Прикуси Язика• Изменено 28 марта 2025

Дарсонваль для вух.

Підскажіть, хто проводив дарсонвалізацію вух? Як правильно то робити ? В мене давно є дарсонааль, застосовувала у косметичних цілях, а це дізналася, що він допомагає від шуму у вухах. Мені лори, сурдологи не допомогли у цьому. Порушень не знайшли, тому живу з цим шумом. З´явився після грипу і так і не зникає..

Так от знайшла інформацію , що дарсонааль може допомогти, а як саме все робити, - ніде не знаходжу. Насадку спеціальну купила.
Булькаю• 28 марта 2025
Обычно лор назначал капельницы. Это слуховой нерв, сосуды головы нужно проверить. У меня так всю жизнь.
Чавонадо• 28 марта 2025
Від шуму у вухах не допоможе.
автор Прикуси Язика • 28 марта 2025
Ответ дляБулькаю
Нерв не порушений,ангіографію робили, все добре. Думаю, що там щось з євстахієвою трубою пов´язано, бо у мене щось текло з вух як вода, але не зовсім, під час грипу. Вибачте за подробиці. Це єдиний раз у житті таке було.