Весняний Марафон• Изменено 28 марта в 01:40
що це з вухом? ще такого не було, допоможіть
почервоніло вухо і дуже сухе і на дотик по краю раковини
від чого це може бути? чат gpt каже про вушний дерматит
але що краще взяти у аптеці? і від чого це може бути ?
дякую
Трільчиха• 28 марта в 01:42
Если раковина- к дерматологу сходите, в районе слухового прохода- к лору. Разное может быть.
Весняний Марафон
• 28 марта в 01:50
Ответ дляТрільчиха
дякую до дерматолога потраплю аж в понеділок тому запитую що можна купити в аптеці
Весняний Марафон
• 28 марта в 01:51
Ответ дляДопоможіть знайти
Алергія? в мене така реакція на деякі вітаміни та ліки
та ні я взагалі не алергік, але перенервувала нещодавно сильно грішу на це
Допоможіть знайти• 28 марта в 01:52
Ответ дляВесняний Марафон
я теж взагалі не алергік... була до 40 років)
зараз ось така фігня після прийому Магнія В6
та ще було після флюконазолу
Тріль підпільний• 28 марта в 02:18
лучше к доктору, а то сейчас начнете мазать чем попало, смажете картину
ЦібаФу• 28 марта в 02:21
Отек и покраснение ушной раковины могут быть проявлением аллергической крапивницы. Если реакция такая наступила внезапно и быстро, то это точно оно.
Ну, а если ухо долго беспокоило и в конце концов опухло, то нужно конечно сначала к семейному, а потом к отоларингологу.
Ашолюдискажуть• 28 марта в 04:48
Ответ дляДопоможіть знайти
та ще було після флюконазолу
Я до 47ми была не аллергик. А как в тропики переехала жить, оказалось, шо аллергик
Шопингмонстр• 28 марта в 06:00
Поки можна обробляти хлоргексидином та триакутаном. Ну а потім до лікаря.
Може ще антигістамінні спробувати.
Леди_в_ночи• 28 марта в 06:09
Ответ дляВесняний Марафон
У меня так проявляется аллергия на некоторые лекарства.
Моль Моллівна• 28 марта в 08:50
Ответ дляВесняний Марафон
Нічого, бо змажете картину.