nennsi• 25 марта в 19:38

Щось Люся затих,армія-мова-віра десь дівся.Половина ботів пропала

Щось очікують
Aksinia 111• 25 марта в 23:02
Ответ дляРеверанс
2014 рік Україну вдержали добробати.Але і від України і від добробатів Ви надто далеко,щоб дискутувати.Нема сенсу.
Понятно, Трамп не имел ни влияния, ни желания угомонить хуйло с 2014 по 2019 военные действия продолжались всю каденцию Трампа и пороха, но порох ’великий дипломат’ .
Приоритеты Трампа не изменились, ’виноват Зеленский’ .
Логично )))