ЗабежАЛОЧКА• Изменено 26 марта в 09:43
як виживаєте із складними батьками
батьки приїжджають не часто. на тиждень раз в 3-4 місяці приблизно.
але я працюю з дому онлайн і просто настільки важко морально.
з одного боку, вони дуже допомагають (воду набрати, дитину в школу завезти, мама може щось приготувати).
а з іншого боку морально просто ...
дочка робиться нечемна, вони починають її виховувати або не говорити з нею. я між двох ’вогнів’ виходжу. потім це все вони на мене ’випльоскують’.
відносяться до мене так зверхньо ’між рядками’.
вчора зібрались і сказали дитині, що їдуть вже, бо вона була нечемна. поїхали. за годину дзвонять - я маю казати, щоб приїжджали. а я така втомлена від цих ігор, інтриг.
Дочка як нечемна - кричать на неї. хоча я прошу цього не робити (ми живемо за кордоном і коли кричать дорослі ввечері - це не ок).
От зараз мені працювати, а я така знервована, що аж тіпає.
Їсти пішла в спальню, бо коли в кухні - постійні якісь претензії.
а з іншого боку морально просто ...
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 11:36
Ответ дляТоскующая
Щось рано ви почали фукати на батьків.
Судячи з лексики,ви з західного регіону.
Не плюй в криницю,знаєте таке?
рано - це як?)
Из Виа-гры• 26 марта в 11:36
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
от мама вчора зробила голубці і заморозила.
і я себе відчуваю якимось дном, що мені ще важко з ними. вони ж так помагають
У вас в голові начинка от голубців
Я пані прохана...• 26 марта в 11:47
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
шо
ви взагалі ким працюєте?
бо по опису ситуації,навіть думку висловити ви не в змозі,а тим паче якийсь діалог вести
Пік Антна• 26 марта в 11:48
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
ми в Європі. вони - дома
У них дуже багато грошей їздити туди сюди?
Я пані прохана...• 26 марта в 11:49
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
ви якась дивна
Я пані прохана...• 26 марта в 11:51
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
матом поки ні. але кричить, може сказати ’щоб не приїжджали’ і в такому дусі
дитина,бачу,розумніша за вас усіх там
Пишущаяся• 26 марта в 12:00
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
та я для прикладу написала.
лампочки замінив. кран полагодив батько
Ну так для этого нет необходимости терпеть неудобства. Тем более каждые три месяца.
Пишущаяся• 26 марта в 12:00
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
ну вони хочуть також внучку побачити. і мені помогти заодно. щоб приготувати
Вы вдвоем же живёте. Что вам там помогать готовить
Пишущаяся• 26 марта в 12:01
Ответ длятянитолкайка
Вона в рабство батьків запрошує?))). Хоче. Доставки нема, їжі нема, дитина єдина ще мислить
Ну судя по всему да.
Живя в квартире вдвоем с 8милетней дочкой, ей нужна помощь с готовкой
Банан-барабан• 26 марта в 12:41
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
батько набирає з джерела питну воду
Вы в пустыне? В чем Мега проблема самой набрать воды?
Банан-барабан• 26 марта в 12:44
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну ребенок может сказать то , что вы боитесь озвучить .
Потішаюся• 26 марта в 13:40
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А в чем причина такого поведения дочери? Это связано с переездом или она всегда такая была?
Тоскующая• 26 марта в 14:18
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
рано - це як?)
Зазвичай,коли батьки старі і немічні,то дітей нервує догляд за ними.
А ваші повні сил і бажання допомогти,то скеруйте їхню допомогу в корисне русло.
А не мийте кісточки їм на форумі.
На це у вас розуму стає
А не мийте кісточки їм на форумі.
На це у вас розуму стає
Тоскующая• 26 марта в 14:19
Ответ дляАнютины ласки
Шо означає донька «нечемна»? І чому ваших батьків це цікавить?
Вона має перед ними як дівиця юних леді ходити?
Неслухняна.
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 15:11
Ответ дляПишущаяся
я не готую таке як вареники чи голубці. то мама приготувала. що тут такого...
я не загрузила готовкою. пригощала, сама готувала, двічі піцу замовляла
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 15:11
Ответ дляПишущаяся
так вони самі хочуть внучку побачити
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 15:12
Ответ дляПік Антна
а це так часто хіба?
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 15:12
Ответ дляЯ пані прохана...
ви взагалі ким працюєте?
на оренду за кордоном і життя якось вистачає більш-менш)
Пишущаяся• 26 марта в 15:19
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
так вони самі хочуть внучку побачити
Ну хотят и хотят. Она ж не хочет.
Раз в год приехали - увидели.
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 16:19
Ответ дляПишущаяся
Ну хотят и хотят. Она ж не хочет.
Раз в год приехали - увидели.
вона дуже хоче.
навіть в календарі відмічає дні...
Пік Антна• 26 марта в 16:52
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
а це так часто хіба?
Судя з вашої розповіді, то часто ( для вашої псиіки).
ЧупакабраЗеБест• 26 марта в 16:57
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
слишком высокая цена за такие голубцы. я б не смогла. но я со своими и не общаюсь много лет, поэтому с советами не лезу к людям.
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 17:13
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ціна для кого?
для мене чи для них, що вони так далеко їхали?
Просто болталка• 16 апреля в 16:49
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ничего удивительного. Я бы тоже на ее месте не хотела бы чтобы они приезжали? А вы сильно хотите общаться с теми, кто выносит вам мозг?