мадам Везувий• 27 марта в 11:20
Що для вас краще? Що для вас комфорт?
Що для вас краще? Або що б ви вибрали для життя? Дім або квартиру? Чи про що ви мрієте?
Результат:
вже голосів:
47 (57.32%)
Квартира
35 (42.68%)
Дім
мадам Везувий
• 27 марта в 11:40
Ответ дляВЫВсеВрете
А яка випічка з печі 😀 до сих пір згадую, бо у бабусі з дідусем така хата була. На жаль, батьки продали.
О,,, я теж памʼятаю глиняну хатку в селі, я ще мала була. Була піч на дворі, Боже який був борщ з пампушками, пиріжки з печі, ніколи не забуду
Лукава_Кiшка• 27 марта в 11:40
Дивні люди в цій темі ставлять якісь неадекватні реакціїї ...
Люди,- що з вами не так?
Natalia505• 27 марта в 11:41
Ответ дляВЫВсеВрете
В мене камін зі склом. Але я ще планую буржуйку з приготуванням встановити в окремому приміщенні. Основне газове але мені камін більше подобається
Малинка• 27 марта в 11:41
Ответ дляВЫВсеВрете
Дім. Мені ще дуже подобається ідея міні-будинків, але з природніх матеріалів, з наявністю пічного опалення.
Зараз такі пічки є гарні. Кахлі шикарні
Natalia505• 27 марта в 11:41
Ответ дляМалинка
Зараз такі пічки є гарні. Кахлі шикарні
Так, які забажаєте і на що грошей вистачить.))
Малинка• 27 марта в 11:42
Ответ дляNatalia505
І дуже популярно. Чоловік хоче в літній кухні то черга до пів року.
Natalia505• 27 марта в 11:48
Ответ длямадам Везувий
Рассматриваю дом под Киевом. Но сейчас часто падают на них осколки и дома горят. Страшно вкладывать деньги и потом потерять, Так что решила рассматривать варианты ближе к Западной .
Автор, якщо ви молоді, є завзяття і руки, будинок ваш варіант. Якщо не готові працювати, хочеться відпочивати тоді квартира. Будинок потребує працьовитих рук або грошей, платити тому хто буде працювати. Але вся робота того варта, земля, рослини, воно так затягує.. все залежить від ваших уподобань.
Рожева юбка• 27 марта в 12:09
Якби жила сама, без чоловіка, то мабуть квартира. А з сім´єю краще будинок
Мрію про пончик• 27 марта в 12:15
Ответ дляNatalia505
Кого затягує? Живу в будинку 10 років. Які рослини і де там працювати? Ви картошку садите чи що
Мама фіфті цента• 27 марта в 12:16
Дім. Жила в квартирі на оренді. Це жесть👀
Єдиний неприємний нюанс будинку - дорожче обслуговування.
ДолькиКабана• 27 марта в 12:24
Прожила у привітних секторах 42 роки.
Зараз у Польшу купила квартиру.
Ну який це кайф!!! Скільки часу вільного!
Я тепер будинок не хочу)
При тому, що у мене у дворі люди займалися дизайном
Я тільки по дому
Нє! Квартира це інше життя!
Зараз у Польшу купила квартиру.
Я тепер будинок не хочу)
Я тільки по дому
Нє! Квартира це інше життя!