Щось очікують
Aksinia 111• 25 марта 2025
Ответ дляlus_so
Тут зе оприлюднив результати переговорів. Так що готуйтесь розповідати про погані мінські і класні саудівські. А ми послухаєм, чому зняття санкцій з кацапів це круто, а нам - велика дуля і це не менш круто.
А мы можем повлиять на это решение штатов? Все прекрасно понимают, что трамп будет вытягивать хуйло из международной изоляции . Не смотря на ситуацию в Украине .
Aksinia 111• 25 марта 2025
’Запорізька АЕС - російський ядерний об´єкт. Передача контролю над нею Україні або будь-якій іншій країні неможлива, — МЗС рф
Також там заявили, що спільна експлуатація станції з будь-якою державою неприпустима, а співробітники ЗАЕС нібито «є громадянами росії, з їхніми життями не можна грати».
Гопниками как были, так и остались .
Ответ дляAksinia 111
Гопниками как были, так и остались .
боится трамп пуйла и маск его боится
Aksinia 111• 25 марта 2025
Ответ дляlus_so
І? А давайте Порошенка гавном закидаємо? Це ж вихід? Правда ж?
А чего его закидывать ? Он и сам закидывается не плохо
’’Я абсолютно гарантую, що він ( Трамп) не є проросійским.
Він проамеріканський ’ П.Порошенко.
Ответ дляAksinia 111
Він проамеріканський ’ П.Порошенко.
Зеленський чемно підписує все, що каже трамп, то він теж не альо? Чи як? Ну, раз трамп проросійський, а зеленський з ним угоди штампує?
Ответ дляAksinia 111
Він проамеріканський ’ П.Порошенко.
Талановитий Зеленський зміг його переконати.Геній дипломатії.Порошенко отримав допомогу від Трампа і лояльне ставлення,Зеленський - ПРОСРАВ.
Aksinia 111• 25 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Не только талантливый Зеленский, но и все европейские политики не смогли вытянуть Трампа из под влияния хуйла . Все политики мира просрали , один порох может всё ’порешать’)))
Ответ дляAksinia 111
В Пороха був результат,а в Вашого дурачка ні.Велике горе в родині-наркоман,а коли на чолі держави такий ’спеціаліст’профукати все то й зовсім біда.Мільйонам українців.
Aksinia 111• 25 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Ещё раз . Все европейские политики тоже ’профукивают’ ? Если не могут переубедить Трампа не идти на поводу у хуйла?
В чём заключается ’ результат’ пороха ? Подписан мирный договор с хуйлом ? Хуйло вернул Крым и Донбасс? Минские договорённости выполнены, ратифицироаны Украиной и в Украине после их подписания прекратилась война?
Кто же помешал пороху с помощью Трампа закончить военные действия на территории Украины 2014 по 2019 год ?
Можно ответы на вопросы не в стиле ’а Зеленский’
Ответ дляAksinia 111
Результат Порошенка отримана ним допомога Україні від Трампа.Зміг же переконати.
А Зеленський крім понтів нічого не може.Грається в президента, а люди гинуть.Такі люди гинуть,що нігтя їхнього Зеленський не вартий.
Aksinia 111• 25 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Опять ’а Зеленский’))))
Почему, с помощью Трампа военные действия на территории Украины продолжались с 2014 по 2019 год? Немного помогу
1. Плохой Трамп
2.Плохой порох
3. ’А Зеленский’
Хотя очевидно, Вы выберете 3 пункт))
1. Плохой Трамп
2.Плохой порох
3. ’А Зеленский’
Хотя очевидно, Вы выберете 3 пункт))
Ответ дляAksinia 111
Опять ’а Зеленский’))))
1. Плохой Трамп
2.Плохой порох
3. ’А Зеленский’
Хотя очевидно, Вы выберете 3 пункт))
1. Плохой Трамп
2.Плохой порох
3. ’А Зеленский’
Хотя очевидно, Вы выберете 3 пункт))
Мабуть варто було згадати,що в 2014 армії фактично не було.Янукович її утилізував.Собі поможіть,якщо ще не пізно.
Aksinia 111• 25 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Все 5 лет армии не було ? И Трамп не помог договориться с хуйлом ? Какая несправедливость ))