Мульйонерша• 29 марта 2025
Бог випробовує мене раз за разом. Чи то доля чи то Бог.
Я розумію. Ми самі також будуємо своє життя. Але скільки ж можна, вашу мать…
Дитинство було трешове: постійно лупцювали і лупцювали. Далі батьки розійшлись і я повинна була рано працювати.
Далі я завагітніла , дитину вирішила залишити, бо лякали мов небезпечно переривати вагітність. В стосунках в яких була був страшенний абюз і моральний і фінансовий , і побиття . Розійшлась. З роботи звільнили. На нову поки ніде не беруть.
Скажіть, фраза банальна але чому одним все , а іншим ну нічого?
Здоровʼя стало нікудишнє, болить все.
Фігура попливла…
Я сиджу вже місяць і ридаю або в «пространствє».
Родичі всі порозїжджались , допомоги чекати немає звідки, відповідно вони виїхали звʼязок обірвався…
Знаєте а так вже все дістало!!!!! Мені здається іноді що пекло воно тут, я вже в ньому на землі. Молилась - мене не чують. В мене тільки все одне моє життя як одне випробовування!!!
Здоровʼя стало нікудишнє, болить все.
Фігура попливла…
Мульйонерша
• 29 марта 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Зато ж потом рай обещают, не расстраивайтесь.
Ой….
Мульйонерша
• 29 марта 2025
Ответ дляУма Палата
Бог винуватий, що ви завагітніли від аб´юзера чи як?
А хіба проблема тільки в цьому?
Мульйонерша
• 29 марта 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
співчуваю... де ви живете? чим вам допомогти?
Дякую… Мені нажаль навіть он Бог допомогти не може(
Ума Палата• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
А хіба проблема тільки в цьому?
Ну ви ж вирішили це в старпост включити чомусь.
Локшина на вухах• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
спробуйте пошагово сформулювати ваше прохання - план так мовити.. що ви хочете- і як цього достигнути...
Заела_пластинка• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
Ой….
Решайте проблемы по очереди. Если молитвы не помогают - попробуйте здоровье поправить с помощью врачей.
ТаПрямТам• 29 марта 2025
Автор, запомните, ваша судьба это последствие ваших выборов. Вы выбрали человека, вы выбрали оставаться с ним в отношениях, вы выбрали оставить ребенка, не имея образования и профессии. Что дальше?
Подумайте, какие выборы делать дальше. Сколько лет ребенку?
ТаПрямТам• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
Как вы видите помощь Бога в вашем случае? Что должно измениться с его помощью в вашей жизни?
Цикавенная• 29 марта 2025
Вам кто-то виноват что имея трудную жизнь вы родили? Кто в этом виноват?
Киця-бриця• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
А хіба проблема тільки в цьому?
Это одна из Ваших проблем. И чпокаться, не предохраняясь, это Вас Боженька надоумил?
Цикавенная• 29 марта 2025
Ответ дляУма Палата
Типичная яжемать которая разродилась и теперь все должны.
Мульйонерша
• 29 марта 2025
Ответ дляSo_so
Проблема в том, что Вы не думаете перед тем как делать. Отсюда всё остальное.
Я просто не знаю як з цього всього вибратися
Цикавенная• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
А хіба проблема тільки в цьому?
А в чем? Проблемы со здоровьем у многих, у меня тоже.
Безденежье, война у многих.
Просто вам надо поднимать ребенка без помощи мужа, не имея средств.
Но ведь это был ваш сознательный выбор. Можно было использовать презервативы.
Безденежье, война у многих.
Варена цибуля• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
А хіба проблема тільки в цьому?
а в чем? напишите по пунктам проблемы
Цикавенная• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
То есть вы будете бесконтрольно плодиться от каждого кто вас бьет, а содержать вас с ребенком должен кто-то? не отец ребенка, а другой?
Цикавенная• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
Выход там же где и вход.
Но ребенка взад не засунешь.
Потому алименты или отказ отца ребенка от прав, сами ребенка бабуле или няне, и на работу, можно на работу в ясли, садик, и ваш ребенок там же. Я бы так и поступила.
Но ребенка взад не засунешь.
Тарабарщина• 29 марта 2025
В мене так само, греблася-греблася все життя, а результату нуль, зараз просто пливу за течією та не парюся, зробила все що могла, використала всі можливості
Ума Палата• 29 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
Для початку навчитися брати відповідальність за свої вчинки. Бо інакше, навіть вибравшись, ви туди ж знову будете попадати, тільки з більшим вантажем.
Цикавенная• 29 марта 2025
Ответ дляОбнемашечка
Пока фигура более менее ищи богатого мужа
согласна
Цикавенная• 29 марта 2025
Ответ дляSo_so
пачка презов 50 грн.
помастурбировать бесплатно.
Но нет, упорно люди предпочитают сэкономить или давать мужику без защиты бо уйдет.
А потом...ну вот теперь ребенок, почему никто не помогает с ним?
Ну ребят, давайте будем ответственнее.
помастурбировать бесплатно.
Ну ребят, давайте будем ответственнее.