Престидижитатор• 28 марта 2025
Кондиціонер для прання, запах свіжо випраних речей
Вловила від сімʼї однієї такий запах. Те, що кондиціонер 💯. Але посоромилася запитати. Тепер і собі такий хочу. Запах порошку, мило Дуру. Чистий, приємний. Може хто знає?
Престидижитатор
• 28 марта 2025
Ответ дляиз желе я
Запах свіжовипраних речей - це без кондиціонеру.
Це відчутно було, що зараз саме кондиціонеру. Якась ще нотка хімічна. Ми ж дорослі люди, всі розуміємо, як що пахне.
Лінива, не каюсь• 28 марта 2025
Все кондиционеры это химия,воняет за км,зачем он вам,белье не должно вонять химией
Запароленое одеяло• 28 марта 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
На улице может белье сушат )
На вулиці пахне по іншому?
А вот недавно• 28 марта 2025
я беру кондиционеры с пометкой сенситив или для детских вещей, другие мне тяжелые
Стопясят раз обсуждала• 28 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
На вулиці пахне по іншому?
Не сравнить запах белья высушенного на улице и допустим на закрытом балконе . Оно пахнет чистотой, солнцем, ветром
Запароленое одеяло• 28 марта 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Завжди тільки на вулиці сушу, власне подвір´я і ніколи не думала, що є різниця.
Чоловік хоче сушильну машину, я проти
Хтомолодець? Я!• 28 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
На вулиці пахне по іншому?
Ну, наприклад, якщо висохне на морозі, то так - запах інший, чудовий!
Хтомолодець? Я!• 28 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Чоловік хоче сушильну машину, я проти
Сушильна машина - теж добре. Вона збирає стільки пилюки, ворсу, шерсті!
Запароленое одеяло• 28 марта 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Та я знаю, завжди на вулиці. Не думала, що якщо по іншому то запах інший
Хтомолодець? Я!• 28 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ааа) то просто у вас не було можливості порівняти) я дуже чітко відчуваю різницю, коли сохне на балконі, навіть відчиненоиу, і коли в мами сушу на вулиці
Стопясят раз обсуждала• 28 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Чоловік хоче сушильну машину, я проти
Так власне подвірʼя це ж ідеально! Нащо та машина