Кицюююня• 26 марта в 11:14

Чи можуть мікротоки викликати подразенння шкіри?

Купила мікротоки домашні. Зробила дві процедури через день по гелю (купляла спеціальний для мікротоків).
На шкірі стало трішки більше дрібних висипів + я відчуваю легкий зуд.
Але одночасно на вихідних зробила маску пілінг від пігментації. Тепер думаю на що реакція.
Голубая фишка• 26 марта в 11:21
Это скорее гель
ДА да да• 26 марта в 11:25
Я б швидше подумала на маску, бо для видалення пігментації потрібно досить агресивні компоненти
Паратруперсупер• 26 марта в 12:32
Это скорее на гель
Дуже дуже вумна• 26 марта в 12:42
Гели как правило безобидные, а пилинг - это агрессивная процедура, наверное после него Вам нужно что-то успокаивающее и питательное