СкокоМнеДадите• 29 марта 2025
Высокое давление не ощущается, это...
Верхнее давление 146 и совершенно не ощущается - это гипертония? Молодой человек 24 года, померил случайно ради интереса. Может ли такое давление быть ситуативным? Или если не ощущается, то есть вероятность, что оно постоянно такое?
Сонячний день• 29 марта 2025
Одного виміру мало
Поміряти ( правила почитати ) , записувати а тоді робити висновки
СкокоМнеДадите
• 29 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Одного виміру мало
А гіпертонія лікується?
Сонячний день• 29 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А гіпертонія лікується?
Так
Але в молодому віці потрібно впевнитися чи вона не вторинна
СкокоМнеДадите
• 29 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Так
Що це означає? Що може бути якась інша хвороба? А якщо людина страждає тревожним розладом, ВСД, депресією, то може бути високий тиск?
Гомосноб• 29 марта 2025
Скоріш за все ситуативний тиск це,не говорить ні про що,щоб визначити свій притаманний то треба робити вимірювання на протязі декількох днів мінімум в різні періоди дня,але в спокійному стані,правильно вимірюючи-це 3 заміри підряд з перервою в пару хвилин і беруть середній показник
Экспертиза• 29 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Правильно пишуть, перевіряти, хвороби можуть бути серце, нирки і тд
Вареничніца• 29 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Гіпертонія буває двох видів - первинна (есенціальна) і вторинна (симптоматична).
Вторинна гіпертонія - це симптом іншого захворювання (нирок, наднирників, серцево-судинної системи, ендокринної системи).
Первинна (есенціальна) гіпертонія - стійке підвищення АТ з невстановлених причин.
Тривожний розлад теж може бути причиною підвищення АТ.
Борода• 30 марта 2025
Ответ дляГомосноб
А если первый раз быввает 135 верхнее,это не гипертония? А второй и третий ниже 120