Вишиванка• 29 марта 2025
Шапочка для сна - какая у вас?
Добрый всем вечер,
Девочки, подскажите пожалуйста, кто пользуется шапочкой для сна - какая у вас? И если брали в нете, сбросьте ссылку пожалуйста. Знаю очень полезны шёлковые, но 2-3 тыс за шапочку для меня много, интересуют более бюджетные варианты
Может кто-то нашёл что-то удобное, поделитесь пожалуйста
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Автор, а такого плану на голову шапочки не хочете розглянути? М´які з широким манжетом, щоб засіб не потрапляв на обличчя.
Все одно, нічого путнього зараз задешево не купиш. 950грн., але ж і прати можна.Можна іншу модель вибрати.
Дуже дякую! Подивлюся. Вона і виглядає добре
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляПлаття-терапія
Та купа є магазинів з натуральним шовком, найбільше є на пром.юа, можете відсортувати по ціні саме натуральний шовк. Якщо треба плотний то шукайте саржевий, ну або атлас шовк
Дякую
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
очень дешево не будет, но как-то так
не синтетика
Це недорого, якраз ок. Дуже дякую за приклади, пошукаю
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Тогда вам не шелковая нужна, бо дорого под средства. ХБ, чтобы воздух пропускала и не было парникового эффекта от синтетики.
А вы случайно не сталкивались с удобными моделями? Понимаю что вряд ли, но вдруг
Спасибо!
Вишиванка
• 29 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Автор, дійсно натуральний дорогий - якщо говорити про блискучий та тонкий. Додатково ізолювати обличча можна широкою маскою для сну з шовку. Я рекомендую придивитися до виробів Лілісілк, шовк не вищої якості, але пристойний и приємно спати.
Голову можна хб-косинкою перев´язівати, як бабусі носили, вони є і з шерстяною ниткою. Вона щільно прилягає.
Про косинку взагалі не подумала чомусь. Дякую за ідею!