Я тут Живу• 26 марта 2025
Выставила тут своего мужчину
Так мало того, что ему приплюсовали 10 лет
Так еще и зеком обозвали
Вот что ща люди?
Так еще и зеком обозвали
Вот что ща люди?
Сама купляю квіти• 26 марта 2025
Ответ дляБезлім на все
У моей знакомой у всех мужья наркоманы(типа так выглядят),пока не увидела ее мужа
В нас колега так розхвалювала свого чоловіка, що по опису Дольф Лунгрен покращена версія. І саме головне в нього сідниці сексуальні, як вона казала)))
Сиджу я значіть за робочим столом, заходить якийсь силюк с рязанською мордою під 40. Більосий, пателькі ріденькі білі прикривають лисиючій образ, 175 не більше зріст, такий собі мішечок з гімен@ем, и дупа , як у жінки повненької. Додаємо до образу шорти сандалі, носочки і синтетичну футболку, і викапаний Дольф Лунгрен, по опису колеги)))
Сама купляю квіти• 26 марта 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Звичайний мужик.
Чорт і Шо• 26 марта 2025
Ответ дляПатика-мотика
Не верю
Вы троляка или показуй фото
шо вам еще сделать
Детские_Будут?• 26 марта 2025
Ответ дляMarmu
та звичайні люди ще й у віці на фото-відео часто набагато гірше виглядають. для того і придумали фільтри-ретуші і все решта.
Так.
Колись знайома скидала фото свого чоловіка - звичайнісінький, не знаю, чим їй сподобався (вона гарна і розумна).
А коли вживу познайомила, я її зрозуміла. Він симпатичніший, ніж на фото, і харизматичний.
Доросла дівчинка• 26 марта 2025
а вы хотели комплиментов? или пристроить?))))) счастье любит тишину))))
Не стесняюсь• 26 марта 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Зачем вы сокровище свое всем показываете? Надо смайликом лицо закрывать, чтоб не сглазили
чтоб душу не высосали
странная автор конечно
Не стесняюсь• 26 марта 2025
Ответ дляЯ тут Живу
комменты - отпад