Попихтю та й годі• 28 марта в 21:38

Нарощення нігтя на нозі, потрібна порада

дівчата, хто робить педикюр з покриттям, скажіть, Ваш майстер при необхідності дорощує Вам нігтики, аби зрівняти форму?
У мене на великих пальцях нігті здорові, але помітно різні за довжиною.Моя манікюрниця завжди трохи видовжує один.
Я ходжу до неї вже років 7, вона вже знає всі мої забаганки, але зараз змушена шукати нового майстра(
І реально переживаю, чи не буде це проблемою для мене, бо основа мого ідеального педикюру це той нарощений ніготь😂
Я навіть трохи соромлюсь йти до нового майстра через це(
Айпишница• 28 марта в 21:39
У меня нет 2 больших ногтей и кроме кордуплыка никогда не вырастут. Наращиваю гелем и до отрастания подпиливаю)потом перенаращиваю
Chaterbox• 28 марта в 21:40
Авторе, усі нормальні майстри вже припинили нарощувати нігті на ногах, та намагаються перевести своїх клієнтів на покриття звичайним лаком, не гель- лаком.
Крим мій• 28 марта в 21:43
Ответ дляChaterbox
Наращивание и гель лак- это разное. По сути подологи также могут наращивать.
Chaterbox• 28 марта в 22:48
Ответ дляКрим мій
Подологи занимаются протезированием ногтя,которого нет, а не лепят форму, тем более длинную