Я тут Живу• 26 марта в 13:03

Выставила тут своего мужчину

Так мало того, что ему приплюсовали 10 лет
Так еще и зеком обозвали
Вот что ща люди?
На границе• 26 марта в 13:29
Це отой 60-річний?
Сама купляю квіти• 26 марта в 13:39
Ответ дляБезлім на все
У моей знакомой у всех мужья наркоманы(типа так выглядят),пока не увидела ее мужа
В нас колега так розхвалювала свого чоловіка, що по опису Дольф Лунгрен покращена версія. І саме головне в нього сідниці сексуальні, як вона казала)))
Сиджу я значіть за робочим столом, заходить якийсь силюк с рязанською мордою під 40. Більосий, пателькі ріденькі білі прикривають лисиючій образ, 175 не більше зріст, такий собі мішечок з гімен@ем, и дупа , як у жінки повненької. Додаємо до образу шорти сандалі, носочки і синтетичну футболку, і викапаний Дольф Лунгрен, по опису колеги)))
Сама купляю квіти• 26 марта в 13:41
Ответ дляЯ тут Живу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3695633-1#a...
Звичайний мужик.
Мозговая пилочка• 26 марта в 13:50
могу себе представить как он выглядит
Чорт і Шо• 26 марта в 13:51
Ответ дляПатика-мотика
Не верю
Вы троляка или показуй фото
шо вам еще сделать
Детские_Будут?• 26 марта в 13:57
Ответ дляMarmu
та звичайні люди ще й у віці на фото-відео часто набагато гірше виглядають. для того і придумали фільтри-ретуші і все решта.
Так.
Колись знайома скидала фото свого чоловіка - звичайнісінький, не знаю, чим їй сподобався (вона гарна і розумна).
А коли вживу познайомила, я її зрозуміла. Він симпатичніший, ніж на фото, і харизматичний.
Доросла дівчинка• 26 марта в 14:11
а вы хотели комплиментов? или пристроить?))))) счастье любит тишину))))
Не стесняюсь• 26 марта в 14:29
Ответ дляЗамулена ріка
Зачем вы сокровище свое всем показываете? Надо смайликом лицо закрывать, чтоб не сглазили
чтоб душу не высосали
странная автор конечно
Не стесняюсь• 26 марта в 14:30
Ответ дляЯ тут Живу
комменты - отпад
Скользкая• 26 марта в 14:53
Ответ дляСоветничаю тут
Порно?
Кого то смутно напоминает))