Боневтікла• 25 марта 2025
Мами футболістів, порадьте сайт де замовити якісні бутси
Вітаю, порадьте сайт де берете взуття своїм футболістам. В інтернеті перерила багато сайтів , ціні дуже різні, порадьте де берете оригінал?
Просто болталка• 25 марта 2025
Nike заказываю через посредников, и kipsta нравятся как носятся и не дорогие они на декатлоне есть но мне сейчас подружка с Испании передает их . В Joma разочаровалась мой ребенок за пару месяцев их в хлам убивает
В курсі діла• 25 марта 2025
Ответ дляПросто болталка
В мого joma і з ними все ок
Боневтікла
• 25 марта 2025
Ответ дляграфиняВишенка
візьміть адікі клксичні чорно білі на лфіційному сайті
Так, їх дивилася, думала може ще щось підкажуть
Заліковий троль• 25 марта 2025
Ответ дляПросто болталка
Ще пума г... рідкісне
+ За найк та кіпста