Блакитне небо• 27 марта в 09:04
Чому іноді важко викидати старі речі, навіть непотрібні?
Тра Ля Ля• 27 марта в 09:09
Ответ дляПиу!Пиу!
Краще віддати і звільнити місце для нового.Теж маю таку проблему)
Кому відати?
Тра Ля Ля• 27 марта в 09:10
Є таке. Чомусь морально важко викинути річ яка не зіпсована, якою можна користуватись.
ПотеряласЯ Я...• 27 марта в 09:12
Ответ дляТра Ля Ля
то користуйтесь
Белая котичка• 27 марта в 09:14
Ответ дляТра Ля Ля
Кому відати?
Вчера повыносила в ящик для одежды, у нас везде стоят
Белая котичка• 27 марта в 09:14
Ответ дляТра Ля Ля
А вдруг пригодится
Така бойова Я• 27 марта в 09:15
Всього скоріше що ви бідна , а бо нею були і не пережили ще це
миссДавеча• 27 марта в 09:16
Важко, якщо людина психологічно при´язується до речей і не хоче пропрацювати проблему.
Тра Ля Ля• 27 марта в 09:16
Ответ дляБелая котичка
А вдруг пригодится
Ну речі з яких дитина виросла явно не пригодиться. А от вона лежить гарна, не зношена.
2 роки лежить
Фляшунька• 27 марта в 09:17
Страхи какие-то есть у вас если боитесь выбрасывать.
Страх бедности
Не представляю богатого человека который бы барахло какое-то копил. Если он и копит - то реально что-то ценное и с высокой ликвидностью, или деньги
Страх бедности
ДаЗдраПерма• 27 марта в 09:18
Через ніщєту,через плюшкінство. Плюс з віком розвивається клімактерична прив´язаність до речей,шмаття усякого
Советничаю тут• 27 марта в 09:18
Раньше по дурости отвозили вещи, которые не носим, в село, типа там дотаскаем.
Как итог, там собрали шкафы хлама, который лежал мертвым грузом и там.
Теперь все сразу в контейнера выношу.
Шмоточницаца• 27 марта в 09:25
Ответ дляВсех анонимов аноним
Десь на 3-4 переїзді це проходить 😏
Ні, в мене за останні 10 років 4 переїзди і знову планую... а речей просто на камаз
Джага-джага• 27 марта в 09:25
Ответ дляТра Ля Ля
Кому відати?
Нема кому віддати - винесіть до контейнеру зі сміттям.
Я, зазвичай, питаю у своїх чи треба комусь (вставити назву речі яку віддаю)? Так - віддам їм, ні - виношу до контейнера.
Але я сміття не віддаю. Тільки речі які мало носили або купили і не носили. Якісь девайси які працюють, але мені захотілось оновити.
Шмоточницаца• 27 марта в 09:26
Ответ дляПотеряласЯ Я...
изза нищеты
Я тоже так думаю - бедное детство - теперь 200 пар обуви и 4 шкафа одежды
не смешно
Белая котичка• 27 марта в 09:27
Ответ дляШмоточницаца
не смешно
Ага, и носить нечего.
Я вчера большой пакет Сильпо вынесла, а шкаф забит
Без комплексів• 27 марта в 09:28
Ответ дляТра Ля Ля
2 роки лежить
В мене років 40 лежить.
Малявка ще та• 27 марта в 09:28
Это значит, что вы чем-то жертвовали, приобретая эту вещь. А теперь ваша жертва как бы идет в мусор и становится напрасной. Это все от бедности.
Шмоточницаца• 27 марта в 09:29
Ответ дляБелая котичка
Ага, и носить нечего.
Носить как раз есть чего - есть даже с бирками вещи
на работе меня в одном и том же наверное видят 2 раза в год
Белая котичка• 27 марта в 09:30
Ответ дляШмоточницаца
У меня есть такая коллега. Удивляюсь
Вредняжка• 27 марта в 09:30
Ответ дляПотеряласЯ Я...
изза нищеты
Ні, із-за погадів, страху забути минуле.
Кракадэ• 27 марта в 09:32
Ответ дляТра Ля Ля
Кому відати?
Прямо тут, на цьому сайті: пишите об´яву - віддам речі, виставляєте фото та заміри.
Транспортні витрати оплачує отримувач.
ВСЕ
Повірте - найдуться.
Я так постійно відправляю.
Особисто меня стає легше від того, що комусь допомогла
Транспортні витрати оплачує отримувач.
ВСЕ
Повірте - найдуться.
Я так постійно відправляю.
Вредняжка• 27 марта в 09:35
Ответ дляКракадэ
Транспортні витрати оплачує отримувач.
ВСЕ
Повірте - найдуться.
Я так постійно відправляю.
Транспортні витрати оплачує отримувач.
ВСЕ
Повірте - найдуться.
Я так постійно відправляю.
Тут краще не робити це, обгадять будь-що.
Кракадэ• 27 марта в 09:36
Ответ дляВредняжка
ну... я мала на увазі, не в Советчиці ))
А на сайті цьому ж, але де об´яви з продажу/купівлі виставляють, там комментарі відсутні.
Пишуть лише ті, кого цікавлять.
Вредняжка• 27 марта в 09:38
Я дитячих речей двічі в рік по 30 кг віддаю. А наше з чоловіком немає що віддавати. Ми не ростемо, речі якісні - роками носяться. Лише шкарпетки, білизна, футболки втрачають вигляд - таке не віддаси - викидаємо просто.