Тень льва• 26 марта 2025

Кіт не їсть. Зняла кліщів..

Дівчата доброго ранку е кіт 4 роки. Десь неділю назад зняла 6 великих кліщів. Вже 2 дня не їсть. Трошки пье води. Ходив гулятьпо пару днів не було вдома. Живемо в селі. Може що можна вколоти? Я так розумію інтоксикації? В лий вчора блював. Дякую за пораду. Бо до міста 60.км їхати
автор Тень льва • 26 марта 2025
Ответ дляOrganic
це її кіт,якому 4 роки і якого пару днів не було вдома. Ви читати вмієте?????очі протріть. які ж в нас баби безграмотні.,жах
Це кіт прибився 4 роки назад. Годую всіх ддеякім котикам 3-4 роки. Їх багато. Зауважу-всі коти їдять живуть в сараї деякі в хаті. Вони всі мої! Е собаки безпритульні також. Я сама з інвалідністю того і запитала. Прошу. Не агресуувати
Княгиня пітьми• 26 марта 2025
Клещи для котов, вроде, не опасны, редко приводят к болезни. Больше они опасны для собак. Возможно, причина не в клещах
Княгиня пітьми• 26 марта 2025
Попробуйте со шприца его поить и немного подкармливать. Наш не ел, возили к ветеринару. Конечно, удовольствие не дешевое(
Mede• 26 марта 2025
Ответ дляOrganic
нічого ви не вколете. їхати треба до лікаря. в кота може бути піроплазмоз. і 1-2 уколами не обійдеться . чому ,живучи в селі,таке хамське відношення до котів і собак? чому не використовуєте краплі від кліщів і бліх??? скрізь б*ють тривогу ,що через тепло масса заражених кліщів? я два роки ледве дуба не врізала від лайму. кололи мене 45 днів. а ви хочете кота одним уколом вилікувати?чи як здохне,то не шкода? Чому по селах піклуються про корів і свиней,а на котів і собак похєр?Чому не можна раз на місяць крапнути коту Селафорт,Стронгхолд на холку і не мати проблем ні з кліщами,ні блохами?а собаці Симпарику дати?
Беріть свою сраку в руки і шуруйте до лікаря ветеринара. бачте,60 км їхати їй. А якби дитину вкусив кліщ,то поїхала б ? чи тебе?
Р.С. Зараз коридор затемнень,бо було тиждень тому місячне затемнення,а на цих вихідних сонячне. Так от. все що стається в цей коридор- має кармічне значення. От я к себе поведете,те і будете вигрібати наступні 9-18 років. і це стосується всіх затемнень.,а саме коридору(2 тижні між ними).
Гарна така піздюліна, мотивуюча
автор Тень льва • 26 марта 2025
Ответ дляMede
Гарна така піздюліна, мотивуюча
Дякую вже в лікаря були!
автор Тень льва • 26 марта 2025
Поки так
автор Тень льва • 26 марта 2025
І некажжіть що я жорстока. Прийшов спам. Кіт. Взяла таксі і завезла. Хоча сама і. Дитина моя з інвалідністю... Не ображайтк будьласка
Veronika_100k• 26 марта 2025
Ответ дляТень льва
Пусть Ваш котик быстрей поправится
Mede• 26 марта 2025
Ответ дляТень льва
Дякую вже в лікаря були!
І як котик? В мене теж приблуда живе. Вже 3 роки. Рік тому возили його до вета оперувати абсцес на щоці. Зараз від вушного кліща капаємо та регулярно лікуємо бойові рани, бо він у нас альфа-самець
ЖенаАйтишнеГа• 23 апреля 2025
Як ваш кіт?
автор Тень льва • 23 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Як ваш кіт?
Доброго ранку. Прокололипив ліки++зробили узі Слава Богу вже все добре..
ЖенаАйтишнеГа• 23 апреля 2025
Ответ дляТень льва
Як добре, бережіть тваринок, зараз дуже багато цих тварюк ( кліщів)