Вишиванка• 29 марта 2025
Шапочка для сна - какая у вас?
Добрый всем вечер,
Девочки, подскажите пожалуйста, кто пользуется шапочкой для сна - какая у вас? И если брали в нете, сбросьте ссылку пожалуйста. Знаю очень полезны шёлковые, но 2-3 тыс за шапочку для меня много, интересуют более бюджетные варианты
Может кто-то нашёл что-то удобное, поделитесь пожалуйста
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ось на мейкапі є.Не за тисячі
Це не шовк, а синтетика
У вас особисто є досвід користування такою? Поділіться будь ласка
Я бачила такі шапочки на мейкапі та промі, але мені здається, в ній буде парко. Чи у вас є і це не так?
Полтавська галушка• 29 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Я в шоці, може це дурка з паРашки в шапочке шелковой
В кокошніку для сна
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Скажем, я не знаю никого, кто спит в шапочке.
Вы знаете?
Если бы знала, посоветовалась бы с тем человеком. К сожалению, таких знакомых нет
Борисфенка• 29 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Я же писала, шелковую не потяну. Почему это нужно - после болезни потеряла очень много волос. Пытаюсь отращивать. Но кожа лица очень чувствительная, сложно реагирует на то, что использую для волос
А що, шовк настільки дорогий, що не можете купити пів-метра на шапочку?
Дівка в намисті• 29 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Почему нужна - буду отращивать волосы после болезни. Есть несколько лосьонов, усиливающих рост, которые планирую использовать. И не хотела бы чтобы кожа лица контактировала ночью с активными веществами средств, которык могут на наволочке остаться. Спасибо)
Сшейте
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляПолтавська галушка
В кокошніку для сна
Я дуже бажаю вам ніколи не мати тих причин, чому я маю тепер лікувати волосся. Щиро. Повірте, це не смішно
Плаття-терапія• 29 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Та вже потім дійшло що тема про лікування.
Автор чому саме наніч ви наносите засоби?
Спати з мокрим не дуже, чи там довготривалої дії засоби?
Напишіть мені я вам відріжу кусок шовку для шапочки
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Як я намагалася розібратися, натуральний шовк все одно дуже дорогий. І де його купити точно натуральний, я не знаю. Далі, я не вмію шити. І, найголовніше, мені потрібна шапочка щоб ізолювати шкіру обличчя від тих складів, що я використовую щоб відростити волосся, а не для чогось іншого. Тому мені не потрібно принципово шовкову. Бавовна піде наприклад, якщо хтось мав досвід і порадить. Лежати лише на спині я не можу всю ніч, все одно обличчя контактує трохи з наволочкою
КвартираЧья• 29 марта 2025
Боже, люди, що такого смішного у питанні автора? Тим паче, вона пояснила, що це після хвороби. Ні, продовжуються коментари з кокошниками, з жартами. Чи ви не розумієте?
Плаття-терапія• 29 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Автор там нема що шити, вирізаєте круг і по колі резинку вставляєте
Чай не пью, только кофе• 29 марта 2025
Ответ дляПлаття-терапія
Бачу що дівчата активно використовують фольгу, не бережуть довкілля.
Діставайте норкові шапки, ніякі 5g не страшні)
І еко френдлі
побережіть тварин. штучне хутро ні чим не хужіше для сну. тай в шапці зі зворотнього боку підкладка.
Життє Бентежне• 29 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Купите кусок натурального шелка и сшейте
Или на алишке из шелка малберри
Сколько не покупала на Али mulberry - не качественный, нет блеска, плотная ткань, на настоящий шелк не похоже по моему опыту.
Дайте згадаю• 29 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Зачем вообще эти шапочки? И почему шелковые полезные?. Купите себе, как раньше ходили, длинный, полезный колпак.
Канделябр и ночную вазу
Видна міленіалка• 29 марта 2025
Ответ дляПлаття-терапія
Норкова
Одразу видно людину з багатої сім´ї
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляДівка в намисті
Сшейте
Во-первых, я не умею шить. Во-вторых, я прошу совета у тех, кто уже пользуется. В каждом продукте есть удачные и неудачные модели. Хотелось бы что-то по рекомендации
Балаболка• 29 марта 2025
Не пойму почему все ржут. Я купила обычную недорогую из атасной ткани. Волосы прекрасно с утра выглядят, не мочалка и блестят . Ещё красиво закручены кончики, как лёгкая укладка.
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляПлаття-терапія
Лікарка рекомендує так
Дуже дякую за пропозицію, але чи не можна вас попросити порекомендувати магазин, де ви берете тканини, що там буде саме шовк? У вас такий нік, що ви можете розбиратися у тканинаї. Я куплю там і шось може в ательє зроблю
Ну ниче се• 29 марта 2025
Та злазять ті шапочки. Резинки розтягуються або тиснуть. Купіть на Алі і спробуйте різні. Не хочете шапочку з поліесиру, купіть шовковий шарф і загорніть.
Особисто в мене всі вранці або під ліжком або на подушці збоку
Життє Бентежне• 29 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Автор, дійсно натуральний дорогий - якщо говорити про блискучий та тонкий. Додатково ізолювати обличча можна широкою маскою для сну з шовку. Я рекомендую придивитися до виробів Лілісілк, шовк не вищої якості, але пристойний и приємно спати.
Голову можна хб-косинкою перев´язівати, як бабусі носили, вони є і з шерстяною ниткою. Вона щільно прилягає.
Плаття-терапія• 29 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Лікарка рекомендує так
Та купа є магазинів з натуральним шовком, найбільше є на пром.юа, можете відсортувати по ціні саме натуральний шовк. Якщо треба плотний то шукайте саржевий, ну або атлас шовк
Мстящий за Зайца• 29 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Косынку уж лучше за 20грн
Оченьценная• 29 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Автор, ну какая польза от шапки для сна, это чистой воды маркетинг. Купите шелковую наволочку, если так хочется в шелке спать. Натуральный шелк от 80-100дол. Я покупала на Лилисилк, не топ-качество, но достойно и много стирок пережила.
Як ви на ній спите?
Життє Бентежне• 29 марта 2025
Ответ дляОченьценная
Як ви на ній спите?
Так я років з 10 сплю на шовкових наволочках. Найкраща була з набору постільної білизни. Але Лілісілк також окей, і не за всі гроші світу.
60 метрів сметани• 29 марта 2025
автор, на шафе купите бу шарф или блузку из шелка, отдайте швее, обойдется дешево
Оченьценная• 29 марта 2025
Ответ дляКвартираЧья
Останній час бачу, що тут не порадниці, а дно. Недавно написала, що витрачаємо з дитиною 3- 4 тис на їжу, так заклювали і засміяли. Бажання тут щось коментувати відпало, бо адекватних мало, а з дном не бачу сенсу вести переписки)
Солоденька цукОрка• 29 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
очень дешево не будет, но как-то так
не синтетика
Оця на вигляд гарна, не така масивна.
Солоденька цукОрка• 29 марта 2025
Автор, а такого плану на голову шапочки не хочете розглянути? М´які з широким манжетом, щоб засіб не потрапляв на обличчя.
Все одно, нічого путнього зараз задешево не купиш. 950грн., але ж і прати можна.Можна іншу модель вибрати.