Сонечко• 29 марта в 13:01
Дитині сьогодні сон снився
Дитині сьогодні сон снився, дід, чоловіка батько, він їй змії і черв´яки на голову кидав. Як думаєте до чого це? Якась турбулентність нас чекає???
Файно Замало• 29 марта в 13:03
Просто какой-то бред приснился. Не надо сразу настраиваться на какое-то дерьмо в жизни.
вАлнуюся сильнА• 29 марта в 13:04
До блокування ютубу і встановлення батьківського контролю на гаджети дитини
ФсеСама• 29 марта в 13:08
Ответ длявАлнуюся сильнА
100%😅
Сонечко
• 29 марта в 13:11
Ответ длявАлнуюся сильнА
У неї зараз черепашки ніндзя транслюються. 🤔
Пригаю-цибаю• 29 марта в 13:14
А який вік у неї? Колись чула, що діти до 8 років бачать більше снів-жахів, ніж за все наступне життя.
Сонечко
• 29 марта в 15:50
Ответ дляБлакитна устриця
Чем дед болеет или болел?
На голову хворий.
Сонечко
• 29 марта в 15:51
Ответ дляБлакитна устриця
Чем дед болеет или болел?
Тиск у нього