Умничка-помощничка• 25 марта в 07:43

Питання не просте, ще в роздумах, але

Доброго дня. Може хто знає, дасть пораду - де знайти на тимчасове проживання людей (бажано жінка, можливо з дитиною). Питання для мене не просте. Ще не впевнена. Основне питання: цікавлять ресурси, де люди підшукують собі тимчасове житло, в тому числі ті люди, які залишаються без житла, коли прильоти, і їм треба тимчасово хоча б десь пожити.
Аноним с кешбеком• 25 марта в 07:44
Вы ищете квартирантов?
автор Умничка-помощничка • 25 марта в 07:47
Ответ дляАноним с кешбеком
Вы ищете квартирантов?
Ні
Мати драконів• 25 марта в 07:48
А кого шукаете і для чого?
Bombastic• 25 марта в 07:49
Автор, не зовсім зрозуміло.
Ви шукаєте де пожити? Чи когось взяти до себе пожити?
Аноним с кешбеком• 25 марта в 07:50
Ответ дляУмничка-помощничка
Ні
Бесплатно жилье предоставляете?
Мати драконів• 25 марта в 07:51
Ответ дляBombastic
Автор, не зовсім зрозуміло.
Шукае когось до себе пожити , потрібно запитати може мене візьме , я бомж і від тцк переховуюсь
автор Умничка-помощничка • 25 марта в 07:51
Ответ дляBombastic
Автор, не зовсім зрозуміло.
До себе
автор Умничка-помощничка • 25 марта в 07:52
Ответ дляАноним с кешбеком
Бесплатно жилье предоставляете?
Так.
Советчица Года• 25 марта в 07:52
Я помню, когда приехали в Черновцы, то на Горячую линию позвонили и нам дали жилье, при том, что я была с собакой. Но мы потом поехали к подруге моей
Аноним с кешбеком• 25 марта в 07:53
Ответ дляУмничка-помощничка
Так.
Вы такая таинственная, их найти легко, нелегко будет избавиться.
Папобус• 25 марта в 07:53
Лет пять назад жила временно с хозяйкой бабушкой 1 месяц, квартиру искала на олх. Но я платила за съем
НеВРотик• 25 марта в 07:53
Колись працював Сайт Прихисток,де можна було розмістити свою пропозицію.
ЯблокоРаздора• 25 марта в 07:53
Ответ дляУмничка-помощничка
Так.
На фейсбуке поищите группа называется «житло для переселенців»
Мати драконів• 25 марта в 07:53
Ответ дляУмничка-помощничка
Так.
Мене візьмете?
Радостина• 25 марта в 07:57
В чому полягає ’ але’?
Треба за кимось доглядати? Якісь обов´язки виконувати?
Педиатор_я• 25 марта в 07:57
Подойдите в вашу местную администрацию села или города.
Есть центры помощи ВПО.
Есть волонтерские группы и центры.
ЯсноВидящая• 25 марта в 08:03
Автор, а к чему эта загадочность и информация, которую из вас нужно тянуть клещами? Почему в стартпосте сразу не написать свой запрос ясно, четко и подробно? Почему вы под анонимом?
Пора жаловаться?
Из Виа-гры• 25 марта в 08:03
Мабуть потрібний догляд за літньою людиною? Вірно?
Млинець Мій• 25 марта в 08:04
Ответ дляРадостина
В чому полягає ’ але’?
Угу, за лежачий бабушкой и/или бегающим в маразме дедушкой. Мы за такое платили 5 лет назад 500 гривен в сутки + хорошее питание
Клевотница• 25 марта в 08:11
Ответ дляИз Виа-гры
Меня напрягает почему женщина, да ещё и с ребенком, может там какой-то извращенец.
Туфли в чешуе• 25 марта в 08:13
У нас в Сумах дуже багато переселенців. Всю інформацію про них можна дізнатися в центрі допомоги ВПО. Думаю,такий центр є в будь-якому місці.
неДодекаэдр• 25 марта в 08:39
Є група у ФБ
Нерухомість київська область

Часто бачу там - пущу пожити за комунальні
Хата
Город можна садити
Навіть ось останнє - жигулі в гаражі стоїть можна їздити
неДодекаэдр• 25 марта в 08:42
Ответ дляСоветчица Года
Нам в Чернівцях дали безкоштовно хату
50 соток двора

Короче / хазяїни в Америці 30 років як
Так та хата за нами досі і є
Їжджу раз на три місяці
Є де зупинитися
Їжджу по екскурсіям в Європу
В Карпати
Як своє житло там

Опалення пічне
За світло плачу
Таракашечка• 25 марта в 08:43
С ребенком потом фиг выселите, начнут на жалость давить да и ребенок можете быть истеричным, оно вам надо жизнь себе портить, если конечно жилье вместе с вами, а не отдельно
Советчица Года• 25 марта в 08:44
Ответ длянеДодекаэдр
Нам в Чернівцях дали безкоштовно хату
50 соток двора

Короче / хазяїни в Америці 30 років як
Так та хата за нами досі і є
Їжджу раз на три місяці
Є де зупинитися
Їжджу по екскурсіям в Європу
В Карпати
Як своє житло там

Опалення пічне
За світло плачу
Нам пропонували в окрузі будиночки. Казала, дякую ми їдемо далі. Але зараз така ситуація, мабуть мало вже такого житла
Оно само купилось• 25 марта в 08:53
Ответ дляТуфли в чешуе
В сумах? Мне кажется там опаснее чем в Одессе.
Малинка• 25 марта в 09:04
Ответ дляОно само купилось
Так людина вам не про безпеку написала , а про те , що у нас зараз місто переповнене бо прикордоння стирають з лиця землі, люди ідуть у пошуках житла і є центри допомоги ВПО. До них і рекомендує автору звернутись
Їжак в панчохах• 25 марта в 09:20
Ответ дляТаракашечка
З таким підходом ніхто ніколи нікому не допомагатиме.
СкумбріяП8• 25 марта в 09:59
З якого ви міста?? Може у вас є церкві типа Каритас, що допомагають переселенцям. Надати їм ваши координати