке, о разводе, смерти и т.д. - это в загс
Мрії у вирії• 24 марта 2025
Ответ дляДиректриссимо
Прт чому тут демографічний?
При тому, що всі відомості про громадський стан людини зафіксовані в реєстрі, який має назву Демографічний.
Є постанови мінюсту про порядок його ведення, внесення змін тощо.
В цьому реєстрі зберігаються всі відомості про зміни прізвищ, відомості про батьків та дітей кожної людини.
Ростки жимолости• 24 марта 2025
Ответ дляКукусик
Отак і в мене.
В загс идите. Берите там свидетельство о браке. А в свидетельстве о разводе же смена фамилии фиксируется после развода
Директриссимо• 24 марта 2025
Ответ дляМрії у вирії
Тільки в рацсу до нього доступу нема. В рацсі реєстр актів цивільноо стану громадян. Демографічний- то взагалі інший реєстр
Ростки жимолости• 24 марта 2025
Ответ для-Ань-
Це вже давно така тенденція - вилучати паперові документи. Щоб ви нічого не могли підтвердити.
Та идите в загс, заплатите гривен 80- и вам выдадут хоть 10 копий бумажного свидетельства о рождении