Ніка Найз• 27 марта 2025

Працівниця ТЦК душила чоловіка за відмову підписувати анкету

Чоловік, який мав чинне бронювання, отримав повістку. У ТЦК його скерували до заступниці керівника, яка накинулася на нього з кулаками.

У Вінниці заступниця начальника Вінницького об´єднаного міського ТЦК та СП вдарила по голові і душила військовозобов´язаного чоловіка, а її колега завдав йому кілька ударів в обличчя. Про це повідомили в Державному бюро розслідувань.

Обом фігурантам повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень (ч. 1 ст. 28, ч. 5 ст. 426-1 КК України).

Подія сталася у вересні 2024 року. До ТЦК прийшов чоловік, який мав чинне бронювання, бо працював на підприємстві критичної інфраструктури, але отримав повістку. Його скерували до заступниці керівника.

Жінка була невдоволеною поведінкою чоловіка і почала примушувати підписати анкету військовозобов’язаного й відмовитися від бронювання. Після того як чоловік не погодився, вона вдарила його по голові, а потім почала душити.

В цей момент в приміщенні перебував інший військовослужбовець — підлеглий чиновниці. Він завдав чоловікові щонайменше 3 удари по голові і в обличчя. Потерпілий нічого не підписав і звернувся до ДБР.

Зараз вирішується питання щодо відсторонення посадовців військкомату від виконання службових обов´язків та обрання їм запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.
автор Ніка Найз • 27 марта 2025
Короче уговорить не сумела! А ведь женщины могли бы навести порядок с комплектацией армии!
begovelik• 27 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Как думаете, ее наградят орденом имени зеленского 4 степени?
автор Ніка Найз • 27 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Получит орден-премию и перевод на высшую должность в тылу! Да еще УБД обязательно!
begovelik• 27 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
А, то вона його не задушила? За що тоді орден?
автор Ніка Найз • 27 марта 2025
Ответ дляbegovelik
За то что выполняла свой служебный долг !
автор Ніка Найз • 27 марта 2025
Певица Анна Семенович награждена медалью «За труды в культуре и искусстве» — указ подписал Президент РФ

1.Где он увидел в творчестве Семенович культуру?
2. Где он увидел в творчестве Семенович искусство?
автор Ніка Найз • 27 марта 2025
3. Не пора ли Семенович похудеть?
begovelik• 27 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Но не до конца. Ухылянта не задушила.
автор Ніка Найз • 27 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Но не до конца. Ухылянта не задушила.
Во первых он бронированный
Во вторых он на фронте живой нужен
begovelik• 27 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Во первых он бронированный
Во вторых он на фронте живой нужен
А толку с того? Он уже придушенный
автор Ніка Найз • 27 марта 2025
Ответ дляbegovelik
А толку с того? Он уже придушенный