Малая еще та• 30 марта в 04:13

Кашель/серце

Хворію,маю сухий кашель.
Сьогодні дуже прокашляла що ледь не втратила свідомість.Поміряла тиск -високий,але пульс 48-52
Тиск зараз майже норма а пульс низький.
Дивне відчуття в грудях..ніби здавлює.
Чи можна корвалмент з низьким пульсом,як собі допомоги?
Ростки жимолости• 30 марта в 05:25
К врачу поскорее! Не шутите с таким кашлем!
Бабка-ежика• 30 марта в 06:17
Пульс 48-52 уд./хв. - це брадікардія.
Високий тиск може супроводжуватися стискаючим болем в ділянці серця або болем за грудиною.
Зверніться до сімейного лікаря з приводу кашлю.
З приводу брадікардії і тиску консультація кардіолога.
Бабка-ежика• 30 марта в 06:47
Корвалмент не впливає на пульс.
У Вас кашель пов´язаний з бронхітом, або інша причина?
Одного разу у мене виник сухий кашель, який поступово став посилюватися, потім почався задушливий кашель. Виявилося, що причиною кашлю був антигіпертензивний препарат з групи інгібіторів АПФ.
При високоту тиску, так, буває біль за грудиною, схожий на стенокардичний.
Проконсультуйтеся у сімейного лікаря та кардіолога.
Одужуйте.
После шести ни-ни• 30 марта в 08:55
Вы ж утром уже таблетку выпили от давления?
Люблю ВалЄру• 30 марта в 09:17
К терапевту и флюорографию делайте. Там и сердце будет видно.
автор Малая еще та • 30 марта в 11:52
Ответ дляБабка-ежика
Пульс 48-52 уд./хв. - це брадікардія.
До кардіолога в четвер,а до сімейного взагалі запису немає,шукаю на завтра куди можна звернутися у приватну.Тиск стрибає,високий,низький ,пульс сьогодні теж ,то від 48-102.