Ніка Найз• 29 марта в 07:35

У Данії прискорять процес мобілізації жінок в армію на тлі загроз РФ

У Данії у хвалили рішення, що з 2026 року почнуть призивати жінок в армію, щоб збільшити чисельність своїх збройних сил на тлі зростаючої загрози з боку РФ.

Про це повідомляє Bloomberg.

Міністр оборони Данії Троелс Лунд Поульсен повідомив, що уряд досяг згоди щодо прискорення реформи про призов жінок. З наступного року Данія запровадить обов’язкову службу на жінок.

Реклама
Play Video
Нині жінки в Данії мають право приєднатися до армії добровільно. Чоловіки ж призиваються за системою лотереї, розробленою з метою компенсувати потенційну нестачу добровольців.

Також Міноборони Данії повідомило, що планує витратити $1,7 млрд на залучення інвестицій у важку бригаду Данії. Також оголосило про потенційну купівлю двох літаків-заправників у повітрі.

Фінансування надходитиме з урядового Фонду прискорення, про який було оголошено минулого місяця з метою збільшення витрат на оборону через ескалацію загроз безпеці, які походять від Росії.

11 лютого Данська служба оборонної розвідки повідомила, що якщо війну в Україні припинять або заморозять, а НАТО не буде переозброюватися, то Росія може бути готовою до великомасштабної війни в Європі приблизно через п’ять років.
автор Ніка Найз • 29 марта в 07:36
Надеюсь Украина тоже использует этот ценный европейский опыт одной из лучших стран НАТО!
Alex_Kri• 29 марта в 07:38
Прикольно. Им штаты угрожают, а они рашу вспоминают
автор Ніка Найз • 29 марта в 07:43
Ответ дляAlex_Kri
А военным без разницы с кем воевать!