Регионщица• 24 марта в 23:58

Сильний енергетичний зв’язок, але зовнішньо не приваблює – що робити?

Чи був у вас досвід, коли ви відчували глибокий емоційний та енергетичний зв’язок із людиною, але фізично вона вас не приваблювала? Як ви з цим впоралися, і чи варто взагалі починати такі стосунки?
Кокосиха• 24 марта в 23:59
Ви сексу не хочете з цим чоловіком? Чи як це?
Рву и мечу• 25 марта в 00:00
Это вы с собой торгуетесь, называется)
Працівниця року• 25 марта в 00:00
Була вже така тема...
Рву и мечу• 25 марта в 00:00
Ответ дляПрацівниця року
Була вже така тема...
Это для меня специально, я еще не отвечала)
автор Регионщица • 25 марта в 00:01
Ответ дляКокосиха
Та в тому і справа, що і сексу дуже хочу. Проте його зовнішність мене відштовхує чимось. Він з іншої країни, можливо тому, для мене такий типаж не звичний
автор Регионщица • 25 марта в 00:02
Ответ дляРву и мечу
Это вы с собой торгуетесь, называется)
Та я сама в шоці, відчуття, що зустріла любов всього свого життя, ну тільки якщо очі закрити
автор Регионщица • 25 марта в 00:03
Ответ дляПрацівниця року
Була вже така тема...
Не моя тема. Я взагалі ледве наважилась про це спитати тут
Рву и мечу• 25 марта в 00:05
Ответ дляРегионщица
Ну, смотрите, раз для вас это важно, значит это имеет значение, что не влечет внешне. Тут либо он настолько отталкивает внешностью или же нутром, либо у вас такие установки и их не поменять.. Но обычно если вот та гормональная влюбленность, то красота в глазах смотрящего.
Вы не влюблены, вам он нравится мозгом, просчетом, анализом, это тоже неплохо) Главное, смотря как относиться.
Ну, либо тот вариант выше не все золото, что блестит может интуиция вам кричит ’аууу!’
Кокосиха• 25 марта в 00:05
Ответ дляРегионщица
Ну зовнішність не головне в цьому ділі :))
Хімія є - все ок. Так буває, мущинка не аленделон, але своєю поведінкою, вчинками і т.д. може привернути увагу.
автор Регионщица • 25 марта в 00:08
Ответ дляРву и мечу
Якраз і не мозком, а на енергетичному рівні в знас зв´язок. Якщо вот розумієте, до того вся закоханість відчувалась тільки на рівні свадхістани і анахати, а тут прям я відчуваю цю любов і відкриття сахасрари одночасно. Відчуття нереального блаженства
Рву и мечу• 25 марта в 00:12
Ответ дляРегионщица
Ну, тогда я пошла чай пить))
автор Регионщица • 25 марта в 00:14
Ответ дляРву и мечу
Ну, тогда я пошла чай пить))
Приємного вам 🙂 і все одно, дякую за відповідь. Ви наштовхнули мене на нові роздуми 😄
Злюка-закусюка• 25 марта в 00:18
Ну кашу вы на этом всём не сварите…..
ВерСаСе• 25 марта в 00:18
Не было. Если мне не нравится внешность мужчины, остальное вообще не имеет значения и смысла. Никаких связей с мужчинами, не привлекательными для меня физически, нет и быть не может.
автор Регионщица • 25 марта в 00:24
Ответ дляВерСаСе
Та я теж такої думки була до недавна. На сайті, де ми познайомились, я пролистнула його лайк, проте потім побачила повідомлення і захотілося відповісти. Одразу сказала, шо він не мій тип. Запропонував дружбу. І якось з часом в мене пробудились до нього приємні почуття. Вперше за життя я почуваю себе так добре. І коли говоримо про інтим деколи, то теж дуже хочеться зустрічі і зближення. Але сьогодні він записав коротке відео, побачила його зблизька і розумію, що якось зовнішньо на нього не стоїть, як сказали б чоловіки
Пополняю_Карму• 25 марта в 00:26
Ответ дляРегионщица
Вы виделись вживую?
ВерСаСе• 25 марта в 00:27
Ответ дляРегионщица
Вам просто хочется внимания мужского. Видимо заскучали за этим. Дела не будет, если не стоит. Я поэтому даже не начинаю если не мой типаж и мне не нравится. Для меня первостепенно чтобы я смотрела на него и он мне очень нравился. Только после уже идут другие качества.
автор Регионщица • 25 марта в 00:28
Ответ дляПополняю_Карму
Вы виделись вживую?
Ні. Він пропонує приїхати. Але це теж не з дня на день станеться.. я в Польщі, він в штатах. Проте я маю змішані відчуття і вирішила сьогодні взяти паузу від спілкування, щоб розібратись в собі
автор Регионщица • 25 марта в 00:29
Ответ дляВерСаСе
Напевно так, ви частково праві. Я недавно закінчила стосунки, в яких мені не приділяли достатньо уваги. А від нього її дуже багато
Мошей ницца• 25 марта в 00:32
Ответ дляРегионщица
Так ви бачились?
автор Регионщица • 25 марта в 00:33
Ответ дляКокосиха
Знаєте, я вже було вирішила навіть спробувати з ним зустрітися вживу і просто переспати, раптом сподобається і тоді питання буде знято. Але мені шкода давати людині надію, щоб він перся через океан, а в мене тут пробний кастинг... Треба поважати і його почуття
Творог для розжига• 25 марта в 00:33
Было, но считаю, что это была страсть.
Переспали и как рукой сняло
from Ukraine• 25 марта в 00:36
Мы уже много лет вместе. Внешне муж колобок, как я смеюсь - смешарик)))
Но внутренне я лучше человека не встречала!
Я не знаю как, но это чувство прошло, мне важнее отношение ко мне, забота, любовь, уважение!
автор Регионщица • 25 марта в 00:37
Ответ дляМошей ницца
Так ви бачились?
Ще ні. Відповіла трохи вище в коментарі. Він пропонує, я йому чесно все озвучила, що бачу для себе такий варіант, зустрітись, в тому числі подивитись, чи буде метч в інтимному плані. А потім думаю, чи це не занадто егоїстично. Тратити час людини і давати надію, а потім вразі чого така: ну все, пака, ти все ж таки мені не підходиш? Чи шо..
автор Регионщица • 25 марта в 00:40
Ответ дляfrom Ukraine
Клас 😄 в мене теж такі відчуття, що в нього трохи комічний образ. Такий усміхнений, на позитиві. Проте раніше я звертала увагу на більш тестостеронових серйозних мужиків
БолеИменее• 25 марта в 00:41
Ответ дляРегионщица
Тю… А як іще ви спробуєте? Дистанційно нічого не вийде. Можливо запах, жести, його рухи вас приваблять, а може навпаки відштовхнуть.

У мене був такий звʼязок із чоловіком, який взагалі не мій типаж, майже 3 роки. Він грався зі мною, то зʼявлявся, то пропадав. Емоційно дуже підсадив, маніпулював, газлайтив. Коли я викрила його сутність, та пристрасть и придумане кохання, як рукою зняло))
БолеИменее• 25 марта в 00:44
Ответ дляРегионщица
Ви дивіться на його вчинки щодо вас. Навіть на відстані.
Грати і прикидатись позитивним, не дорівнює таким бути.
Пополняю_Карму• 25 марта в 00:46
Ответ дляРегионщица
Вот как! Ничего не надо делать, просто попереписываться! И все уже готова к сексу ! Ох автор затягиваете вы себя в говно.
автор Регионщица • 25 марта в 00:47
Ответ дляБолеИменее

Ну та. Ви праві ще і тому, що дистанційно можна собі такого кіно накрутити 😄 після зустрічі точно все буде ясно. Проте от думаю, як писали вище, що може це мені інтуїція підказує, що щось не те і варто прислухатись.
автор Регионщица • 25 марта в 00:49
Ответ дляПополняю_Карму
Ну так, я не з тих, хто зберігає себе до шлюбу. Якщо мені хочеться сексу з людиною, я ним займаюсь. Це швидше допомагає зрозуміти, чи підходить людина. Для мене це дуже важлива складова