Мюллерная• 28 марта 2025
Що краще при важкому псоріазі?
Метотрексат чи імунобіологія Скіфо?
Омлетик• 28 марта 2025
Імунобіологія. В мене не псоріаз, інше аутоімунне. То імунобіологія при неповному курсі дала ремісію вже більше як на рік. Довелось припинити курс, бо почалась алергія(((
Отчебучкина• 28 марта 2025
Я на метотрексаті, імуно не пробувала, але мій ревматолог (в мене псоріаз і псоріатичний артрит) казала, що імуно краще і менше побічок. Але ж це все так індивідуально. Ну і ціна суттєво відрізняється.
Бажаю вам ремісії!
Мюллерная
• 28 марта 2025
Ответ дляОтчебучкина
Бажаю вам ремісії!
Дякую щиро!
Мюллерная
• 28 марта 2025
Ответ дляОмлетик
А яка саме алергія? І яку імунобіологію Ви кололи?
Омлетик• 28 марта 2025
Ответ дляМюллерная
На другу дозу обсипало ноги до колін, по типу васкуліта. Спочатку окремі цятки, потім почали рости, зливатись. Ноги були синюшно-бордові. Третю дозу вирішили вводити під дексаметазоном, і навіть під таким прикриттям під кінець крапельниці з´явилась кропив´янка по всьому тілу. Небагато папул, але ж сам факт. Курс відмінили, бо ніхто не хотів ризикувати...
Кололи Ентивіо. У віддіденні я була перша така за весь час
Мюллерная
• 28 марта 2025
Ответ дляОмлетик
дякую за розгорнуту відповідь