Ніка Найз• 29 марта в 07:32

Обмежено придатних без повторної ВЛК з 6 червня оголосять у розшук

До 6 червня українці, визнані обмежено придатними, повинні пройти повторну військово-лікарську комісію, інакше їх оголосять у розшук.
За відмову пройти повторну ВЛК до 5 червня громадянам загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень.
Що буде з обмежено придатними українцями, які не пройдуть ВЛК до 6 червня
Що буде з обмежено придатними українцями, які не пройдуть ВЛК до 6 червня / Колаж 24 Каналу
Аудіо синтезовано з використанням AI.
Українці, яких раніше визнавали обмежено придатними, повинні пройти повторну військово-лікарську комісію до 6 червня. Якщо вони цього не зроблять, то їх оголосять у розшук.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на слова начальника обліку та бронювання Житомирського обласного ТЦК та СП Віктора Полторакіна.

https://24tv.ua/mobilizatsiya-2025-shho-bude-yaksh...
автор Ніка Найз • 29 марта в 07:32
Що буде з обмежено придатними, якщо вони не пройдуть ВЛК
Віктор Полторакін зазначив, що для повторного проходження ВЛК обмежено придатні чоловіки мають отримати електронне направлення. Це можна зробити як у ТЦК, так і через застосунок Резерв+.
Після такого запиту начальник відповідного ТЦК та СП, до якого прив´язаний військовослужбовець, підписує направлення електронним ключем.
Спроможність кожної ВЛК – 50 осіб на день, і якщо люди думають, що вони встигнуть пройти комісію в останні дні або тижні, то може статися, що їм не вдасться це зробити. Якщо військовозобов´язаний не прийшов, бо не встиг, то відповідальним за це буде він сам,
– наголосив представник Житомирського ОТЦК.
автор Ніка Найз • 29 марта в 07:32
Він також заявив, що якщо обмежено придатний відмовиться від повторного проходження ВЛК до 6 червня, то його оголосять у розшук через порушення правил військового обліку. Тоді такому громадянину загрожуватиме штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

До слова, раніше військовозобов´язані, які були визнані обмежено придатними, мали пройти військово-лікарську комісію до 5 лютого. Однак зрештою Верховна Рада продовжила терміни до 5 червня 2025 року.
wind-d470• 29 марта в 09:32
не прийшов на влк 17000, вбив людину -17000
автор Ніка Найз • 29 марта в 10:02
Ответ дляwind-d470
первый раз 17 тыс. второй 25 тыс плюс пеня
wind-d470• 29 марта в 11:38
Ответ дляНіка Найз
це ви про п 1 чи п 2?
автор Ніка Найз • 29 марта в 12:04
Ответ дляwind-d470
це ви про п 1 чи п 2?