Вишиванка• 29 марта в 20:03
Шапочка для сна - какая у вас?
Добрый всем вечер,
Девочки, подскажите пожалуйста, кто пользуется шапочкой для сна - какая у вас? И если брали в нете, сбросьте ссылку пожалуйста. Знаю очень полезны шёлковые, но 2-3 тыс за шапочку для меня много, интересуют более бюджетные варианты
Может кто-то нашёл что-то удобное, поделитесь пожалуйста
Вишиванка
• 29 марта в 20:13
Ответ дляСвоего не предлагать
Ось на мейкапі є.Не за тисячі
Це не шовк, а синтетика
У вас особисто є досвід користування такою? Поділіться будь ласка
Я бачила такі шапочки на мейкапі та промі, але мені здається, в ній буде парко. Чи у вас є і це не так?
Полтавська галушка• 29 марта в 20:13
Ответ дляСвоего не предлагать
Я в шоці, може це дурка з паРашки в шапочке шелковой
В кокошніку для сна
Вишиванка
• 29 марта в 20:13
Ответ дляПешитеБесАшипок
Скажем, я не знаю никого, кто спит в шапочке.
Вы знаете?
Если бы знала, посоветовалась бы с тем человеком. К сожалению, таких знакомых нет
Борисфенка• 29 марта в 20:14
Ответ дляВишиванка
Я же писала, шелковую не потяну. Почему это нужно - после болезни потеряла очень много волос. Пытаюсь отращивать. Но кожа лица очень чувствительная, сложно реагирует на то, что использую для волос
А що, шовк настільки дорогий, що не можете купити пів-метра на шапочку?
Дівка в намисті• 29 марта в 20:14
Ответ дляВишиванка
Почему нужна - буду отращивать волосы после болезни. Есть несколько лосьонов, усиливающих рост, которые планирую использовать. И не хотела бы чтобы кожа лица контактировала ночью с активными веществами средств, которык могут на наволочке остаться. Спасибо)
Сшейте
Вишиванка
• 29 марта в 20:15
Ответ дляПолтавська галушка
В кокошніку для сна
Я дуже бажаю вам ніколи не мати тих причин, чому я маю тепер лікувати волосся. Щиро. Повірте, це не смішно
Плаття-терапія• 29 марта в 20:17
Ответ дляВишиванка
Та вже потім дійшло що тема про лікування.
Автор чому саме наніч ви наносите засоби?
Спати з мокрим не дуже, чи там довготривалої дії засоби?
Напишіть мені я вам відріжу кусок шовку для шапочки
Вишиванка
• 29 марта в 20:19
Ответ дляБорисфенка
Як я намагалася розібратися, натуральний шовк все одно дуже дорогий. І де його купити точно натуральний, я не знаю. Далі, я не вмію шити. І, найголовніше, мені потрібна шапочка щоб ізолювати шкіру обличчя від тих складів, що я використовую щоб відростити волосся, а не для чогось іншого. Тому мені не потрібно принципово шовкову. Бавовна піде наприклад, якщо хтось мав досвід і порадить. Лежати лише на спині я не можу всю ніч, все одно обличчя контактує трохи з наволочкою
КвартираЧья• 29 марта в 20:19
Боже, люди, що такого смішного у питанні автора? Тим паче, вона пояснила, що це після хвороби. Ні, продовжуються коментари з кокошниками, з жартами. Чи ви не розумієте?
Плаття-терапія• 29 марта в 20:19
Ответ дляВишиванка
Автор там нема що шити, вирізаєте круг і по колі резинку вставляєте
Чай не пью, только кофе• 29 марта в 20:20
Ответ дляПлаття-терапія
Бачу що дівчата активно використовують фольгу, не бережуть довкілля.
Діставайте норкові шапки, ніякі 5g не страшні)
І еко френдлі
побережіть тварин. штучне хутро ні чим не хужіше для сну. тай в шапці зі зворотнього боку підкладка.
Життє Бентежне• 29 марта в 20:21
Ответ дляЛенне-Рейма
Купите кусок натурального шелка и сшейте
Или на алишке из шелка малберри
Сколько не покупала на Али mulberry - не качественный, нет блеска, плотная ткань, на настоящий шелк не похоже по моему опыту.
Дайте згадаю• 29 марта в 20:21
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Зачем вообще эти шапочки? И почему шелковые полезные?. Купите себе, как раньше ходили, длинный, полезный колпак.
Канделябр и ночную вазу
Видна міленіалка• 29 марта в 20:22
Ответ дляПлаття-терапія
Норкова
Одразу видно людину з багатої сім´ї
Вишиванка
• 29 марта в 20:22
Ответ дляДівка в намисті
Сшейте
Во-первых, я не умею шить. Во-вторых, я прошу совета у тех, кто уже пользуется. В каждом продукте есть удачные и неудачные модели. Хотелось бы что-то по рекомендации
Балаболка• 29 марта в 20:24
Не пойму почему все ржут. Я купила обычную недорогую из атасной ткани. Волосы прекрасно с утра выглядят, не мочалка и блестят . Ещё красиво закручены кончики, как лёгкая укладка.
Вишиванка
• 29 марта в 20:25
Ответ дляПлаття-терапія
Лікарка рекомендує так
Дуже дякую за пропозицію, але чи не можна вас попросити порекомендувати магазин, де ви берете тканини, що там буде саме шовк? У вас такий нік, що ви можете розбиратися у тканинаї. Я куплю там і шось може в ательє зроблю
Ну ниче се• 29 марта в 20:25
Та злазять ті шапочки. Резинки розтягуються або тиснуть. Купіть на Алі і спробуйте різні. Не хочете шапочку з поліесиру, купіть шовковий шарф і загорніть.
Особисто в мене всі вранці або під ліжком або на подушці збоку
Життє Бентежне• 29 марта в 20:26
Ответ дляВишиванка
Автор, дійсно натуральний дорогий - якщо говорити про блискучий та тонкий. Додатково ізолювати обличча можна широкою маскою для сну з шовку. Я рекомендую придивитися до виробів Лілісілк, шовк не вищої якості, але пристойний и приємно спати.
Голову можна хб-косинкою перев´язівати, як бабусі носили, вони є і з шерстяною ниткою. Вона щільно прилягає.
Плаття-терапія• 29 марта в 20:27
Ответ дляВишиванка
Лікарка рекомендує так
Та купа є магазинів з натуральним шовком, найбільше є на пром.юа, можете відсортувати по ціні саме натуральний шовк. Якщо треба плотний то шукайте саржевий, ну або атлас шовк
Мстящий за Зайца• 29 марта в 20:27
Ответ дляВишиванка
Косынку уж лучше за 20грн
Оченьценная• 29 марта в 20:28
Ответ дляЖиттє Бентежне
Автор, ну какая польза от шапки для сна, это чистой воды маркетинг. Купите шелковую наволочку, если так хочется в шелке спать. Натуральный шелк от 80-100дол. Я покупала на Лилисилк, не топ-качество, но достойно и много стирок пережила.
Як ви на ній спите?
Життє Бентежне• 29 марта в 20:29
Ответ дляОченьценная
Як ви на ній спите?
Так я років з 10 сплю на шовкових наволочках. Найкраща була з набору постільної білизни. Але Лілісілк також окей, і не за всі гроші світу.
60 метрів сметани• 29 марта в 20:30
автор, на шафе купите бу шарф или блузку из шелка, отдайте швее, обойдется дешево
Оченьценная• 29 марта в 20:31
Ответ дляКвартираЧья
Останній час бачу, що тут не порадниці, а дно. Недавно написала, що витрачаємо з дитиною 3- 4 тис на їжу, так заклювали і засміяли. Бажання тут щось коментувати відпало, бо адекватних мало, а з дном не бачу сенсу вести переписки)
Солоденька цукОрка• 29 марта в 20:32
Ответ дляЛенне-Рейма
очень дешево не будет, но как-то так
не синтетика
Оця на вигляд гарна, не така масивна.
Солоденька цукОрка• 29 марта в 21:04
Автор, а такого плану на голову шапочки не хочете розглянути? М´які з широким манжетом, щоб засіб не потрапляв на обличчя.
Все одно, нічого путнього зараз задешево не купиш. 950грн., але ж і прати можна.Можна іншу модель вибрати.