Все і одразу• 24 марта в 22:28
Мені не подобається бути мамою. Я жалкую, що народила. Хто ще так відчував?
Мальдивирую• 24 марта в 22:32
Назад не впихнете и не отмотаете время
Вы устали просто, обратитесь за помощью
Треба ось так• 24 марта в 22:32
А всё уже, поздно. Обратно не засунешь). Быть мамой тяжело, правда, особенно, если начиталась только положительного всего во время беременности.
Я тут Живу• 24 марта в 22:33
Я не чувствовала. Беременела специально, планировала, ждала, хотела.
Но выход есть всегда, можно мужу оставить ребёнка, родителям. На крайний случай дет.дом. По закону вы можете отказаться от ребенка и никто вас не заставит его воспитывать.
НаБалКоніХодять• 24 марта в 22:34
Вы насмотрелась реклам с мило спящими детками и свежевыспавшимися мамочками? А в жизни оно все не так, это да. Дальше хуже.
Грибной_Дождик• 24 марта в 22:34
Моя подруга жалеет, ребенок запланированный. Но я сильно удивилась когда она решила рожать. Она по жизни совершенно бестолковая и у неё проблемы, сейчас бы, наверное, это назвали рас.
Взаимодействия с ребенком у неё не складывается, она старается его занять, чтобы её не трогал. Для ребенка норма орать, бить её потому что дома закончились конфеты.
Ксерокопия ночи• 24 марта в 22:37
Автор, ну вы всегда можете отдать тем, кто мечтает и не может иметь детей
Однозначная• 24 марта в 22:38
В мене була така знайома. Вона так і не полюбила дочку. Відвезли її своїй мамі після розлучення і була щаслива.
Я взагалі не знаю як і нащо вона народила. Вона все життя багато заробляла, багато працювала. І не скажу, що маргіналка. Розумна пробивна дівчина. Адвокат.
От казала: не люблю її. Вона мені заважає спокійно жити.
Як коханця нового найшла взагалі не хотіла ту дитину брати ніколи.
І батько дитини теж швидко одружився і бачити дитину не хотів...
Кондуктор маршрутки• 24 марта в 22:38
До року дитини мені все подобалося. І далі з кожним роком все гірше. Зараз йому 8 і все що роблю це терплю і чекаю коли нарешті з´їде. Материнство це не для всіх, ніякої радості мені воно не приносить
А зараз ваш обов´язок - оберігати свою дитину від небезпек.
Навчитись розпізнавати небезпеки, так як часто вам будуть впарювати всяку фігню під виглядом блага (нічого особистого, просто бізнес).
Про щеплення знайдіть і вивчіть інформацію, це найбільша небезпека для немовлят.
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’
Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
Сайт Захара Мілютіна:
Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Сайт Захара Мілютіна:
Я таке знаю• 24 марта в 22:38
Тому я не хочу дітей, бо це лотерея, ти не знаєш наперед як все буде і що будеш відчувати.
АЛЕ, автор, вам пізно про це думати.
Ви дали життя, і несете відповідальність.
Ви не можете змусити відчувати себе те, що не відчуваєте.
Але в ваших силах прикласти зусилля і дбати за дитиною так, як би ви хотіли, щоб дбали про вас, коли ви були такою крихітною.
Проявіть трохи емпатії. Дитина не винна в відсутності в вас якихось особливих емоцій.
Можна притворитися. Он жінки деякі десятиліттями живуть з старими противними дідами за гроші, і нічого, грають щиру любов.
Заради милого малюка вже можна трохи ’пограти роль хорошої матері’.
АЛЕ, автор, вам пізно про це думати.
ИграйМойГормон• 24 марта в 22:39
Ответ дляКсерокопия ночи
З чоловіком розмовляли про це?
Ділилися своїми переживаннями?
Він може якось вирішити це питання)?
Бабка-байкерша• 24 марта в 22:40
Автор, к психотерапевту (не путать с психиатром - это в КОРНЕ разные вещи)
Гуляю босоніж• 24 марта в 22:40
Ответ для-Ань-
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Сайт Захара Мілютіна:
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Сайт Захара Мілютіна:
Ну это ж надо было даже тут ввернуть тему вакцинации))))). Кому что, а вшивый про баню.
Ксерокопия ночи• 24 марта в 22:40
Ответ дляИграйМойГормон
Він може якось вирішити це питання)?
А хто інший більш зацікавлений ніж він?
Він батько цієї дитини і чоловік автора, найбільш зацікавлена особа в цій ситуації.
Ми з вами просто люди з вулиці, не ми ж маємо вирішувати це питання
Гуляю босоніж• 24 марта в 22:42
Ответ дляИграйМойГормон
Він може якось вирішити це питання)?
Ну как бы. Скорее всего, автор просто устала с младенцем, ей нужен отдых. Муж может помочь ей с этим.
Вмію заміряти найкраще• 24 марта в 22:43
Ответ дляКсерокопия ночи
З чоловіком розмовляли про це?
Ділилися своїми переживаннями?
А он есть?
ИграйМойГормон• 24 марта в 22:43
Ответ дляГуляю босоніж
Якби все вирішувалося допомогою чоловіка, ця тема не була б створена.
Chaterbox• 24 марта в 22:44
Ответ дляКсерокопия ночи
Подскажите, где так можно отдать ребенка кому-то? Вот просто взять и передать другой семье
Всегда удивляют подобные советы
Ксерокопия ночи• 24 марта в 22:44
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А он есть?
А я откуда знаю)
Автор тему вбросила и пропала с концами, троль ночной)
Гадать без неё не будем есть ли муж в её истории
НуКаНаКа• 24 марта в 22:44
Ну и в чем проблема Автор? Подала на развод, отказалась от ребёнка в пользу мужа, ушуршала во своими, платишь алименты, живёшь в свой кайф. Мужикам можно бабам тоже. Вы словно когда решили таки родить не знали какого это материнство???? Меньше тиктотока и инстаграмма смотрите где материнство это жизнь среди розовых пони , зефирных облаков и прочая лабуда. Материнства это тяжкий труд который награждаются кайфом наблюдать как самое дорогое для тебя существо на земле растёт, хорошее и познает этот мир .
Ответ дляГуляю босоніж
Мандруйте в баню. А автору можливо зараз потрібно переключитись. Вивчити нову інформацію. Тим паче якщо до родів вона взагалі не цікавилась, що таке щеплення, навіщо їх роблять, які можуть поти поствакцинальні реакції і ускладнення, чому зараз дуже багато людей не роблять щеплення собі і своїм дітям.
Коли автор усвідомить, як багато осіб покушаються на життя і здоров´я її дитини - то може по-іншому дивитиметься на сина/дочку. Інші почуття будуть.
Приму в дар• 24 марта в 22:46
Коли мої дітки були маленькі, я не витрачала час на Совєтчіцю і все встигала, не було емоційного вигорання, безмежно раділа своїм крихіткам