Не прохожу мимо• 27 марта 2025
Продольный разрез кесарево
Сижу и реву как дура.
Был консилиум. Сказали будет продольный разрез на кесарево.
Поперечное предлежание, миома больших размеров. Короче, по-другому не смогут разрезать и вытащить (
Мозгами понимаю, что с таким живут и пластику через пару лет можно будет сделать, наверное... Но плАчу и всё ((
У кого были похожие случаи? Как заживает шрам потом? Страшно и обидно (
Не прохожу мимо
• 27 марта 2025
Ответ дляСиджу тихенько
А миому вам сразу удалят?
Сказали, что вряд-ли. Там сосуды
Последний вагон• 27 марта 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Подумайте о здоровье ребенка, а не о красоте и вас пропустит.
И своём
Тектологиня 80lv• 27 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Сказали, что вряд-ли. Там сосуды
Проконсультуйтеся ще у декількох лікарів.
Моя знайома знайшла лікаря такого, що зразу міому видалив. Теж була велика.
Правда, прийшлося КР робити на 37 тижні.
Операція добре пройшла, дитина здорова.
Потринділиця• 27 марта 2025
У тьоті моєї такий шрам
У 1986 році брат народився
Все життя живе добре
Гарний чоловік
Зараз онуків вже бавить
Купальники в неї суцільні
Нічого поганого не сказати
У 1986 році брат народився
Все життя живе добре
Гарний чоловік
Зараз онуків вже бавить
Купальники в неї суцільні
Нічого поганого не сказати
Не прохожу мимо
• 27 марта 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Та да. Надо просто принять эту мысль
Не прохожу мимо
• 27 марта 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Операція добре пройшла, дитина здорова.
Да я в роддоме уже. Два консилиума было.
Ситуация такая, что деваться некуда.
Тут с врачами я согласна, только страшно и обидно (
Ситуация такая, что деваться некуда.
Не прохожу мимо
• 27 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
Не расстраивайтесь, много шансов за то, что сделают аккуратный шов и не будет видно. Даже когда вдоль, швы часто очень аккуратные. Все будет хорошо.
Спасибо вам большое!!!!
Тектологиня 80lv• 27 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Ситуация такая, что деваться некуда.
Слухайте уважно рекомендації лікарів, і тоді буде тоненький шовчик.
У мене шов від КР менш помітний, ніж шрам на руці від порізу ножем.
Зараз безліч чудових купальників, ті ж монокіні.
Якщо не будете пальцем тикати, ніхто той шрамик і не помітить.
Не прохожу мимо
• 27 марта 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Дякую!
Тектологиня 80lv• 27 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Дякую!
Серед моїх знайомих лише у однієї шрам від КР помітний. Бо у неї чоловік чмо, вона сама тягала коляску на 4 поверх хрущовки і шов розійшовся.
А у іншої теж вертикальний, але люблячий чоловік і майже нічого не видно (КР був 46 років тому, зараз матеріали набагато кращі).
Не прохожу мимо
• 27 марта 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Дякую!
Ми на другому поверсі, ліфт між поверхами не зручно. Чоловік сказав, що я нічого тягати не буду!
Безпринципова• 27 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Ситуация такая, что деваться некуда.
Чего обидно? То что у вас не будет нависающего фартука из жира над горизонтальным шрамом? Кстати говорят что этот фартук убрать сложно.
P. S. У меня тоже вертикальный шов.
Не прохожу мимо
• 27 марта 2025
Ответ дляБезпринципова
P. S. У меня тоже вертикальный шов.
Вот вот!
Только прочитала об этом. Ну, сначала же расстроиться надо)
А ещё татуху можно сделать, сейчас примеры смотрю. Красиво даже!
Успокаивают.
Спасибо!!!
Успокаивают.
Спасибо!!!
забиякина• 27 марта 2025
У мене три КР, шов вертикальний, бо так зробили перший раз у маленькому пологовому в райцентрі. В області вже робили горизонтальні. Після першої операції шов був просто ідеальний, особливо верхній сегмент. От наступні два рази вже зовсім не те, бо келоїд(((
З плюсів - не буде нависати животик над швом, а так часто буває у тих, у кого він горизонтальний.
Мені сам факт, що я не народжувала сама, дався тяжко. А шов - то вже була фігня.
Не прохожу мимо
• 27 марта 2025
Ответ длязабиякина
Дякую за вашу історію.
Ви просто героїня!!!
забиякина• 27 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Дякую за вашу історію.
Ви просто героїня!!!
Здоров´я вам і дитині! Хай усе пройде якомога краще!