Незламна• 26 марта 2025

Зіткнулась з контузією чоловіка

Народ, мене лякає мій чоловік. Він добрий, хороший, але сьогодні стало страшно, у нас малюк ще, страшніше за малого. Було таке що вночі в мене прилетіла подушка, встав і побіг в коридор, бо наснилось що він на позиціях, а відкривши очі побачив мене подумав що я якийсь пі... р як він виразився, лежить і дивиться на нього, йому здалось що він схватив камінь і мені по голові. Я прокинулась, позвала його, тихенько, посміятись із ситуації. Це при вагітності моїй було. Сьогодні вночі, схватив мене за руку, і намагався ногами відбиватись, попало мені, було боляче, але подумки подумала "добре що малий біля бабусі в іншій кімнаті" теж відреагував на мій голос спокійний, хоча старалась не заплакати, бо це продовжувалось секунд 30+-, але вже встигла відчути на собі його силу. Вибачився, обійняв, сказав що знов наснилось що на позиціях, цитую "я наче на сп, лягаю в спальнік, а з нього хтось говорить, я схватив і почачав бити... "
Боюсь що без допомоги психолога йому не обійтись. Людина була і бачила такі м´ясорубки, що не здивуюсь якщо колись душити почне. Чоловік мене любить і малого і ми його любимо, просто брати йти від нього-не варіант, хочу допомогти. Чи є у нас гарні військові психологи? Якщо знаєте таких, можна будь-ласка сповістити про них?
Щебетуха• 26 марта 2025
Дівчата, не розумію чому всі накинулися на автора? Навіть якщо вона була б тролем? Ця інформація буде дуже корисна всім, хто шукає допомоги своїм братам, чоловікам, синам, друзям. Це ж обмін досвідом. Автор нічого поганого не спитала і не сказала. Вона попросила відгуки і поради фахівця.
Раздражевская• 26 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Что ’остаточно ’ в контексте предложения?
Це означає що так перекладач переклав😃
ТаЕщеОптимистка• 26 марта 2025
Автор, знайшла 2 безкоштовних варіанти у Вінниці, може скористаєтесь, там є контакти, телефони

https://vitatv.com.ua/misto/de-u-vinnytsi-bezkosht...

Безкоштовна психологічна допомога для військових у Вінниці: де отримати — Cуспільне Вінниця
https://suspilne.media/vinnytsia/569483-pracuut-in...
df364tye3• 26 марта 2025
Ответ дляНезламна
Я не чекаю, вже б давно його відвела, так він каже що це просто ’викачка коштів’ хоча це ніфіга не так. Будем говорити з ним про це, як раз буду наставляти його на те щоб пішов і паралельно шукаю лікаря. Я ж не потягну хлопчика 210 зростом і 104кг за ніжку, коли сама 159 і 52 кг:)
соглашусь с ним ,,,
психиатр , доктор ,,,
где его найти профессионала , любящего свою работу , а не ,,, деньги нужны еще вчера ,,, навыписывает перечень, по справочнику , пейте ,,,
он работает , чем то занят ?
мой некчемнный совет , нужна большая физическая нагрузка , свежий воздух , обливание холодной водой , баня ,,,
физическая усталость за день , кресле сел , заснул , отрубился ,,,
Гарачий Чокалад• 26 марта 2025
Ответ дляКиев_Елена
Удалено администрацией...
капец, у автора сейчас реально отчаяние и страх, написала тему чтобы ей советом помогли - а тут начинают умничать, упрекать, в тролли записывать и т.д. Она правильно отвечает, некоторым комментаторам тут по-другому и не дойдет.
ShkaFFchik• 26 марта 2025
Ответ длязаварний look
Ещё раз вопрос задаю: чата жен нет, чтоб все эти вопросы задать тем, кто в теме?
Який чат дружин?!🤦‍♀️ З чого ви взяли, що всі дружини прям одразу породнилися і сидять обговорюють щось? Це шо колхоз?
Анонім-ка• 26 марта 2025
Ответ дляДверной_Проем
Класні виводи. Усіх хто повернеться з травмою, а вони усі травмовані психічно, потрібно кинути родинам? Це типу норм? У мене чоловік травмований. 1,5 роки від останньої важкої контузії, інвалідність вже є, то зараз він вже без препаратів.
Вам еще 2 каких-то больных человека фейспалмы влепили. явно из тех, что только в радости, но никак не в горе
Заместитель Анонима• 26 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Какие кошти?
Психиатр 1 прием и назначение препаратов. Он же вас убьет не ровен час.
один прием?)))))))))))))) бугага
Тримбулька• 26 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
ви така цікава, автор хоче квалифікованого спеца, а не дядю з лікарні який призначить таблеточки.
Психіатри по іншому і не лікують- тільки медикаменти. Всілякі групи, розмови, альтернативна терапія то другорядне.
Будуть давати одні ліки, потім інші, підбиратимуть препарат... Чуда, що він побесідує з психолом і все забуде не чекайте. Хіба як є бездонна бочка лишніх грошей можете гратись. Поможе фізична активність і багато роботи. Щоб втомлювався і фізично і інтелектуально, тоді добре спатиме. Ви можете спати в різних кімнатах, для безпеки, це Нормально.
Заместитель Анонима• 26 марта 2025
Ответ длязаварний look
Вы, как реальная жена военного, тоже знаете, что эти вопросы решаются не здесь. И если и вносятся на обсуждение- то явно не с таким посылом как в стартпосте
А с чего вы решили, что автор здесь именно решает проблему? Здесь автор спросила совета ГДЕ и у КОГО решаются такого рода проблемы, КУДА обратиться. Читать научитесь.

Вам бы самой обратиться к специалисту по поводу вашей агрессии по отношению к чужим людям и заодно к учителю начальных класов, чтоб научил читать написанное ВНИМАТЕЛЬНО, чтоб понимать, что именно люди пишут а не дофантазировать свой бред.
Сама купляю квіти• 26 марта 2025
Поддержу большинство. Это решается терапией . Нервная система также ’орган’ и у нее тоже ограниченный ресурс.
Меломанка Маланка• 26 марта 2025
Психіатр, і просити рекомендації лікаря щодо психотерапевтів, які працюють з ПТСР. Бо цей розлад важко корегується пігулками, треба спеціальна психотерапія.
Але лікар - це перший крок, без нього ніяк
КоКоКоКоКоКо...• 26 марта 2025
Ответ дляЩебетуха
Бе неначасі, бо недай бог ще хтось усвідомить, що його чекає і це лише при контузії....
Kidstaff Bot• 26 марта 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
vikaS• 26 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Автор, знайдіть в інтернеті контакти центра Наталії Сабліной, вона підкаже по Вінниці до кого Вам звернутись.
Як психолог вважаю її одною з найкращих зараз у напрямку військової психології, але більше вона зараз навчає спеціалістів, має спецкурси з військової психології але підкаже кули звернутись за допомогою. Тут важливо попасти в надійні руки. Страшно зараз, що будь-хто з психологів береться за цю важку справу і не розуміє відповідальності, не розуміє , що обов´язково в арсеналі мають бути інструменти і серйозні методики подолання важких птср і їхніх наслідків, якими ми, звичайні психологі володіжмо не в повній мірі або володіємо але не маємо прикладного досвіду. Тому, навіть маючи багаторічний досвід за фазом і академічну освіту проходимо спеціалізовані системні навчання саме для роботи з військовими.
Саблина- хороший коуч. Какие только она курсы не ведёт...
Мне нравится Алекс Гальчинский.
Barkas• 26 марта 2025
Поради у мене немає, але хочу підтримати. Проблема ця не нова, вивчена, і має бути рішення+час - і все буде добре. Ваш чоловік - герой, справжній мужчина 💓
Will_Be...• 26 марта 2025
Админы, Вы, правда, думаете. что кто-то поделится с автором своим личным опытом без анонимов? Здесь снятие, крайне не уместно.
Contento• 26 марта 2025
Скорее вашему мужу нужна помощь психиатра и лечение. Психолог тут не поможет.
Без_паніки• 26 марта 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
ПТСР взагалі не лікується ліками, тільки психотеарпія. Це проблема травматичної пам´яті.
Без_паніки• 26 марта 2025
Ответ дляvikaS
Мне нравится Алекс Гальчинский.
Гальчинський - КПТ-терапевт, тому звісно є компетентним в лікуванні ПТСР.
Без_паніки• 26 марта 2025
Автор, спочатку треба звернутись для лікаря для точного діазногу. Якщо це ПТСР, то є лише два напрями терапії, які є ефективними для лікування цього розладу - це травма-фокусована КПТ і EMDR.
Флешбеки - один з симптомів ПТСР, але при флешбеках дуже рідко люди когось зачіпають, прям дуже. Вони в цей момент в своєму спогаді, а якщо це нічний кошмар, то тим більше не можуть когось душити чи типу того.
Якщо ви не тріль, то нехай з цим спочатку розбереться психіатр.
космея• 26 марта 2025
Ответ длязаварний look
У нас в частині не має чату жінок, або я за нього не чула.
космея• 26 марта 2025
Ответ длязаварний look
Мне совести хватает потому, что я таких троллей как автор насквозь вижу. Именно потому, что в теме.
А може все таки ви троль?
zhara• 26 марта 2025
Можна звернутися до Лікарі без кордонів - там працюють з ПТСР безкоштовно.
savchuki• 26 марта 2025
Ответ дляBeile
Плюс. Я прочитала всі повідомлення- чого до автора причепились? Видно,що людина шукає інфу, на нервах; а її тролем обзивають . Я б теж визвірилася
А навіть якщо і троль - ситуація для багатьох реальна і добре, що тут корисну інформацію хтось візьме
dolce_ira• 26 марта 2025
Ответ дляНезламна
А ви не хочете спати окремо? Це як перший крок, бо мені розказували за людей що і душили та інші жахливі речі. Ви його не поборете, він громила і ви реально можете не прокинутися. А у вас дитина мала, думайте за себе. Не хоче лікуватися - розлучення. Шлюб для психічно здорових, вибачте, але як інакше? Ви ж пропонуєте варіанти, а його - це розводняк, я не хочу - не варіант, це не безпечно. А якщо з донькою щось зробить?
Елена1265• 26 марта 2025
Ответ длязаварний look
Мой муж был контужен ещё 2014. Его брат тоже. Такие приколы прошли сами со временем. Физические проблемы вследствие контузии - нет.Никто никого не душил.
По вашему тексту явно читается, что вы тролль
А если не пройдет? Муж подруги с гранатой под кроватью спал и от громких звуков падал с кровати
Без нее он уснуть не мог, а она не могла уснуть с ней