Продавчиня кіз• 25 марта 2025
Если парень отправляет меня на работу
Живем уже 2 года , и по его мнению девушка должна работать и себя обеспечивать в плане одежды и всего остального , он готов платить только на за продукты и жилье . Я задумалась даже не знаю , это норма или все же жадность ? Как у вас в паре с этим ? 🤔😏
Из Кукуева я• 25 марта 2025
Ответ дляПік Антна
Може й запросто тільки, щось мало бажаючих серед чоловіків) Майже кожен день тема і не одна, що приготувати для чоловіка після роботи, як полегшити собі життя, коли і працюєш, і вдома все поробити треба, і їсти наварити. Чоловіки в таких темах всі, як один : ’’Втомився після роботи’’, ’’Нічого не робить по дому’’.
Та й серед жінок мало бажаючих, тільки чогось саме жінки встають, йдуть і роблять. Чому? Тому що бояться втратити оте, що втомилося після роботи. Знову ж таки, чому? Тому що розуміють, що він їх утримує і без нього буде сутужно.
Из Кукуева я• 25 марта 2025
Ответ дляМамин тріль
То чого не роблять це? Ви така цікава
Роблять, коли живуть самі. А потім з´являється жінка,яка готова взяти все на себе, щоб показати яка вона класна і її треба брати заміж. То чого відмовлятися?
Ангелок з ріжками• 26 марта 2025
Ответ дляТихоЯ
Вот странный! А кто же будет в тепленьком гнёздышко ждать его с работы?! Он вами на дорожит, не боится что выходя к людям вы встретите более сильного самца и бросите его. А работа ведь так располагает к сближению: все красивые, вежливые в модных платьицах пьют кофе и обсуждают все на свете. Ваш крайне недальновидный
Не хвилюйтеся, він їй парандж купить для роботи
Ангелок з ріжками• 26 марта 2025
Ответ дляМамин тріль
Яке рівноправ´я коли жінки народжують і декрет? Ось коли наші чоловіки будут хоч декрет 50/50 ділити і все інше то тоді можно про щось казати
вас хтось змушує народжувати і сидіти в декретах? до чого ці самопожертви?