Капитошечка• 27 марта в 10:01

Печенье покупное

Из покупного фасованного - какое печенье вам нравится, какое берете? По вкусу и чтоб состав плюс/минус «условно приемлемый» был?
размахер• 27 марта в 10:43
Ответ дляМіні-бікіні
можете і далі так думати.
ви або їсте харчове сміття, типу печива цукерок і тд, або ні.
’Харчовим сміттям’ в сучасному світі можна назвати всі продукти промислового виробництва.
Він покупної з антибіотиками води до м´яса, риби, яєць вирощених на гормонах.
Ще овочі і зерно, які мало того, що генетичні так ще і оброблені протигрибковими і пестицидними засобами .
Список безкінечний.
автор Капитошечка • 27 марта в 10:43
Ответ дляразмахер
Список безкінечний.
👏👏👏
размахер• 27 марта в 10:44
Ответ дляMs. Iphone
можна начать с малого
хотябы лишний сахар с маргарином не есть
в печенье нет ничего полезного
из сладкого уже лучше шоколад, его хоть не едят килограмами
Дивно вважати що куряче філе принесе меньше шкоди ніж печево.
Шоколад це та ж сама пальмова олія
Чаюри• 27 марта в 11:28
Ответ дляДело было давно
Тут заклюють, але я саме випікати люблю, але із магазинного люблю Марійку від yarych найбільше. І самі звичайні пряники північні( наче так називаються) із нашого хлібозаводу місцевого))
Зайшла написати про Марію цієї фірми, а Ви уже написали)) І ще сушки в АТБ купую П´ятачок, там такий склад, що нічого шкідливого.
ok1904• 27 марта в 11:33
Ответ дляМайор Медуза
а я сколько в пекарнях не покупала, фигня, сухое и невкусное( но не Львов
В Миколаєві мені подобається випічка печива.
А в нас на Київщині воно все було мені не таке, тому там багато пекла сама

Ще люблю продукцію ТМ Tonya /Кременчук
ok1904• 27 марта в 11:34
Ответ дляMs. Iphone
можна начать с малого
в печенье нет ничего полезного
Я от не люблю шоколад. Какао можу зварити собі, а от шоколад ще до війни став мені не смачним..
ok1904• 27 марта в 11:36
Ответ дляразмахер
Список безкінечний.
Лише соя і кукурудза можуть в рідких випадках бути ГМО (це ще дорога технологія для людства).
размахер• 27 марта в 11:37
Ответ дляok1904
Пшениця вся, овес весь,гречку раундапом обробляють ( канцирогенний препарат)
Овочі всі, давно
ok1904• 27 марта в 11:49
Ответ дляразмахер
Овочі всі, давно
Ну то це не про ГМО а про пестициди, захист рослин. Поки жила на Київщині багато чого вирощувала собі сама . Застосовувала принципи органічного землеробства. Зараз поки не маю землі для обробітку, ще поспостерігаю що мені треба.
Амбасадор щастя• 27 марта в 11:49
Ответ дляПоумничка
Мария. Очень редко печенье, которое в АТБ продается упаковано по 4 шт с изюмом, или с корицей и яблоком. Состав Г, но вкусное. Беру наверное раз в пол года.
Спасибо, попробую. Тоже видела его)
Амбасадор щастя• 27 марта в 11:53
Ответ дляразмахер
Список безкінечний.
Так и есть, Вы правы.
Смешно читать комментарии людей в подробных темах о продуктах ’мы такого не едим’. Едят все тоже самое, только с наклейкой ’ЭКО’ или ’био’. Думая что оно нормальное, потому что дороже.
По сути все тоже самое. Но с модной наклейкой.
размахер• 27 марта в 11:54
Ответ дляok1904
Це ГМО сорти стійкі до грибків і посухи.
А захист як ви кажете ( обробки хімікатами) від бурянів і шкідників це само собою кілька разів
Ви свій гектар не прирівнюйте до масштабів агрохолдингів, ніхто там з принципами
органічного землеробства бавитися не буде.
Брат колись працював в такому, такий льон виростили, що купувати в Європі ніхто не хотів, показники ’ органіки ’ зашкалювали
ok1904• 27 марта в 12:07
Ответ дляразмахер
Для чого мені агрохолдинги, коли я живу своїм життям і свідомо обираю те, що вважаю за потрібне саме мені.
размахер• 27 марта в 12:10
Ответ дляok1904
не тіште себе ілюзіями ,що їжа яку ви споживаєте не містить гмо. Вони є всюди.
Тема взагалі то не про ваш клаптик городу, хоча він теж далеко не екологічно чистий, а про продукти масового промислового виробництва
ok1904• 27 марта в 12:10
Ответ дляразмахер
Я не вважаю проблемою їжу з ГМО сировини.
размахер• 27 марта в 12:28
Ответ дляok1904
В вас вибору немає. Вважаєте ви чи ні
ok1904• 27 марта в 12:51
Ответ дляразмахер
В вас вибору немає. Вважаєте ви чи ні
Життя таке яке воно є.
Верочка 100%• 27 марта в 13:02
Ответ дляИрина Веселуха
В пряниках ’ Київхліб’ пишуть на упаковці, що немає пальмової олії.
кстати для худеющих пряники - имба) как говорится) Но они тяжелые по весу, один пряник грамм 40 в среднем(
Верочка 100%• 27 марта в 13:03
Ответ дляMs. Iphone
та не
любая выпечка сдобная - смесь жира и сахара
ну нафиг
да) ото чисто одну штучку съел и хорош...
Верочка 100%• 27 марта в 13:03
Ответ дляMs. Iphone
можна начать с малого
в печенье нет ничего полезного
в шоколаде тоже и жира полно и сахара))
Верочка 100%• 27 марта в 13:04
Ответ дляразмахер
Шоколад це та ж сама пальмова олія
в масле том ничего плохого нет, опасно когда жиры гидрогенизированные. тогда это уже транс жиры и это жопа
В шоколаде• 27 марта в 17:39
Ответ дляНиф_ниф
Состав не знаю, но очень вкусное. Трубочки с белковым кремом тоже покупаю.
Люблю Доминик , дорогое правда 220 грн /кг.
Толстое печенье. Его гостям можно смело предложить к чаю.