Все і одразу• 24 марта в 22:28

Мені не подобається бути мамою. Я жалкую, що народила. Хто ще так відчував?

ИграйМойГормон• 24 марта в 22:46
Ответ дляКсерокопия ночи
А хто інший більш зацікавлений ніж він?
Він батько цієї дитини і чоловік автора, найбільш зацікавлена особа в цій ситуації.

Ми з вами просто люди з вулиці, не ми ж маємо вирішувати це питання
Нас ніхто не не просить нічого вирішувати. Це так, думки вголос… А взагалі, я вкрай важко уявляю собі цей діалог з чоловіком: «Милий, я не люблю нашу дитину. Шкодую, що народила. Давай щось вирішувати»….
Chaterbox• 24 марта в 22:47
Ответ дляОднозначная
В мене була така знайома. Вона так і не полюбила дочку. Відвезли її своїй мамі після розлучення і була щаслива.
Я взагалі не знаю як і нащо вона народила. Вона все життя багато заробляла, багато працювала. І не скажу, що маргіналка. Розумна пробивна дівчина. Адвокат.
От казала: не люблю її. Вона мені заважає спокійно жити.
Як коханця нового найшла взагалі не хотіла ту дитину брати ніколи.
І батько дитини теж швидко одружився і бачити дитину не хотів...
Тоже есть такая знакомая. Мама приезжала только на выходные. Забеременела студенткой, потом развеялась и ребенка оставила родителям, чтоб учебу закончить. Девочка бабушку начала мамой называть. Так она и осталась с ними жить.мама потом снова замуж вышла, а ее так и не забрала.
Неначасі• 24 марта в 22:47
Тут явно проблеми з психікою.Інстинкт ніхто не відміняв!
Гуляю босоніж• 24 марта в 22:47
Ответ для-Ань-
Мандруйте в баню. А автору можливо зараз потрібно переключитись. Вивчити нову інформацію. Тим паче якщо до родів вона взагалі не цікавилась, що таке щеплення, навіщо їх роблять, які можуть поти поствакцинальні реакції і ускладнення, чому зараз дуже багато людей не роблять щеплення собі і своїм дітям.
Коли автор усвідомить, як багато осіб покушаються на життя і здоров´я її дитини - то може по-іншому дивитиметься на сина/дочку. Інші почуття будуть.
Конечно, переключится на радостную тему про прививки. О да. Добавить еще причину для фобии, депрессии и тд.
-Ань-• 24 марта в 22:49
Ответ дляГуляю босоніж
Фобії там, де не вистачає інформації. Ви або страхом керуєтесь, або вивчаєте інформацію і робите свідомий інформований вибір.
Вмію заміряти найкраще• 24 марта в 22:49
Ответ дляПриму в дар
Коли мої дітки були маленькі, я не витрачала час на Совєтчіцю і все встигала, не було емоційного вигорання, безмежно раділа своїм крихіткам
А это здесь причём?
Джага-джага• 24 марта в 22:50
Ответ дляГуляю босоніж
Ну это ж надо было даже тут ввернуть тему вакцинации))))). Кому что, а вшивый про баню.
Ань сегодня тут трудится не покладая пальцев
во все темы влазит
Гуляю босоніж• 24 марта в 22:50
Ответ дляДжага-джага
во все темы влазит
Давно никого не интересовали вакцины, она засиделась без дела
Ксерокопия ночи• 24 марта в 22:50
Ответ дляИграйМойГормон
Автор не казала, що не любить дитину.
З її слів їй не подобається бути мамою.
Скоріше за все вона собі не так все уявляла і шкодує за безтурботним життям
От про це і треба поговорити з чоловіком і вирішити, що вони взмозі змінити. І як він її може підтримати в цьому.
-Ань-• 24 марта в 22:50
Ответ дляКсерокопия ночи
А хто інший більш зацікавлений ніж він?

Він особа, а ми люди)))
ИграйМойГормон• 24 марта в 22:50
Ответ дляПриму в дар
Бозє, ви приклад для всіх нас!
Клин_Кляйн• 24 марта в 22:52
А мені не подобається бути папою, дуже шкодую що ходив в общагу, кушав борщікі і все вот ето...
ИграйМойГормон• 24 марта в 22:53
Ответ дляКсерокопия ночи
Автор не казала, що не любить дитину.
З її слів їй не подобається бути мамою.
Можливо…
вентиляторная• 24 марта в 22:55
Ответ для-Ань-
А зараз ваш обов´язок - оберігати свою дитину від небезпек.
Навчитись розпізнавати небезпеки, так як часто вам будуть впарювати всяку фігню під виглядом блага (нічого особистого, просто бізнес).
Про щеплення знайдіть і вивчіть інформацію, це найбільша небезпека для немовлят.
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга ’Безжальна імунізація’:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
https://1796web.com/privivki.htm

Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’ http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm

Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
https://amantonio.livejournal.com/20771.html

Сайт Захара Мілютіна:
https://bezdoz.info/статистика/

Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
І все російською, ну да, там правда)
вентиляторная• 24 марта в 22:57
Ответ для-Ань-
А де ж він свідомий?) свідомий це коли ви вивчили ВСІ за і проти. Ви написали лише ПРОТИ. Тобто, це зомбазія, промивання мізків, а не свідомий інформований вибір. Де ви щось хороше написали про прививки?
ЛижТолько• 24 марта в 22:57
Ответ для-Ань-
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга ’Безжальна імунізація’:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

https://1796web.com/privivki.htm

Сайт Захара Мілютіна:
https://bezdoz.info/статистика/

что за бред, ни мне ни одной не делали, ни детям тоже
Приму в дар• 24 марта в 23:02
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А это здесь причём?
При чём - при том.
-Ань-• 24 марта в 23:02
Ответ длявентиляторная
І все російською, ну да, там правда)
Не все. Ви українську не помічаєте. Або ’не помічаєте’.
Можете англійською мовою пошукати, дуже багато матеріалів про щеплення.
Наприклад, в США є пару конгресменів, чиї внуки стали в результаті вакцинації аутистами. Вони в 2000, 2007, 2012 скликали з приводу масової шкоди і корупційних обрудок в цій галузі слухання в Конгресі. Тикали всю верхівку CDC мордою в лайно і витягували на світ багато цікавої інформації. Але далі це все не йшло, бо фарма індустрія має значно сильніші лобіські можливості ніж кілька розгніваних конгресменів. До того ж през. адміністрація і Клінтона, і Буша і Обами завжди була мега-лояльною до фарми.
Ось майже 4-годинне відео останнього з таких слухань (2012) присв´яченого конкретно зв´язку вакцин та аутизму:

(Federal Response to Rise in Autism Rates congressional hearings - C-SPAN (Unedited).
Десь з 13-ї хвилини виступає республіканський сенатор Dan Burton, чий внук став в результаті вакцинації аутистом. Далі протягом слухань цей вже покійний сенатор дуже наполегливо і якісно тикає американських бюрократів від здоров´я носом в їх брехню і обрудки. Дуже цікаве і пізнавальне відео. Але на жаль абсолютна більшість людей, що в нас, що в США витрачати 4 години на таку ’скукоту’ не буде. Краще серіал якийсь подивляться. А щодо вакцинації вони прочитають три абзаци на сайті МОЗ/CDC, де все просто, чітко, однозначно і жодних питань бути не може.
Капитанша• 24 марта в 23:03
Ответ дляКондуктор маршрутки
До року дитини мені все подобалося. І далі з кожним роком все гірше. Зараз йому 8 і все що роблю це терплю і чекаю коли нарешті з´їде. Материнство це не для всіх, ніякої радості мені воно не приносить
Я обожнюю свого сина, правда. Йому 17 і я нарешті відправлю його до гуртожитку восени. Я втомилась, хочу жити для себе, грошей зараз йде купа.
-Ань-• 24 марта в 23:04
Ще раз ссилка.

Federal Response to Rise in Autism Rates congressional hearings - C-SPAN (Unedited).
-Ань-• 24 марта в 23:05
А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
’Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики’
https://archive.org/stream/b2136140x#mode%2F2up
-Ань-• 24 марта в 23:08
Інформації багато, хоча зараз менше ніж 10 років тому, зокрема статистику зараз важко знайти в інтернеті (так як офіційна статистика не на користь вакцинації).
Шукайте, вивчайте, аналізуйте, робіть висновки і приймайте рішення.
ГоловнаЯ• 24 марта в 23:08
Мені теж не подобається,зрозуміла,що це не для мене. Але дитину люблю,що вже зробиш. Більше дітей не хочу.
-Ань-• 24 марта в 23:08
Якщо ви в чомусь не розбираєтесь - почніть розбиратись, і ви розберетесь.
-Ань-• 24 марта в 23:11
Щодо будь-якого питання є багато інформації. В тому числі щодо виховання і догляду за дитиною.
Але багато суперечливої і недостоворної інформації, особливо щодо щеплень.
Джага-джага• 24 марта в 23:13
цікаво, на відвертий флуд в темі буде реакція адмінів?
чи для цього бот і створив тему
-Ань-• 24 марта в 23:14
Ответ дляГуляю босоніж
Вакцини вже давно нікого не цікавлять. Фармацевтична мафія в розпачі))
Вмію заміряти найкраще• 24 марта в 23:17
Ответ дляПриму в дар
При чём - при том.
И шо?
-Ань-• 24 марта в 23:33
Ответ длявентиляторная
Я дала автору ссилки, які я вважаю вартими уваги всіх батьків. Я нікого не обмежую в джерелах інформації.
Колись ми з чоловіком перечитали багато матеріалів про щеплення.
Нічого хорошого не можу написати про щеплення. Хіба що хороші прибутки виробникам і розповсюджувачам.
Мизимец• 24 марта в 23:39
Ответ дляChaterbox
Так ей повезло - забеременела студенткой. Многие вообще эмбрионами беременеют и с нуля растят)