Щас ухожу• 27 марта в 15:05

Знакомая сказала, что у меня сапоги "как у бабушки".

А какие у бабушек сапоги?
Електрохарчування• 27 марта в 15:05
спросите у знакомой, ей лучше знать
Ms. При теле• 27 марта в 15:06
Які чоботи? На вулиці +13.
Цикавенная• 27 марта в 15:06
Покажите свои сапоги
Цвірінь• 27 марта в 15:06
Лучше сапоги как у бабушки, чем мозг как у ракушки.
Ксерокопия ночи• 27 марта в 15:06
первое что мне пришло в голову - это всякие дутики, бабушек в таких часто видела
Цикавенная• 27 марта в 15:07
Ответ дляMs. При теле
Які чоботи? На вулиці +13.
Умные люди придумали демисезонную обувь. А вы в +13 в купальнике и в сандалетах?
МеняАЖтрусит• 27 марта в 15:07
Знайома токс, підживилася вашою енергією і щаслива
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 марта в 15:08
это она над вами доминирует.. типа она лучше вас
Ms. При теле• 27 марта в 15:09
Ответ дляЦикавенная
Звісно, а в чому ж ще? Я от зараз сиджу в машині, чекаю дитину і спеціально подивилась навкруги. Жодної людини в чоботах - кроси, лофери, туфлі, шкіряні кеди.
Гірчинка• 27 марта в 15:10
Ми можемо зробити що знайома ваша не вихована і токсична людина
ЯяяКакаджамбо• 27 марта в 15:10
скажите и вы что-нибудь ’знакомой’
Пишу вірші, дорого• 27 марта в 15:11
Покажіть
Укр_жіночка• 27 марта в 15:15
Ответ дляMs. При теле
Чоботи бувають демі, не утеплені. Нп дякуйте))
Куратор дебошей• 27 марта в 15:15
покажите здесь. Сразу по сравнению с тем, что скажут тут....ваша знакомая будет просто верхом тактичности и деликатности
из желе я• 27 марта в 15:23
Моїй бабушці, 75 років і в неї всі чоботи Італія, шикарні. Не кожен може дозволити такі
Вона там вже 25 років живе.
Гомосноб• 27 марта в 15:24
Ответ дляУкр_жіночка
Які чоботи в +13-14?) Я демі взимку ношу, коли немає морозів, а це більша частина зими.
Вредняжка• 27 марта в 15:30
дайте фото сапог
Ms. При теле• 27 марта в 15:32
Ответ дляУкр_жіночка
На вулиці тепло, навіть в самих легких тоненьких буде жарко
Бринзолетта• 27 марта в 15:32
Ответ дляMs. При теле
То вам жарко. Я в зимових ще
Ms. При теле• 27 марта в 15:32
Ответ дляГомосноб
От і я так. В мене навіть дитина вже 2 тижні в кросах ходить
Бринзолетта• 27 марта в 15:33
Так пусть вам подарит модные, если это ее беспокоит. Ей какое дело
Белоснежко• 27 марта в 15:38
тоже интересно,что за сапоги.А про сезон-в ковбойских без подкладки даже летом ходят,норм.Есть на кожаной подкладке,они по теплоте как туфли.Несколько раз в германии видела девушек в сарафанах и сапогах.Вот это реально было странно)
Ку-кусик• 27 марта в 15:39
Ответ дляиз желе я
Вона там вже 25 років живе.
тут тема про бабусь з Італії7
из желе я• 27 марта в 15:40
Ответ дляКу-кусик
тут тема про бабусь з Італії7
Слова автора читали уважно?
’А какие у бабушек сапоги?’
Стетоскопуло• 27 марта в 16:24
Покажіть. Важко оцінити чи права ваша знайома
Нога на ногу• 27 марта в 16:43
У мене теж як у бабусі. Дутікі имові Коламбія. Але воні теплі, легк, зручні, та гарної якості. В них зручно в машині, на вулиці. Тому хто що там каже-мені байдуже. Мені не дуже подобається вигляд більшості одягу та взуття цієї марки, але по зручності для мене вони вище всіляких похвал
Укр_жіночка• 27 марта в 17:03
Ответ дляMs. При теле
На якій вулиці? На вашій?)) То не всі живуть там і навіть не всі в Києві. Прикиньте)))
Укр_жіночка• 27 марта в 17:06
Ответ дляГомосноб
А ви тут до чого? Чи ви ікона на яку треба рівнятись ну умора; а не жіночка))
Ms. При теле• 27 марта в 18:06
Ответ дляУкр_жіночка
Так і я не в Києві. Прикиньте )))
Ms. При теле• 27 марта в 18:07
Ответ дляУкр_жіночка
Я не ікона, я звичайна людина з нормальним теплообміном. Це нормально в + 15 носити легке взуття