Одесситов, что они "никак не отреагировали" на раненого активиста, призналась, что никогда не любила Одессу, и пожелала смерти всем, кто в это время просто проходил по тому злосчастному проспекту.
Но вот почему-то когда банку собирала, совершенно другое говорила....
Наталка -русалка• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Не перекручуйте. Тоді в бус і в суд
Суд вирішить і дасть покарання
Так вони самі туди залізли та згоріли тому ,хто їм доктор?
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Не перекручуйте. Тоді в бус і в суд
Суд вирішить і дасть покарання
Ви не знаєте як працювали суди за януковича, в чиїх інтересах?
marydgayne• 26 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я не можу відповідати на питання, які потребують доступу до справи. У мене його нема.
ну, вот если у вас нет доступа до дела и вы не знаете за что, его убили среди бела дня, то и защищать тут некого. А для меня очевидно, что он пригодный к мобилизации и вывозит людей в лес для расправы, что он использует оружие внутри мирного города - это преступление и это факт.
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
То був саме на майдан, антимайдан був трохи в іншій локації
І ті були не кращі.
Ви самі ходили на Майдан? Ви там хоч одного п´яного побачили за три місяці?
Ваша свекруха - хто в лікарні, прибиральниця, санітарка, чи просто ватна , якій можна навішати будь-що?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я працювала. Не було коли ходити, працюючим людям, плюс вдома дитина і сімʼя. А локацію було добре видно з вікон офісу. Свекруха була лікар. Вже не має. Ватною ніколи не була, навпаки, освічена жінка закінчила два університети, іі батьки вчителі української мови і літератури. Та то нічого, ви б і таких спалили
Popeye the Sailor• 26 марта 2025
Ответ дляmarydgayne
Не вступайте с ними в диалог. Русалка вчера пробовала, она в одиночку не потянула наклонить тему в нужную сторону. Сегодня пришла парой с опытной затычкой всех полит тем, которая за оп и их миньонов будет манипулировать и бросаться на амбразуру. Их задание засрать тему , спорить там и что-то фактами доказывать бесполезно.
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляmarydgayne
Не так. Апріорі якщо вбивають серед білого дня українця, з активною проукраїнською позицією , який точно протистояв перетворенню Одеси на онр - я без доступу до справи ніколи не литиму бруд на покійного. Тим більше розповсюджений промосковськими помилками, які ніколи не пишуть правди.
Зброю використали проти нього. А якби він був озброєний, то може і нападу не сталося б. Тим більше, що він звертався до правоохоронців з приводу погроз життю його і його сім´ї, які були проігноровані.
Дуже цинічно звучить ’ он іспользуєт оружие ’, дуже. Та Бог з вами
Ответ дляdreamsunny
Усі країни з повагою ставляться до своєї історії.
Лише у деяких уява, що патріотизм полягає в знищенні історії,яка комусь не подобається.
Але це минуле, з якого треба робити висновки. Саме історія різних войн нам показує наскільки послаблює позиції внутрішній розбрат. Ганул як раз чинил й провокував той самий розбрат.
Абсолютно погоджуюсь про історію.
І назвати Одесу ватною можуть тільки люди, які там ніколи не були
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Тоді самосуд вирішення питання? По вашому ? Тоді ніщо не зупинить, так само вчинити з іншими
Повертаємося на 500 років назад
Навіть не на 50
Повертаємося на 500 років назад
Навіть не на 50
Ви про що зараз? Про Майдан? Треба було слухати суди Януковича і всім просто розійтися і прийняти свавілля, рекет, врадіїхвки, повне безправ´я поліцейської держави?
Може ви не знаєте, але люди виходять на протести і зараз, а не 50 чи 500 років тому. Причому з побитими вітринами, кафе, машинами - подивіться на Францію. Не як приклад для наслідування, а як порівняння з нашим Майданом. На якому ваша свекруха побачили п´яних
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Спалили б ви , ’ п´яних з Майдану’, судячи з усього.
А на Майдан ходили купа працюючих людей, після роботи, хоч на дві години.
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Абсолютно погоджуюсь про історію.
В Одесі, як і в інших містах, є певна частина вати.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Головне, що зараз все ок
І не тільки після роботи люди не виходять, а і на роботу бояться
І суди добре працюють
Це перемога над ватою, однозначно
І суди добре працюють
Це перемога над ватою, однозначно
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Головне, що зараз все ок
І суди добре працюють
Це перемога над ватою, однозначно
І суди добре працюють
Це перемога над ватою, однозначно
Я зрозуміла ваш посил - вам потрібен янукович
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Навіть не буду коментувати
У вас, все що проти свавілля - всі ватні
Тут нема про що говорити
Ви вибірково проти свавілля - адже Майдан не став для вас приводом доєднатися до тих, хто як раз і вийшов проти свавілля тодішньої влади. Або вам було надто комфортно за тієї влади.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Доєднатися до чого? Кинути роботу і малу дитину вдома, щоб отримати безвіз? Він мені був не потрібен
Візу в ЄС мала в паспорті з 9 років
Якщо конкретно, брати якісь політичні вподобання, на той час, в мене їх взагалі не було. Але,це не робить мене поганою людиною чи робить ?
Візу в ЄС мала в паспорті з 9 років
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Візу в ЄС мала в паспорті з 9 років
Доєднатися до протестів проти свавілля режиму Януковича, саши стоматолога, псів Захарченка і гнилих судів. До чого тут безвіз?
Поганою людиною це вас не робить. Але і засуджувати Подвиг людей, які виборювали права в часи абсолютно кримінальної влади, - не варто.
dreamsunny• 26 марта 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Якщо б ви там були, то знали, що там був Олексій Гончаренко, який говорив людям проходити в будинок профспілок... Но в вашій методичці про це не написано.
dreamsunny• 26 марта 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Мда ,а тут не діти загинули від рук рашистів?!
Мда.... Дубль 2 до того?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Що варто що не варто, то вже я сама за себе вирішу. Хто такий стоматолог, я взагалі тоді не знала, Захарченка не знала в обличчя. За Януковича не голосувала, якщо то має значення, хоча може й не має
Якогось свавілля до мене чи моєї родини не було до 2022 року
А в 23 зруйнували памʼятник моєму діду, який загинув на війні проти німців
Все. Шторки задьорнулись
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Тоді Гончаренко був русскомірцем, нічого дивного. Та і зараз , можливо, ним залишився
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Все. Шторки задьорнулись
Звичайно, що ви сама вирішуєте на чию пам´ять і подвиг плювати, а на чию - ні.
dreamsunny• 26 марта 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Анексія Криму вже була в 2014 ,якби не ці активісти то була б анексія і Одеси в тому ж році
Як можна було анексувати Одесу в 2014?
Більше ніж за три роки повномасштабної не змогли, а тоді в 2014 анексували б.
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Як можна було анексувати Одесу в 2014?
В Одесі була проукраїнська влада, поліція, СБУ?? Чи все таки, якби не активна позиція патріотичних громадян, яка показала - так легко, як в Луганську і Донецьку - не буде, все могло піти за значно гіршим сценарієм?
dreamsunny• 26 марта 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
В вас вата головного мізку...
dreamsunny• 26 марта 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Мда,оце рівень бажати своїми же громадянам смерті ,браво
Так це дружина ганула могла б побажати смерті одеситам...мда
dreamsunny• 26 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Абсолютно погоджуюсь про історію.
Це більш за все дивує. Що ті, хто ніколи не були в Одесі вирішують що одесити мають робити.
Вони називають одеситів ватою, бо не знають скільки одеситів зараз на передовій
Вони не бачили кількість могил військових на західному кладовищі.
dreamsunny• 26 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та ви що? Він вчасно перевзувся. Депутатом ВР в 2014 він став від блоку ПП.... під час подій 2 травня наголошував про свою проукраїнську позицію. ’Справжній’ патріот.
Mrs.Ochmonek• 26 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Це хіба що порохоботи вірять у його патріотизм. Я вірю, що Гончаренко просто хоче у владу під будь-яким прапором. Зараз він хвалить Трампа, думає, що йому щось перепаде