Не вмію заміряти• 26 марта в 00:34
Яка довжина пальта вам більше подобається: максі чи міді?
Результат:
вже голосів:
73 (74.49%)
Міді
25 (25.51%)
Максі
Чучело-Мяучело• 26 марта в 00:39
Мені максі, я висока і струнка, мені такі більше підходять і в гардероб легше вписати
Лика-прилипка• 26 марта в 00:41
Макси на многих смотрятся как сиротские, редко кому норм с этой длиной
Не вмію заміряти
• 26 марта в 00:46
Ответ дляЛика-прилипка
Навіть не знаю, як це. Максі навпаки найрозкішніше, на мою думку. Молодь носить, і тих, кого я бачила, виглядали сучасно. Багато тканини додає ефектності.
Кубик Рубика• 26 марта в 00:57
У вас на фото какое- то прям очень макси.А так да, чем больше ткани, тем смотрится роскошнее и современнее, но ,я думаю,это про объем речь.
Я не тону• 26 марта в 01:34
Такое макси, как на фото, чисто для фото - не практично: ни в машину, ни в общественный транспорт не сесть, банально по ступенькам не пройти, чтоб не замести подолом пол или чтоб кто-то не наступил. И эффектно смотрится в расстегнутом виде, но в жизни так не ходят.
Я не тону• 26 марта в 01:35
Ответ дляНе вмію заміряти
Эффектности придает материал, качественная шерсть, и идеальный покрой.
Робот Вертер• 26 марта в 01:43
Ответ дляНе вмію заміряти
У меня было макси. Приталенное- мужики головы сворачивали. Но)) я вам скажу я задолбалась стирать подол
Не вмію заміряти
• 26 марта в 01:51
Ответ дляРобот Вертер
Цікаво було б подивитися, може в інтернеті фото подібного пальта є. Якщо маєте можливість, додайте фото. Бо я не зрозуміла, яке це приталене пальто. Чи це як на третьому фото в мене?
Не вмію заміряти
• 26 марта в 01:53
Ответ дляЯ не тону
Коли я бачу людину в довгому пальті, максі, не подивитися неможливо. А от коротке навіть не помічаю.
Фантазерша• 26 марта в 08:58
Особисто мені - подобаєтся максі, красиво, але ношу міді - бо боженька зростом образив, зате дав здорові плечі, і у таких шикарних образах з картинок я наче грибочок, нажаль.
Короче, до чого це я. Подобатися можебагато чого, але дивітся, щоб вам пасувало, до вашого зросту та пропорцій
Треба підробіток• 26 марта в 09:49
На втором фото пальто явно сильно длинное для роста девушки. Посмотрите на рукава, будто на вырост взято.