Сына (14 лет) направляют для диагностики в больницу на Павлова.До этого наблюдался с 7 лет у невролога (тики), частного психиатра (тики, ОКР).В данный момент принимает АД. Сейчас посоветовали стать на учет к гос.психиатру, она с ходу выписала направление в Павлова для уточнения диагноза(тики, подозрение на аутизм. Записались , ждем своей очереди. В регистратуре сказали взять постель и туал.принадлежности.
Вопрос: реально ли обойтись без круглосуточного пребывания в стационаре?Для ребенка смена обстановки - большой стресс, когда уезжали из дома в начале войны - боялся спать сам в соседней комнате. Я не представляю, как его в таком месте одного оставлять на ночь, да еще когда воздушные тревоги по ночам. Боюсь, что это обследование усугубит ситуацию с и так нестабильной психикой, но обследоваться и официально поставить диагноз тоже надо. Может, кто-то был в похожей ситуации, как решали?
Ответ дляБез Баяна
Моя дитина рахувалася на стаціонарі 14 днів, по факту ми за цей період приїзждали 3-4 рази на консультації в обстеження. Один раз попросили просто приїхати і посидіти в палаті, бо мала бути якась перевірка
На якому етапі ви про це домовилися?Коли оформлялися?чи це потім вже з лікарем?вибачте, може задаю трохи тупі питання, але чогось дуже нервую,
Без Баяна• 27 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Автор обращалась к частному психиатру, если бы была необходимость - аутизм давно был бы поставлен.
Если аутизм нужно ставить только сейчас - то это только для инвалидности
Абсолютно погоджуюся. Не треба автору ніяких приватних психіатрів, якщо потрібна інвалідність для відстрочки чоловіку, і для подальших вирішень питань з військовим обліком сину, то не варто боятися стаціонару. Заключення буде безкоштовне, і зразу направлять на ЛЛК.
Ответ дляПупуговка
Нам державний психіатр сказала, що ОКР (діагностований нам в приватного лікаря) - це теж інвалідуючий діагноз, і його треба підтвердити в стаціонарі.
Без Баяна• 27 марта 2025
Ответ дляjulie_v-4133
Як приїхали оформлятися і познайомилися з лікарем. Я не бачила там в палатах дітей, всі після консультацій їхати додому
Ответ дляБез Баяна
дякую
Пупуговка• 27 марта 2025
Ответ дляjulie_v-4133
Смотря какой степени. У моего ребёнка тоже окр, к счастью, без инвалидности
Пупуговка• 27 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Это где так? Потому что в Одессе полный стационар детей
Без Баяна• 27 марта 2025
Ответ дляПупуговка
В лікарні Павлова, автор написала що її направляють туди
Тракторні війська• 27 марта 2025
Ответ дляjulie_v-4133
с лечащим врачем договоритесь
деньги сейчас кстати брать боятся
Пупуговка• 27 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Скорей всего, вы не все отделение видели
Без Баяна• 27 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Ми йшли через весь поверх бачила всі палати, вони були пусті. Але, я була 4 рази там, то може так співпало
Пупуговка• 27 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Возможно, стационар на другом этаже.
Чеширская кошечка• 27 марта 2025
Ответ дляТелепузик
Ой,не знаю.Там в 2007 врачей,которых могли поставить правильный диагноз и назначить лечение,которого начало работать,не было.Кроме Хаярова,он там был топчик.Скажу точно,кто абсолютно не понимал ничего - Мишиев,Нетрусова,Шкляревская,Скрипник.
И первых двое профессор и тоже с каким-то званием,а такие бараны.
І звичайно ж тільки ви, без профільної освіти, розумієте більше професорів .
Як сумно, що ви вже працюєте секретаршою чи перукарем і не можете зайняти їх місце
Без Баяна• 27 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Возможно, стационар на другом этаже.
Ми оформлялися в дитячий стаціонар, хіба їх там багато?
Чеширская кошечка• 27 марта 2025
Ответ дляjulie_v-4133
Дякую за відповідь, я про такі варіанти теж думаю, хотіла дізнатись, можливо , хтось мав подібний досвід
Врахуйте також те, що діагнози приватних клінік у комісій тільки для ознайомлення. Їх не беруть до уваги
Без Баяна• 27 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Це правда. А ще, звертають увагу на прізвище лікаря, який давав заключення з приватної клініки. В нас було заключення Шершкіної, яка виявилася членом ЛЛК в Павлова, то її діагноз зразу взяли і підшили в картку
Фенте Фря• 27 марта 2025
Авторе,Вам треба оформлятися в стаціонар офіційно,ніяких приватних і тд. Коли поступите в палату,побачите лікуючого лікаря,познайомитеся,з ним і домовитеся,щоб хлопця на ніч забирати. Або взагалі,привозитимете лише на аналізи, чи в день,коли консультація з якимось профільним,чи коли лікар скаже що треба
бути на місці. Всі все розуміють,скажете,що в дитини жуткий стрес від самостійного перебування,що готові віддячити і тд.
Творческий типаж• 27 марта 2025
Ответ дляТелепузик
Вы лучше профессоров психиатрии понимаете, разумеется
Не тот диагноз поставили, что вы в интернете вычитали, да?
Значит надо• 27 марта 2025
Автор, моя сестра с сыном тоже собирается в ближайшее время заниматься подобными делами, именно в Павлова. Так вот ей кто-то сообщил, что во время войны сейчас можно без госпитализации, т.е. приезжать ежедневно на прием, но не ложиться . Уточните
База_птеродактилей• 27 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Чтобы поставить инвалидность - стационарное пребывание обязательно.
З 2025 - ні, не обов´язково.
Пупуговка• 27 марта 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
З 2025 - ні, не обов´язково.
Я не знала про такие изменения
База_птеродактилей• 27 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Я не знала про такие изменения
Зараз нові комісії, замість мсеку, госпіталізація не треба, головне висновки від спеціалістів і те, як вузький спеціаліст заповнить форму. Але отримати інвалідність набагато важче.
Без Баяна• 27 марта 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Це стосується також дитячої інвалідності по психіатрії?
База_птеродактилей• 27 марта 2025
Це загалом правила. По Вашому випадку уточняйте в лікаря, у мене інші причини, не психіатрія.
Без Баяна• 27 марта 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
А у нас психіатрія і ми описуєм свій досвід
База_птеродактилей• 27 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Окей. І цей досвід був в цьому році? Бо змінилося законодавство з 1 січня.
Без Баяна• 27 марта 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
В минулому. Але спілкуюсь в групі з іншими мамами, то зараз алгоритм той же, що і був раніше, ніхто не написав нічого нового. Але так, інвалідність оформити важче, бо ліплять коди будь які, тільки не інвалідні
База_птеродактилей• 27 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
А ще з переліку прибрали підставу ’інвалідність з дитинства’, тому з 18 як чистий лист, все заново, і те, що в дитясому віці тягне на інвалідність, з 18 років - не завжди
Я тертий жук• 27 марта 2025
Мій син там був в стаціонарі, там дуже адекватні співробітники усі, нічого поганого нема. Вони ж мають його спостерігати. Якщо дійсно прямо така катастрофа, поговоріть із заввідділенням
Прилипало• 27 марта 2025
Ответ дляjulie_v-4133
так, там два дитячих відділення - для дітей до 12 років, і з 12 до 18 років. Дільничий психіатр сказала, що для діагностики потрібні консультації психіатра, психолога , і тому треба в стаціонар.
Ага, а по факту заколят( на прием к психиатру и психологу можно просто приходить, а не стационар. Подумайте сами, зачем он?