Лизетта-ukr• 25 марта 2025

Жена Ганула на пару с дочкой Фарион обвинили прохожих

Одесситов, что они "никак не отреагировали" на раненого активиста, призналась, что никогда не любила Одессу, и пожелала смерти всем, кто в это время просто проходил по тому злосчастному проспекту.
Но вот почему-то когда банку собирала, совершенно другое говорила....
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Це більш за все дивує. Що ті, хто ніколи не були в Одесі вирішують що одесити мають робити.
Вони називають одеситів ватою, бо не знають скільки одеситів зараз на передовій
Вони не бачили кількість могил військових на західному кладовищі.
Вату потрібно називати ватою, хоч одеську, хоч київську. Такий прошарок є і досі
Olvia1987• 26 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Для защіти русскоязичних путін досі вбиває українців, ви не помітили? І далі продає цю байку на заході успішно. А пані Фаріон недооцінена навіть адекватними українцями, я не про ждунів любителів русскогоміра
Вы можете хоть тысячу комментариев подобных написать,но это вам не поможет.Ой, простите великодушно,не глянула на ваш ник сначала и ответила сдуру.Больше такого не повторится
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Та тут уже цілий клуб тих, хто боїться зі мною дискутувати Рада, що ви доєдналися до них
dreamsunny• 26 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви не знаєте скільки на Майдані було і 20річних, і 17річних? А до того, за два роки - на мовному Майдані? І у військо в 22 пішли і 20річні теж. Так, є багато молодих людей, для яких Україна важлива.
А розправу вчинила гебня, організувавши цю провокацію, яка пішла не за планом.
Окрім того, що пишете ви, я знаю як організовували поїздки на майдан за 200 грн з печивом. Як раз студенти були серед охочих. Автобуси до речі від будинку профспілок від´їжджали.
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
А на антимайдан скільки платили ви знаєте?
dreamsunny• 26 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
В Одесі була проукраїнська влада, поліція, СБУ?? Чи все таки, якби не активна позиція патріотичних громадян, яка показала - так легко, як в Луганську і Донецьку - не буде, все могло піти за значно гіршим сценарієм?
Так в ції темі пишуть що і зараз погана влада в Одесі, комусь в іншому місті труханов заважає.
Чомусь Одеса не перетворилася на ОНР.

В нас різне бачення патріотизму.
Для мене патріотизм проявляється в ставленні до Батьківщини, до свого народу та його традицій.
Побиття й спалення людей за політичні погляди , вандалізм патріотизмом не вважаю.
marydgayne• 26 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви про що зараз? Про Майдан? Треба було слухати суди Януковича і всім просто розійтися і прийняти свавілля, рекет, врадіїхвки, повне безправ´я поліцейської держави?
Може ви не знаєте, але люди виходять на протести і зараз, а не 50 чи 500 років тому. Причому з побитими вітринами, кафе, машинами - подивіться на Францію. Не як приклад для наслідування, а як порівняння з нашим Майданом. На якому ваша свекруха побачили п´яних
вы новости давно читали? сегодняшняя судовая система переплюнула суды януковича
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляmarydgayne
Багато хто ще з тих часів і судять. Посади довічні у них
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Чомусь Одеса не перетворилася на ОНР.

В нас різне бачення патріотизму.
Я теж не вважаю патріотизмом спалення самих себе сепаратистами через їхні ж коктейлі Молотова, які вони підготували для інших. Вважаю це тупою загибеллю заради пуйла. Так само, як і загибель умовного днрерівця, якого перед тим змусили чи завербували воювати проти України. Так само, як і тих виконавців - підривників, яких підкупили для теракту в публічному місці, а потім їх же і знищили.